• Informacje na temat:

  kariera dody

Artykuły na temat: kariera dody
 • Siostra Dody Paulina Zmudczyńska-Rabczewska ma apetyt na karierę. Została blogerką!

  Paulina Zmudczyńska-Rabczewska (14 l.), przyrodnia siostra Dody, ruszyła z blogiem tematycznym.

 • Fokus: Kariera w 10 utworach

  Wojciech Alszer, znany lepiej jako Fokus lub Fokusmok, 13 marca 2015 roku świętuje 35. urodziny. Jeden z najbardziej charakterystycznych raperów w naszym kraju może pochwalić się pokaźnym dorobkiem artystycznym. Spośród wszystkich utworów katowickiego rapera wybraliśmy 10, które idealnie podsumowują jego karierę.

 • Katarzyna Warnke boi się Dody! Będzie wojna?!

  Kariera Katarzyny Warnke (40 l.) nabrała właśnie rozpędu i aktorka zaczęła już zdjęcia do kolejnego filmu Patryka Vegi. Jednak nie może cieszyć się tym w pełni przez jedną osobę.

 • Kariera Dody dobiega końca?

  Znana z programów "Idol" czy "Jak oni śpiewają" Elżbieta Zapendowska wieszczy rychły koniec kariery Dody.

 • Doda kończy karierę? Zajmie się... ogrodnictwem?!

  Doda (31 l.) dla miłości zrobi wiele. Ale czy zakończy swoją karierę?

 • Telewizyjna kariera Majdana

  Sportowa kariera Radosława Majdana dobiega końca, dlatego były mąż Dody próbuje znaleźć sobie zajęcie, które pozwoli mu błyszczeć na czerwonym dywanie i dobrze zarabiać.

 • Doda dostała niesamowity prezent od narzeczonego. Ależ on ją kocha!

  Życie celebrytki od dłuższego czasu przypomina bajkę. Chociaż złośliwi twierdzą, że jej kariera stanęła w miejscu, to przynajmniej w uczuciach Doda nie może narzekać. Jej narzeczony jest w niej(...) - dosłownie - pięknymi, czerwonymi 222 różami! Kwiaty prawie nie zmieściły się do samochodu artystki! Narzeczony Dody umieścił również pod zdjęciem komentarz, który z pewnością rozczuliłby każdą kobietę...

 • Cudowna przemiana Dody

  Sam sobie winien. Po co brał Dodę do filmu? Efekt jest taki, że najnowsza produkcja Krzysztofa Zanussiego "Serce na dłoni" istnieje w zbiorowej świadomości wyłącznie jako "film z Dodą". Piosenkarka pojawia się na ekranie dwukrotnie, przechodząc cudowną metamorfozę. Jak przemianę Krzysztofa Zanussiego oceniają recenzenci?

 • Brat poniża Dodę. To cios poniżej pasa!

  ...zamierza zająć miejsce jego siostry w polskim show-biznesie. Już nazywana jest "nową Dodą". Co więcej, Rafał na przykładzie "Jiny" chce udowodnić, jak mogłaby rozwinąć się kariera Dody, gdyby go(...) chrzestną chłopczyka została "Jina", czyli Diana Schaffer, nowa podopieczna Rafała, której karierą zajął się po zawodowym zerwaniu z siostrą. Dla Dody to podwójny policzek. Dziesięć lat temu bardzo...

 • Nagrody MTV: Kim są rywale Dody?

  W medialnej gorączce przed czwartkowym (5 listopada) rozdaniem nagród MTV Europe Music Awards prezentujemy rywali Dody w wyścigu o statuetkę "Najlepszego europejskiego wykonawcy".

Zdjęcia na temat: kariera dody
Wideo na temat: kariera dody
 • „Daleko od noszy”: Kogo zagra Doda?

  Dorota Doda Rabczewska opowiada nam o Anielce – postaci, którą zagra w nowych odcinkach komediowego serialu „Daleko od noszy”. Czy artystka zamierza rozwijać swoją karierę filmowo-telewizyjną?

 • Giganci ze stali

  Charlie Kenton jest weteranem walk wręcz. Jego kariera zakończyła się z chwilą, gdy panowanie na ringu przejęły roboty. Teraz zajmuje się organizacją nielegalnych walk i renowacją robotów. Jest na dnie, gdy w jego życiu pojawia się Max, który twierdzi, że jest jego synem. Chłopak motywuje go do wytrenowania robota, który mógłby stanąć do walki o mistrzostwo. Stawki w tym brutalnym sporcie są wysokie, a Charlie i Max mają tylko jedną szansę, by wrócić na szczyt.

 • Doda: Jestem marką. Dałam ludziom to, czego chcieli

  Dorota Rabczewska twierdzi, że od początku kariery scenicznej wiedziała, czego oczekuje publiczność i stworzyła wizerunek, który pasował do tych oczekiwań. Podejmowała też przemyślane decyzje, których celem było promowanie jej samej i zespołu Virgin, np. udział w reality show. – Jestem marką. Od kiedy weszłam do show-biznesu, miałam jasno określony cel. Wiedziałam, jak chcę pokierować swoją karierą, tak właśnie, bym była marką – mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle. Jednym z...

 • Siła przyciągania

  Życie Marca wydaje się dobrze poukładane. Obiecująca kariera w policji, kochająca narzeczona, własne mieszkanie. Wkrótce ma zostać ojcem. Jednak pewnego dnia w szkole policyjnej pojawia się nowy kadet – Kay Engel. Podczas wspólnych treningów Marc zaczyna doświadczać nieznanej wcześniej swobody i wolności., a także tego, czym jest uczucie wobec innego mężczyzny. Marc staje się rozdarty między rodziną a nowymi emocjami. Coraz wyraźniej czuje, że życie wymyka mu się spod kontroli. Kiedy jego...