• Informacje na temat:

  kariera podobna

Artykuły na temat: kariera podobna
 • Weronika Książkiewicz pokazała mamę! Podobne?!

  Weronika Książkiewicz (37 l.) niezbyt często gości na okładkach gazet, a już na pewno nie z rodziną. Tym razem jednak zrobiła wyjątek i postanowiła pokazać swoją piękną mamę!

 • Fejz "Na co liczę": Syn Magika rozpoczyna karierę

  W sieci pojawił się pierwszy teledysk Fejza (Filip Łuszcz), czyli syna zmarłego Piotra Łuszcza, znanego lepiej jako Magik. Młody raper zapowiedział również nagranie debiutanckiej płyty.

 • Izabella Scorupco pokazała piękną córkę! Podobna do słynnej mamy?!

  Izabella Scorupco (48 l.) to jedna z piękniejszych polskich aktorek, która zrobiła karierę nie tylko w kraju, ale i za granicą. Teraz widać, że urodę po mamie odziedziczyła jej 21-letnia córka.

 • Harry Styles u progu solowej kariery

  W zaciszu gabinetów skrupulatnie przygotowywana jest solowa kariera Harry'ego Stylesa z One Direction. Skąd ta pewność? To proste - na młodym gwiazdorze można zarobić miliony dolarów. Ale przesłanek jest znacznie więcej.

 • Monika Zamachowska pokazała śliczną córkę! Podobna do mamy?

  ..., pokazując na jaką śliczną nastolatkę wyrosła.  W komentarzach internauci nie szczędzili komplementów dziewczynie i zachwycali się jej urodą. Padły także uwagi, że Zofia jest bardzo podobna do mamy...

 • Śmiech to nie zawsze zdrowie. 10 najbardziej wyśmiewanych raperów w Polsce

  Od wielu miesięcy w sieci niesamowitą karierę robi tzw. kręcenie beki z polskich raperów. Niektórym nawijaczom czerwienieją wręcz uszy od mniej lub bardziej zabawnych komentarzy na swój temat. W jednym miejscu zebraliśmy dziesięciu tych, którzy obrywają najmocniej.

 • Małgorzata Kożuchowska: Przyjaźń stawia wyżej niż karierę

  Kiedy inne aktorki robią co mogą, aby konkurentka nie weszła im w drogę, dla Małgorzaty Kożuchowskiej (46 l.) ważniejsze są inne wartości niż kariera. Gdy mogła wesprzeć bliską osobę, zrobiła to bez wahania. A przy okazji... udobruchała męża.

 • 2015: Lepiej miejcie ich na oku

  Nowe nadzieje rocka, elektroniki i grime'u, a obok nich gwiazda azjatyckiego popu szykująca się do ataku na zachodnie sceny. Sprawdźcie listę 10 młodych artystów, którym w 2015 roku nie tylko my wróżymy wielką karierę.

 • "Barwy szczęścia": Co dalej z karierą Sałatki?

  Sałatka (Patryk Pniewski) dowie się, że kontrola antydopingowa, której poddani zostali piłkarze Powiśla, nie wykazała obecności niedozwolonych substancji w organizmie żadnego z zawodników... Józek będzie pewny, że podczas badań doszło do przekrętu! - Nie zostawię tego. Prawda musi wyjść na jaw - powie Darkowi (Andrzej Niemyt).

 • Recenzja D'Angelo and The Vanguard "Black Messiah": Ponad czasem, ponad gatunkami

  Pod sam koniec 2013, Beyonce pokazała swój wypielęgnowany, środkowy paluszek branży, wydając piątą płytę nagle, w czasie, kiedy większość redakcji zdążyła już podsumować rok. W 2014 na podobny krok zdecydował się D'Angelo.

Zdjęcia na temat: kariera podobna
Wideo na temat: kariera podobna
 • Androgyniczny model w roli panny młodej!

  Dom mody Tiffany & Co. do wiosennej kampanii pierścionków zaręczynowych zatrudnił gejów. Dalej posunął się magazyn ślubny "Love Inc", na którego okładce znalazł się model o androgynicznej urodzie w roli... panny młodej. Bohaterem sesji, dotyczącej zarówno garniturów jak i sukien ślubnych, jest Dylan Stephenson. Czy podobna kariera czeka polskiego modela Mateusza Magę? (Agencja TVN/x-news)

 • Sylwia Nowak zostanie piosenkarką! Zapendowska jest nią oczarowana!

  Sylwia Nowak (27 l.), oprócz bycia aktorką, ma plany rozpocząć swoją karierę muzyczną. W tym celu zapisała się na lekcje śpiewu u Elżbiety Zapendowskiej, znanej jako jurorka programu "Idol". "Pani Ela doradziła mi, żebym nie starała się być podobna do obecnych wokalistek" - powiedziała aktorka. Co jest jej największym atutem i co sprawia, że ludzie ją zapamiętują? "Podobno mam warunki wokalne

 • Korwin-Piotrowska o polskich aktorkach: Większość jest w tragicznej sytuacji

  przykleja się łatkę osób trudnych we współpracy. Wymieniła przy tym Magdę Schejbal, której kariera zdecydowanie spowolniła po konflikcie z producentami serialu, w którym występowała. "Większość polskich

Dyskusje na temat: kariera podobna
 • Re: "Kariera Nikodema Dyzmy": Cwaniaczek na salonach

  Kariera Nikodema Dyzmy jest ludzaco podobna do kariery pewnego Lecha elektryka.

 • Re: "Detektyw": Weronika Rosati i "Detektyw"

  "kariera" podobna do "kariery" Pacuły...

 • Re: "rodzinka.pl": Kariera Julii Wieniawy-Narkiewicz zawisła na włosku...

  Jak sie nie uda z muzyka.. .zostanie jeszcze porno biznes...jest mloda,figure ma dobra...w kamere nie musi patrzeć i kasa podobna

 • Re: Połączył nas... miły żart

  Kariera artysty podobna jest karierze kurtyzany: najpierw dla własnej przyjemności, później dla przyjemności innych, w końcu dla pieniędzy.

 • Re: Nie porzuci aktorstwa dla polityki!

  "Kariera artysty podobna jest karierze kurtyzany: najpierw dla własnej przyjemności. później dla przyjemności innych, a w końcu ...dla pieniędzy."! ( Marcel Achard )

 • Re: Udział w "Emce" to hańba i upadek?

  Różnica między k(.... a prostytutką polega na tym, że ta pierwsza robi to dla przyjemności. PS: Jeżeli mu tak zależy, jak twierdzi, na wizerunku artystycznym, to jaką rolę przyjął charytatywnie? PS: "Kariera artysty podobna jest karierze kurtyzany: najpierw dla własnej przyjemności, póżniej dla przyjemności innych, a w końcu dla pieniędzy."! (Marcel Achard ) PS: W 2010 r. wszedł w sklad

 • Re: Udział w "Emce" to hańba i upadek?

  Różnica między k(.... a prostytutką polega na tym, że ta pierwsza robi to dla przyjemności. PS: Jeżeli mu tak zależy, jak twierdzi, na wizerunku artystycznym, to jaką rolę przyjął charytatywnie? PS: "Kariera artysty podobna jest karierze kurtyzany: najpierw dla własnej przyjemności, póżniej dla przyjemności innych, a w końcu dla pieniędzy."! (Marcel Achard ) PS: W 2010 r. wszedł w sklad