• Informacje na temat:

  kariera telewizyjna

Artykuły na temat: kariera telewizyjna
 • "Na dobre i na złe": Emilia Komarnicka-Klynstra w wielkim telewizyjnym hicie!

  Emilia Komarnicka-Klynstra, czyli doktor Agata Woźnicka z "Na dobre i na złe", rok temu została mamą. Po urodzeniu syna postanowiła wyprowadzić się z Warszawy i przez pewien czas całą swoją energię poświęcać rodzinie. Dopiero niedawno zdecydowała się wrócić do pracy na pełny etat. Dlaczego przyjęła zaproszenie do udziału w 12. edycji show "Twoja twarz brzmi znajomo".

 • Michał Malitowski zakończył karierę taneczną

  Nikt się tego nie spodziewał. Decyzja Michała była do ostatnich chwil utrzymana w wielkiej tajemnicy. Aż wreszcie, po rekordowym, 8 z rzędu zwycięstwie na najważniejszym turnieju tańca w angielskim Blackpool, tancerz wygłosił wzruszającą mowę.

 • Bogusław Kaczyński: Kariera wygrała z żoną

  ...do pensjonaciku. Oni by mnie zawieźli, tylko im do głowy nie przyszło, że przed hotelem nie stoi mój rolls-royce" - opowiadał. Czytaj dalej na następnej stronie... Kariera wygrała z żoną...

 • "Kariera Nikodema Dyzmy": Fenomen serialu

  "Dyzma to postać nieśmiertelna. Ma nie tylko swoich poprzedników, ale i następców. Jest wszechobecny w każdym miejscu i w każdym czasie" - pisał o serialu wiosną 1980 roku tygodnik "Ekran". Po 35 latach od premiery, o kulisach pracy na planie opowiedzą aktorzy Grażyna Barszczewska, Ewa Szykulska i Leonard Pietraszak.

 • "Druga szansa”: To będzie wielki telewizyjny hit nadchodzącej wiosny!

  Zaledwie kilka dni przed emisją 1. odcinka „Drugiej szansy” stacja TVN zaprezentowała swą nową produkcję przedstawicielom mediów. Na premierze prasowej serialu pojawiły się wszystkie biorące w nim udział gwiazdy z Małgorzatą Kożuchowską na czele.

 • Maria Schell: Kariera na własnych zasadach

  Dziesięć lat temu zmarła wielka gwiazda europejskiego kina...

 • "Świat według Kiepskich": Andrzej Grabowski martwi się o swoją karierę? Ma powody!

  Andrzej Grabowski, czyli Ferdek Kiepski ze "Świata według Kiepskich", ma powody do niepokoju... Nad jego głową i karierą zbierają się czarne chmury. Aktor stracił właśnie kilka kontraktów na występy kabaretowe! A wszystko z powodu roli, jaką zagrał w najnowszej produkcji Patryka Vegi.

 • Ireneusz Czop: Tak się robi karierę

  Jesienią zobaczymy Ireneusza Czopa w nowych rolach: gangstera, bohatera wojennego i przyjaciela umierającego artysty.

 • Richard Chamberlain: Co złamało mu wielką karierę?

  ...nieprzerwanie do grudnia 1989 roku, kiedy to pewien francuski magazyn opublikował zdjęcia aktora (wówczas gwiazdy serialu "Szpital pod palmami") z innym mężczyzną.  W jednej chwili jego kariera uległa...

 • Kariera, o której u nas cicho

  W Polsce Paweł Deląg gra głównie drugoplanowe role. Za to jego talent doceniany jest za granicą. Aktor z powodzeniem występuje m.in. w produkcjach rosyjskich, francuskich, izraelskich oraz niemieckich.

Zdjęcia na temat: kariera telewizyjna
Wideo na temat: kariera telewizyjna
 • Piotr Gembarowski: Ten wywiad zniszczył mu karierę

  Piotr Gembarowski przyznaje, że wywiad z 2000 roku zakończył jego telewizyjną karierę.

 • „Daleko od noszy”: Kogo zagra Doda?

  Dorota Doda Rabczewska opowiada nam o Anielce – postaci, którą zagra w nowych odcinkach komediowego serialu „Daleko od noszy”. Czy artystka zamierza rozwijać swoją karierę filmowo-telewizyjną?

 • Eleaine Strich zmarła w wieku 89 lat

  Amerykańska aktorka telewizyjna oraz teatralna była trzykrotną laureatką nagrody Emmy. Kariera gwiazdy rozpoczęła się w 1940 roku i trwała przez blisko 70 lat. Eleaine zasłynęła dzięki rolom w takich filmach jak "Prawo i porządek', "Niewygodny świadek," czy "Rockefeller Plaza 30". Za jednoosobowy spektakl teatralny "Elaine Stritch at Liberty" aktorka otrzymała nagrodę Tony. Jej śmierć zostanie

Dyskusje na temat: kariera telewizyjna
 • Re: "Komisarz Alex": Nowa królowa seriali!

  . P. Miśkiewicz 1998: PROROK ILJA (Wiera), reż. M. Grabowski Kariera filmowa i telewizyjna: 2011: 7 w INSTYNKT (Magda Janik) 2011-2014: KOMISARZ ALEX (podkomisarz Lucyna Szmidt) 2011: MÓJ BIEGUN w PRAWDZIWE(...) – publiczność doceniła jej rolę w "Tramwaju zwanym pożądaniem". Kariera teatralna: 2014: PRAWDA (Laurence), reż. H.J. Schoen 2013: ŁAWECZKA (Ona), reż. I. Villqist 2013: ROMANCA (Bianca), reż