• Informacje na temat:

  kariera rozwijała

Artykuły na temat: kariera rozwijała
 • "Lekarze": Paweł Małaszyński rozwija karierę muzyczną!

  10 lutego ukaże się najnowsza płyta grupy Cochise, której liderem jest Paweł Małaszyński, czyli Maks Keller z "Lekarzy". Krążek o nazwie "118" wydany zostanie nakładem wytwórni Metal Mind Production. Znajdzie się na nim 13 kompozycji napisanych w języku angielskim.

 • Joanna Kulig niczego się nie boi

  Kariera Joanny Kulig wciąż się rozwija, wkrótce zobaczymy ją w kontynuacji komediowego serialu i zagranicznej produkcji. Ale na tym jej plany się nie kończą...

 • Jarosław Bieniuk "zablokował" karierę córki

  Jarosław Bieniuk (38 l.) nie chce, by córka stała się celebrytką i przyjmowania propozycje występów w reklamach.

 • Lari Lu: Od 11 lat nie oglądam telewizji (wywiad)

  Lari Lu, czyli Anna Józefina Lubieniecka, po odejściu z Varius Manx postanowiła zamknąć stary rozdział i rozpocząć solową karierę. Zrobiła to w sposób najlepszy z możliwych, wydając jedną z ciekawszych polskich płyt w 2014 roku. O tym jak powstawała ta płyta, dlaczego wokalistka śpiewa po polsku oraz czy nie kusiło jej, by po odejściu z zespołu Roberta Jansona wziąć udział w talent show, opowiada w naszym wywiadzie.

 • "M jak miłość": Kariera… na pustyni?

  W kolejny poniedziałek Wojtek Markowski zadzwoni do Olka i zaproponuje koledze świetną pracę… ale na innym kontynencie, w dalekim Kuwejcie. A Magda od razu zgłosi weto! Czy młody lekarz zdecyduje się na wyjazd za granicę? Zapraszamy na 1238. odcinek „M jak miłość”, a w nim...

 • Grażyna Błęcka-Kolska i Dariusz Siatkowski: Role ich życia

  Zarówno dla Grażyny Błęckiej-Kolskiej, jak i dla Dariusza Siatkowskiego role Kasi i Pawła w komedii "Kogel-mogel" i jej drugiej części - "Galimatias" - były rolami życia.

 • Maciej Myszkowski zaczyna nowe życie! Teraz on robi karierę!

  Maciej Myszkowski (43 l.) zrozumiał, że szkoda jego sił na ratowanie małżeństwa z Justyną Steczkowską (44 l.) i teraz nadchodzi jego czas. Rozwija się jako architekt i…model!

 • Pochowano Stanisława Mikulskiego

  Minister kultury, artyści i mieszkańcy Warszawy pożegnali w piątek Stanisława Mikulskiego, którego pogrzeb odbył się na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach. - Serialowy Kloss, grany przez tego aktora, uosabia bohaterstwo i odwagę - powiedziała Małgorzata Omilanowska.

 • Ryszard "Pan Lotto" Rembiszewski liczy na karierę w modelingu!

  Ryszard Rembiszewski (70 l.) cieszy się, że ktoś w końcu docenił jego "wyczucie stylu". Jak zapewnia słynny "Pan Lotto", jest gotowy na więcej...

 • Stanisław Mikulski nie żyje

  Stanisław Mikulski, aktor znany przede wszystkim jako odtwórca roli Hansa Klossa w serialu "Stawka większa niż życie", nie żyje. Zmarł w czwartek, 27 listopada, nad ranem. Miał 85 lat.

Zdjęcia na temat: kariera rozwijała
Wideo na temat: kariera rozwijała
 • Gwiazda „Na Wspólnej” rozwija karierę

  Anna Kerth poprowadzi warsztaty w ramach projektu „Sfilmowani”. Będzie także rozwijać autorską metodę pracy z ciałem i umysłem

 • Puzzle

  Usłużna gospodyni, przykładna żona i troskliwa matka - oto Maria del Carmen, mieszkanka Buenos Aires. Jej synowie są już niemal dorośli, a małżeństwo całkiem znośne, choć dalekie od idealnego. Jednak za sprawą urodzinowego prezentu - puzzli z portretem Nefretete - Maria niespodziewanie odkrywa nowy świat przyjemności i talent, o którego istnieniu nie miała pojęcia... W obawie przed reakcją męża i rodziny, będzie go rozwijała nocami i w tajemnicy. Dzięki niemu nie tylko spojrzy na swoje życie...

 • Ewa Chodakowska liczy na międzynarodową karierę

  Ewa Chodakowska zamierza rozwijać karierę zagraniczną. Już w lipcu poprowadzi kolejne treningi w Londynie. Nie planuje jednak na stałe wyjeżdżać z Polski. Jej fanki by tego nie zniosły!

 • Giganci ze stali

  Charlie Kenton jest weteranem walk wręcz. Jego kariera zakończyła się z chwilą, gdy panowanie na ringu przejęły roboty. Teraz zajmuje się organizacją nielegalnych walk i renowacją robotów. Jest na dnie, gdy w jego życiu pojawia się Max, który twierdzi, że jest jego synem. Chłopak motywuje go do wytrenowania robota, który mógłby stanąć do walki o mistrzostwo. Stawki w tym brutalnym sporcie są wysokie, a Charlie i Max mają tylko jedną szansę, by wrócić na szczyt.

Dyskusje na temat: kariera rozwijała
 • Re: "Na dobre i na złe": Redbad Klijnstra kończy 45 lat

  Zdrowia, szczęścia , pomyślności, dobrych ludzi wokół siebie i dużo słońca, a szczególnie by pana kariera jeszcze bardziej się rozwijała.

 • Re: Mam słabość do... kobiet

  Bardzo podobają mi się jego wypowiedzi, jest skromny i inteligentny, do tego bardzo dobrze wygląda i super gra, oby jego kariera rozwijała się tak dalej, życzę mu tego z całego serca ! ;) :)

 • Re: Z telewizji do kina

  Taak film zapowiada się nieźle ; dd Szczególnie dlatego , że będzie tam Laura Samojłowicz ; ) . Jestem ciekawa , jak będzie rozwijała się kariera Laury ; ]] Życzę jej najlepiej , tak samo , jak Kasi ; ]] . Pzdr.

 • Karolina Piechota (Zuza Szukała)

  Dziwne, że jeszcze nikt nie skomentował artukułu o Karolinie- najsympatyczniejszej aktorce jaką do tej pory spotkałam... Moja imienniczka (z czego jestem bardzo dumna) na ekranie wygląda fenomenalnie... jest naturalna i bije od niej pozytywna energia... mam nadzieję, że jej kariera będzie się rozwijała w zaskakującym tempie... życzę dużo uśmiechu i wielu ról, w których spełni sie Pani jako