• Informacje na temat:

  kariera nikodema dyzmy trojanowska

Artykuły na temat: kariera nikodema dyzmy trojanowska
 • "Kariera Nikodema Dyzmy": Izabela Trojanowska wspomina rolę w serialu

  Serial "Kariera Nikodema Dyzmy" ma już 35 lat. Z okazji jubileuszu w siedzibie TVP odbyło się spotkanie z aktorami, którzy zagrali w tej produkcji. Wśród nich była Izabela Trojanowska. Gwiazda wyznała, że na planie o mało, co nie uległa poważnemu wypadkowi.

 • Jubileusz serialu "Kariera Nikodema Dyzmy"

  W siedzibie TVP odbyło się jubileuszowe spotkanie z aktorami z serialu "Kariera Nikodema Dyzmy", który w tym roku obchodzi swoje 35-lecie.

 • Amantka z pieprzem, czyli 35 lat "Kariera Nikodema Dyzmy"

  ...4 kwietnia 1980 roku odbyła premierowa emisja serialu "Kariera Nikodema Dyzmy" na podstawie popularnej powieści Tadeusza Dołęgi-Mostowicza. Serial w reżyserii Jana Rybkowskiego od początku cieszył(...) nie odstawali od niego poziomem: Grażyna Barszczewska (Nina), Wojciech Pokora (Żorż), Bronisław Pawlik (Kunicki), Izabela Trojanowska (Kasia)... Lista aktorskich znakomitości, wspaniale zagranych ról...

 • "Kariera Nikodema Dyzmy": Grażyna Barszczewska o scenie miłosnej z Romanem Wilhelmim

  Na spotkaniu z okazji 35. urodzin serialu "Kariera Nikodema Dyzmy" aktorka Grażyna Barszczewska pochwaliła się, że podczas zdjęć do filmu stoczyła "pojedynek zapaśniczy" z Romanem Wilhelmim. "Walka" wywiązała się podczas sceny miłosnej.

 • Kultowe seriale: Izabela Trojanowska nie chciała grać... bez ubrania

  Izabela Trojanowska, czyli Monika Ross-Nawrot z "Klanu", z rozrzewnieniem wspomina pracę na planie serialu Jana Rybkowskiego "Kariera Nikodema Dyzmy", w którym grała Kasię Kunicką.

 • Wilhelmi zażądał nagich piersi

  Serialowa Kasia (Izabela Trojanowska) do dziś z sentymentem wspomina swój udział w legendarnym serialu "Kariera Nikodema Dyzmy". To, co teraz może opowiadać w formie anegdoty, wiązało się z dramatycznym przeżyciem.

 • Wielki powrót wielkiej gwiazdy!

  .... Zagrała Teresę Sikorzankę w "Strachach", Kasię Kunicką w "Karierze Nikodema Dyzmy" i byłą żonę porucznika Borewicza w 12. odcinku "07 zgłoś się". Od 1997 roku wciela się w Monikę Ross-Nawrot w "Klanie(...) Trojanowska wystąpi w Zabrzu. W listopadzie będzie gościem koncertu Budki Suflera, który legendarna grupa zagra w Hadze. Przypomnijmy, że właśnie od współpracy z Budką Suflera zaczęła się wielka kariera Izy...

 • Izabela Trojanowska: Wypadek na planie serialu

  Serial "Kariera Nikodema Dyzmy" ma już 35 lat. Z okazji jubileuszu w siedzibie TVP odbyło się spotkanie z aktorami, którzy zagrali w tej produkcji. Wśród nich była Izabela Trojanowska. Gwiazda wyznała, że na planie o mało, co nie uległa poważnemu wypadkowi.

 • Grażyna Barszczewska o scenie miłosnej z Romanem Wilhelmim

  Na spotkaniu z okazji 35. urodzin serialu "Kariera Nikodema Dyzmy" Grażyna Barszczewska pochwaliła się, że podczas zdjęć stoczyła "pojedynek zapaśniczy" z Romanem Wilhelmim. "Walka" wywiązała się podczas sceny miłosnej.

Wideo na temat: kariera nikodema dyzmy trojanowska
 • Iza Trojanowska: Znany aktor chciał mi zdjąć stanik!

  Izabela Trojanowska w "Pytaniu na śniadanie" opowiedziała o filmie "Kariera Nikodema Dyzmy" i scenie łóżkowej, w której Roman Wilhelmi proponował jej zdjęcie biustonosza. (TVP/x-news)

 • Iza Trojanowska wygrała z nałogiem

  rockowymi przebojami i barwnymi kostiumami Trojanowska rozświetlała smutne lata 80. Kto nie znał jej ze sceny, podziwiał ją na szklanym ekranie. Wystąpiła w serialach "Strachy", "07, zgłoś się" i "Karierze Nikodema Dyzmy", gdzie zagrała odważną rolę lesbijki zakochanej w swojej macosze. Szybko okazało się, że Polska to za mało. Gdy jej mąż - z zawodu cybernetyk - otrzymał dobrą posadę w Berlinie

Dyskusje na temat: kariera nikodema dyzmy trojanowska