• Informacje na temat:

  kariera dody

Artykuły na temat: kariera dody
 • Paulina Zmudczyńska-Rabczewska (14 l.), przyrodnia siostra Dody, ruszyła z blogiem tematycznym.

 • Fokus: Kariera w 10 utworach

  Wojciech Alszer, znany lepiej jako Fokus lub Fokusmok, 13 marca 2015 roku świętuje 35. urodziny. Jeden z najbardziej charakterystycznych raperów w naszym kraju może pochwalić się pokaźnym dorobkiem artystycznym. Spośród wszystkich utworów katowickiego rapera wybraliśmy 10, które idealnie podsumowują jego karierę.

 • Katarzyna Warnke boi się Dody! Będzie wojna?!

  Kariera Katarzyny Warnke (40 l.) nabrała właśnie rozpędu i aktorka zaczęła już zdjęcia do kolejnego filmu Patryka Vegi. Jednak nie może cieszyć się tym w pełni przez jedną osobę.

 • Kariera Dody dobiega końca?

  Znana z programów "Idol" czy "Jak oni śpiewają" Elżbieta Zapendowska wieszczy rychły koniec kariery Dody.

 • Doda rozdaje 100 tys. złotych. Wystarczy spełnić jeden warunek!

  ...sprawami" - żaliła się Doda w wywiadach. Kolejny cios zadała Karolina Korwin-Piotrowska, Mikołaj Lizut i wspomniana Szulim-Badziak-Woźniak-Starak, wyśmiewając wypadek Dody i rzucając w studiu kartonową(...) końca, choć wiele osób sugerowało jej, by odpuściła. Ona jednak się zaparła, gdyż - jak mówi - "rodzina jest dla niej ważniejsza niż kariera". Poza tym "nie pozwoli na to, by program telewizyjny...

 • Telewizyjna kariera Majdana

  Sportowa kariera Radosława Majdana dobiega końca, dlatego były mąż Dody próbuje znaleźć sobie zajęcie, które pozwoli mu błyszczeć na czerwonym dywanie i dobrze zarabiać.

 • Doda kończy karierę? Zajmie się... ogrodnictwem?!

  Doda (31 l.) dla miłości zrobi wiele. Ale czy zakończy swoją karierę?

 • Cudowna przemiana Dody

  Sam sobie winien. Po co brał Dodę do filmu? Efekt jest taki, że najnowsza produkcja Krzysztofa Zanussiego "Serce na dłoni" istnieje w zbiorowej świadomości wyłącznie jako "film z Dodą". Piosenkarka pojawia się na ekranie dwukrotnie, przechodząc cudowną metamorfozę. Jak przemianę Krzysztofa Zanussiego oceniają recenzenci?

 • Doda dostała niesamowity prezent od narzeczonego. Ależ on ją kocha!

  Życie celebrytki od dłuższego czasu przypomina bajkę. Chociaż złośliwi twierdzą, że jej kariera stanęła w miejscu, to przynajmniej w uczuciach Doda nie może narzekać. Jej narzeczony jest w niej(...) - dosłownie - pięknymi, czerwonymi 222 różami! Kwiaty prawie nie zmieściły się do samochodu artystki! Narzeczony Dody umieścił również pod zdjęciem komentarz, który z pewnością rozczuliłby każdą kobietę...

 • Nagrody MTV: Kim są rywale Dody?

  W medialnej gorączce przed czwartkowym (5 listopada) rozdaniem nagród MTV Europe Music Awards prezentujemy rywali Dody w wyścigu o statuetkę "Najlepszego europejskiego wykonawcy".

Zdjęcia na temat: kariera dody
Wideo na temat: kariera dody
 • „Daleko od noszy”: Kogo zagra Doda?

  Dorota Doda Rabczewska opowiada nam o Anielce – postaci, którą zagra w nowych odcinkach komediowego serialu „Daleko od noszy”. Czy artystka zamierza rozwijać swoją karierę filmowo-telewizyjną?

 • Doda: Jestem marką. Dałam ludziom to, czego chcieli

  Dorota Rabczewska twierdzi, że od początku kariery scenicznej wiedziała, czego oczekuje publiczność i stworzyła wizerunek, który pasował do tych oczekiwań. Podejmowała też przemyślane decyzje, których celem było promowanie jej samej i zespołu Virgin, np. udział w reality show. – Jestem marką. Od kiedy weszłam do show-biznesu, miałam jasno określony cel. Wiedziałam, jak chcę pokierować swoją karierą, tak właśnie, bym była marką – mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle. Jednym z...

 • Śpiewaczka operowa ostro o Dodzie: Nie trafia w dźwięki, krzyczy zamiast śpiewać!

  sposób opanowała Górniak. Zdaje sobie jednak sprawę, że w przypadku Dody ważniejszy od śpiewania jest show, który wokalistka proponuje publiczności. Słyszeliście kiedyś o Dominice? (WideoPortal