• Informacje na temat:

  kariera drew

Artykuły na temat: kariera drew
 • Drew Barrymore pokazała córeczkę!

  Drew Barrymore (37 l.) niedawno została po raz drugi mamą. Pokazała swoją córeczkę na okładce magazynu „People”.

 • Nagie zdjęcia, nowa twarz... Najgłośniejsze skandale 2014

  Nagie zdjęcia Jennifer Lawrence, nowa twarz Renee Zellweger, wielokrotne oskarżenia o molestowanie seksualne pod adresem Billa Cosby'ego, pupa Kim Kardashian na okładce magazynu "Paper" oraz afera dotycząca premiery filmu "Wywiad ze słońcem narodu" - oto największe skandale 2014 roku w Hollywood.

 • Drew Barrymore przyznaje: Wolę teściową niż matkę!

  Drew Barrymore zaskoczyła wyznaniem...

 • Matka Drew Barrymore aresztowana

  53-letnia Jaid Barrymore, matka młodej hollywoodzkiej gwiazdy Drew Barrymore, została aresztowana w ostatnią sobotę, 13 maja, po tym jak policja złapała ją na nielegalnym wieszaniu plakatów i posiadaniu broni. Kobiecie, która podobno nie rozmawiała przez kilka lat ze swoją córką, gwiazdą filmu "E.T.", grozi 7 lat pozbawienia wolności. Na razie została zwolniona za kaucją.

 • Drew Barrymore powie córce, że była uzależniona

  Drew Barrymore (37 l.) nie miała łatwego dzieciństwa.

 • Drew Barrymore: "Kocham science-fiction"

  Drew Barrymore pragnie zagrać znowu w filmie science-fiction. Aktorka niedawno wyznała, że jest zafascynowana tym gatunkiem, odkąd jako mała dziewczynka zagrała w przeboju "E.T." Stevena Spielbrga. Właśnie od tego filmu rozpoczęła się jej aktorska kariera.

 • "Moda na sukces": Kolejny aktor żegna się z serialem! To koniec?

  ...dostał w serialu "90210", gdzie grał z Drew Tylerem Bellem, który przed nim wcielał się w rolę Thomasa w "Modzie na sukces". W 2010 r. producent najpopularniejszej soap opery na świecie z marszu podpisał z nim kontrakt, mimo że... nie wiedział jeszcze kogo zagra. Po jakimś czasie Drew odszedł z serialu i Adam dostał jego rolę (o którą w pewnym momencie starał się też Scott Clifton, czyli serialowy...

 • Drew Barrymore córką De Niro

  Już w najbliższy piątek, 8 stycznia, na naszych ekranach pojawi się amerykańska wersja słynnego filmu Giuseppe Tornatore "Wszyscy mają się dobrze". Obok grającego główną rolę Roberta De Niro, zobaczymy Drew Barrymore - jako jego córkę Rosie, która rzekomo wiedzie luksusowe życie tancerki w Las Vegas.

 • Czas na zmiany w "Chirurgach"

  W 8. sezonie serialu chirurdzy będą zaskoczeni dyspozycjami Owena(Kevin McKidd). Przed April (Sarah Drew), nową szefową rezydentów, stoi trudne zadanie: będzie musiała zdobyć posłuch i uznanie kolegów.

 • Kariera tandeciarza

  Na jego zawodowym koncie znalazło się dziesięć nominacji do nagrody Złotej Maliny, w tym kilkakrotnie dla najgorszego aktora. Jest znany przede wszystkim z niebyt inteligentnych i mało ambitnych ról komediowych.

Wideo na temat: kariera drew
 • Rodzinne rewolucje

  Po katastrofalnej randce w ciemno samotni rodzice, Lauren (Barrymore) i Jim (Sandler) zgadzają się tylko co do jednego – nie chcą się już nigdy więcej widzieć. Kiedy jednak każde z nich postanawia wyjechać na niezapomniane wakacje z dziećmi, okazuje się, że przez tydzień będą skazani na swoje towarzystwo w luksusowym afrykańskim kurorcie.

 • Szare ogrody

  "Szare ogrody" to wyprodukowany przez telewizję HBO film opowiadający historię ekscentrycznych Edith Ewing Bouvier Beale i Edith Bouvier Beale - ciotki i kuzynki Jacqueline Bouvier Kennedy Onassis - żony prezydenta Johna F. Kennedy'ego oraz Arystotelesa Onasissa. Małej Eddie i Dużej Eddie, które stały się postaciami kultowymi w Stanach Zjednoczonych i do dziś fascynują opnie publiczną. Film, uhonorowany dwoma Złotymi Globami i sześcioma nagrodami Emmy obraz debiutuje na DVD dzięki Galapagos...

 • Wszyscy mają się dobrze

  Frank Goode, po śmierci żony, próbuje odzyskać kontakt z dorosłymi już dziećmi. Postanawia wyruszyć w podróż i niespodziewanie odwiedzić całą czwórkę: Davida, który jest "uznanym artystą" w Nowym Jorku, starszą córkę Amy, która "wysoko zaszła w reklamie", Roberta, "dyrygenta w Chicago" i Rosie - "główną tancerkę w rewii w Las Vegas". Jak wiele wspólnego z rzeczywistością ma to, co Frank wiedział do tej pory o życiu swych dzieci...? Gorzka podróż Franka W 1990 roku Giuseppe Tornatore...