• Informacje na temat:

  kariera christiny aguilery

Artykuły na temat: kariera christiny aguilery
 • Przemiany Christiny Aguilery

  Christina Aguilera - dla wielu to synonim kiczowatego wizerunku i nieprawdopodobnego głosu. Zadebiutowała piosenką "Genie in a Bottle", przeszła liczne metamorfozy i zdołała wykreować kilka zapachów.

 • Lesz podbije USA?

  Jak donosi "Party", już niedługo Natalia Lesz ma się spotkać ze znaną producentką, Lindą Perry. Zamierza przy jej pomocy nagrać płytę. Perry to autorka przebojów "Hurt" i "Beautiful" Christiny Aguilery, odpowiada także za sukcesy Gwen Stefani, Pink i Kelly Osbourne. Panie już kilka lat temu rozmawiały o nawiązaniu współpracy, ale dopiero teraz zabrały się do tego na poważnie. Trzeba przyznać, że...

 • Koniec Christiny Aguilery?

  Nowa płyta Christiny Aguilery, wydana w czerwcu 2010 r. - pierwsza po aż czteroletniej przerwie - okazała się sprzedażową katastrofą. Wygląda na to, iż fascynująca kariera tej 29-letniej wokalistki zawisła na włosku.

 • Zachwycająca Christina Aguilera. Czy odbuduje swoją karierę?

  Nie milkną echa występu Christiny Aguilery podczas gali rozdania American Music Awards. Wokalistka wyglądała i brzmiała zachwycająco - komentują obserwatorzy.

 • Christina Aguilera: W obronie własnej

  Christina Aguilera stanęła w obronie teledysku do jej nowej piosenki "Dirrty". Amerykańska wokalistka oznajmiła, że nie interesuje jej, co sądzą na ten temat obrońcy moralności. "Myślę, że mój teledysk jest bardzo seksy" - oświadczyła w wywiadzie Aguilera.

 • Piękna Aguilera wciąż na szczycie

  Na liście najpopularniejszych w Wielkiej Brytanii singli ciągle panuje spore zmieszanie, nic nie zmieniło się jednak na jej szczycie. Już drugi tydzień z rzędu znajduje się tam Christina Aguilera z utworem "Beautiful". Tuż za nią pojawia się jednak pierwsza nowość, ale - co jest dużą niespodzianką - nie jest nią nowy singel Eminema, ale "I Begin To Wonder", czyli najnowsza propozycja Danii Minogue, młodszej siostry Kylie.

 • Bez kręgosłupa

  Wiz Khalifa "Rolling Papers", Warner

 • Lady GaGa: Gwiazda totalna

  Lady GaGa to pierwsza post-gwiazda, czyli gwiazda totalna, będąca produktem skończonym, wielofunkcyjnym i wielokrotnego użytku, celebrytka i artystka w jednym. Nowa królowa popu w piątek, 26 listopada, wystąpi w Polsce.