• Informacje na temat:

  kariera nikosia dyzmy aktorki

Artykuły na temat: kariera nikosia dyzmy aktorki
 • Nie żyje Anna Przybylska. Zmarła po ciężkiej chorobie

  .... Wówczas poznała ją cała Polska i natychmiast się w niej zakochała... Od tamtej pory Przybylska zagrała m.in. w takich filmach jak "Sezon na leszcza", "Kariera Nikosia Dyzmy", "Lekcje pana Kuki(...) internetowej aktorki. Jego autorką jest menadżerka Przybylskiej Małgorzata Rudowska. Anna Przybylska związana była z piłkarzem Jarosławem Bieniukiem, osierociła trójkę dzieci.   Aktorka od lat zachwycała...

 • Anna Przybylska: Wspomnienia o aktorce

  Anna Przybylska zmarła w niedzielę, 5 października. Aktorka przegrała walkę z rakiem trzustki. 26 grudnia tego roku obchodziłaby 36. urodziny. Jej życiowym partnerem był piłkarz Jarosław Bieniuk, osierociła trójkę dzieci. Aktorkę wspominają Cezary Pazura, Anna Wróblewska i Krzysztof Kowalewski.

 • Rok od śmierci Anny Przybylskiej

  W poniedziałek, 5 października, minie rok od śmierci Anny Przybylskiej, uwielbianej przez widzów aktorki filmowej i serialowej.

 • Anna Przybylska nie żyje!

  Anna Przybylska nie żyje. Znana aktorka filmowa zmarła w niedzielę, 5 października, po ciężkiej chorobie. Miała niespełna 36 lat. Od 2013 roku zmagała się z rakiem trzustki.

 • Anna Przybylska: Jej mama rozwiewa wszelkie plotki na temat córki!

  Anię głównie dzięki roli rezolutnej policjantki Marylki w serialu "Złotopolscy". Później jej kariera nabrała rumieńców i mogliśmy ją oglądać m.in. w takich filmach jak "Sezon na leszcza", "Kariera Nikosia Dyzmy" czy też "Sęp". Nic więc dziwnego, że media zaczęły się interesować piękną aktorką, która na pierwszym miejscu zawsze stawiała rodzinę. Anna nie wyobrażała sobie, że mogłaby postawić...

 • Tysiące osób pożegnało Annę Przybylską

  Rodzina, przyjaciele, fani i mieszkańcy Trójmiasta uczestniczyli w czwartek w uroczystościach pogrzebowych zmarłej aktorki Anny Przybylskiej. W okolicy kościoła przy ul. Świętojańskiej, w którym odprawiono mszę w intencji zmarłej, ułożono 4 tys. białych róż.

 • Gwiazdy, które odeszły w 2014 roku

  ..."Sezon na leszcza", "Kariera Nikosia Dyzmy", "Lekcje pana Kuki", "Złoty środek", "Bokser" oraz "Sęp". Od kilku lat Przybylska wcielała się w najważniejszą rolę w swoim życiu. Była matką trójki dzieci(...) skomplikowaną operację. Nie planowała publicznie opowiadać o swojej chorobie. Plotkarskie media nie oszczędzały aktorki. W lipcu tego roku pojawił się na jednym z plotkarskich portali szokujący wpis...

 • "Śmierć to tylko dalszy ciąg życia". Pamiętajmy o tych, którzy odeszli

  Polskie kino straciło w tym roku wiele wybitnych osobowości. Zmarły m.in. aktorki Małgorzata Braunek, Nina Andrycz i Anna Przybylska oraz znakomity twórca muzyki filmowej Wojciech Kilar. Filmowy świat pożegnał również Robina Williamsa, Philipa Seymoura Hoffmana i Boba Hoskinsa. Dzisiaj wspominamy artystów, którzy odeszli w minionych miesiącach.

 • Nie chce być... staruszką

  Barszczewska zagrała niemłodą, zniszczoną życiem Ninę w filmie "Kariera Nikosia Dyzmy". Powiedziała wtedy w wywiadzie, że granie nieatrakcyjnych i pomarszczonych staruszek jest dla niej bezpieczną wyprawą...

 • Anna Przybylska od lat zachwyca

  Anna Przybylska od lat zachwyca widzów na dużym i małym ekranie. Nie widujemy jej jednak ostatnio zbyt często. - Swojego dorobku staram się nie rozmieniać bywając na salonach i robiąc rzeczy w mojej opinii mniej ważne - powiedziała w jednym z wywiadów.