• Informacje na temat:

  kariera muzyka

Artykuły na temat: kariera muzyka
 • Bogusław Kaczyński: Kariera wygrała z żoną

  Muzyka była jego całym światem. Życia prywatnego, jak sam przyznawał, nie miał. "Nie wolno udawać, że jest się artystą i być ojcem, mężem i kimś jeszcze. Ma być koncentracja w jednym kierunku" - mówił. Przekonała się o tym jego jedyna żona. Kim była?

 • Liroy kończy karierę

  Kielecki raper oświadczył na Facebooku, że życie zawodowe przegrało z życiem prywatnym.

 • ...pisana kariera w świecie sztuki. Po powrocie z uniwersyteckich wykładów dziewczyna brała do ręki gitarę i swoim aksamitnym głosem śpiewała romantyczne ballady. Często do późnej nocy. Wtedy czuła się najszczęśliwsza. Aktor i jego żona Paulina widzieli, jak wielką radość daje córce muzyka, więc po długich prośbach zgodzili się na na jej wyjazd na studia wokalne do Ameryki. Ku ich wielkiej satysfakcji...

 • Zmarli w ostatnich 12 miesiącach. Została muzyka

  Tradycyjnie 1 listopada wspominamy zmarłych ludzi związanych z muzyką - wokalistów, kompozytorów, instrumentalistów, producentów, autorów piosenek. Swoją twórczością dostarczali słuchaczom wielu emocji.

 • Polskie wokalistki, które zaczynały karierę w latach 90. Jak się zmieniły?

  Mogą pochwalić się rzeszą wiernych fanów i przebojami, które przetrwały próbę czasu. Zaczynały dwadzieścia lat temu, kiedy muzyka niosła treść i nie była wyłącznie produktem. Jak zmieniły się i co dzisiaj robią wokalistki lat 90.?

 • Wspaniali sportowcy, marni muzycy

  Każdy marzył kiedyś o wielkiej karierze na scenie. Niestety nie każdemu było dane spełnić swoje pragnienia. Brakowało albo talentu, albo czasu na ciężką pracę. Niektórzy odnaleźli się w zupełnie innych dziedzinach, m.in. w sporcie. Wielu sportowców uważało natomiast, że jeżeli udało się w sporcie, to uda się i w muzyce. Byli w błędzie.

 • Hanna Rek: Tragedia przerwała jej karierę

  ...- mówiła. Jednak niedługo później zrozumiała, że nie jest to miejsce dla niej. W duszy grała jej już muzyka, więc z radością zapisała się do chóru akademickiego. Na drugim roku studiów podczas wakacji...

 • David Guetta: Ataki paniki zastopowały moją karierę

  Jeden z najpopularniejszych DJ-ów i producentów na całym świecie, David Guetta, wyznał, że boryka się z atakami paniki, które utrudniają mu tworzenie muzyki.

 • Zenek Martyniuk z synem ma już plan na karierę wnuczki

  Zenek Martyniuk (49 l.) od trzech miesięcy jest dumnym dziadkiem. Podczas ostatniej rozmowy z naszym reporterem zdradził, jaki ma plan na karierę wnuczki. Wiemy, co byłoby spełnieniem jego marzeń!

 • Scatman John - jąkająca się gwiazda muzyki

  Czy można swoją słabość przekuć w zaletę i zbudować na niej sukces? Jak najbardziej. Scatman John jest najlepszym tego przykładem.

Zdjęcia na temat: kariera muzyka
Wideo na temat: kariera muzyka
 • Angelika Fajcht zagrała w teledysku międzynarodowej gwiazdy: Będziecie ze mnie dumni!

  "Najlepsze ciało świata" Angelika Fajcht zdradziła w najnowszym wywiadzie, że jej międzynarodowa kariera rozwija się w błyskawicznym tempie. "Modelka" wystąpiła bowiem w teledysku jamajskiego muzyka Seana Paula. - Zostałam tam zaproszona przez agencję reklamową. Oczywiście zrobiłam na nim pozytywne wrażenie, w końcu ściągnęli mnie aż z Polski - powiedziała. Czy zdradziła kogo zagrała? - Nie mogę

 • Jak się zmienił Bartek Wrona - idol z lat 90.?

  Dlaczego dawny wokalista polskiego boysbandu Just 5 postanowił zmienić branżę? Jak to się stało, że Bartek Wrona (33 l.) został instruktorem zumby? W rozmowie z Mateuszem Hładki z "Dzień Dobry TVN" muzyk zdradził, czy tęskni za dawną popularnością. "Wtedy nie mogłem przejść spokojnie ulicą i nie tęsknię za tym" - wyjaśnił. Czy już na zawsze porzucił karierę muzyczną? (Dzień Dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: kariera muzyka
 • Re: "rodzinka.pl": Kariera Julii Wieniawy-Narkiewicz zawisła na włosku...

  Jak sie nie uda z muzyka.. .zostanie jeszcze porno biznes...jest mloda,figure ma dobra...w kamere nie musi patrzeć i kasa podobna

 • Re: W USA skasowano 39 seriali!

  STUDIO LOTTO w, którym gra TYLKO MUZYKA przy której PRZYJACIÓŁKI ogryzają KOŚCI i jest GOŁO I WESOŁO a BARON 24 i KELNERKA mają LUKSUSOWE ZACHCIANKI. Temu wszystkiemu przygląda się ZAKLINACZ PSÓW i DR(...) i na nic tu KARIERA NIKOSIA DYZMY. GUMISIE oraz BOLEK I LOLEK wyczytają Z ARCHIWUM POLICJI, że to PRAWO AGATY. TOP CHEF i MIŚ USZATEK stwierdzi, że jest to SŁODKA ZEMSTA i pojedzie na AUKCJ