• Informacje na temat:

  kariera zagraniczna

Artykuły na temat: kariera zagraniczna
Zdjęcia na temat: kariera zagraniczna
Wideo na temat: kariera zagraniczna
 • Katarzyna Warnke ma apetyt na zagraniczną karierę

  Katarzyna Warnke nie ukrywa, że zarówno ona, jak i jej mąż Piotr Stramowski mają plany związane z międzynarodową karierą. Na razie jednak nie są w stanie stwierdzić, w jakim stopniu mają one szansę na realizację. – Jak wszyscy wiedzą, jestem starsza od Piotrka, co wszędzie jest podkreślane, więc jako kobieta obawiam się tego, że być może mam mniejsze szanse – mówi Katarzyna Warnke agencji Newseria Lifestyle. Aktorka jest jednak otwarta na wszelkie możliwości, do czego przekonuje ją Piotr....

 • Giganci ze stali

  Charlie Kenton jest weteranem walk wręcz. Jego kariera zakończyła się z chwilą, gdy panowanie na ringu przejęły roboty. Teraz zajmuje się organizacją nielegalnych walk i renowacją robotów. Jest na dnie, gdy w jego życiu pojawia się Max, który twierdzi, że jest jego synem. Chłopak motywuje go do wytrenowania robota, który mógłby stanąć do walki o mistrzostwo. Stawki w tym brutalnym sporcie są wysokie, a Charlie i Max mają tylko jedną szansę, by wrócić na szczyt.

 • Ewa Chodakowska liczy na międzynarodową karierę

  Ewa Chodakowska zamierza rozwijać karierę zagraniczną. Już w lipcu poprowadzi kolejne treningi w Londynie. Nie planuje jednak na stałe wyjeżdżać z Polski. Jej fanki by tego nie zniosły!

 • Siła przyciągania

  Życie Marca wydaje się dobrze poukładane. Obiecująca kariera w policji, kochająca narzeczona, własne mieszkanie. Wkrótce ma zostać ojcem. Jednak pewnego dnia w szkole policyjnej pojawia się nowy kadet – Kay Engel. Podczas wspólnych treningów Marc zaczyna doświadczać nieznanej wcześniej swobody i wolności., a także tego, czym jest uczucie wobec innego mężczyzny. Marc staje się rozdarty między rodziną a nowymi emocjami. Coraz wyraźniej czuje, że życie wymyka mu się spod kontroli. Kiedy jego...

Dyskusje na temat: kariera zagraniczna
 • Jej zagraniczna kariera

  Oczywiście zagra Rosjankę. Jak zwykle w przypadku aktorek z Europy Wschodniej. życzę jej jak najlepiej, ale ta rola nie stanowi kroku w kierunku dużej hollywoodzkiej kariery. I tyle ...

 • Zagraniczna kariera Polki

  nie oglądałam filmu ale czytałam że jej rola trwa 20 sekund :) trochę nieadekwatne do całego zamieszania, ale to jej sprawa. Film podobno nie jest wcale dobry, a ja filmu tak czy owak nie będę oglądać tylko ze względu na nią.

 • Re: Jej zagraniczna kariera

  Podobno zagra też zwłoki pokazane na początku odcinka CSI Miami. I to już będzie prawdziwe Hollywood. Ale tak serio to autor artykułu ociera się o śmieszność - kariera w Hollywood po zagraniu epizodu w Law & Order? Toż w tym serialu takich epizodów to są tysiące.

 • Re: Zagraniczna kariera Polki

  zadna z niej aktorka, wiec na marzeniach musi zakonczyc kariere...

 • Re: Jej zagraniczna kariera

  Nikt tu o niej nie pisze i nie mowi , ten serial juz byl , teraz nagrywaja nowe odcinki, nie cieszyl sie za duzym powodzeniem.Kariere robi sie inaczej, nigdy w tym wieku i grajac rzadko i to ogony!

 • Re: Jej zagraniczna kariera

  Ja widziałem ją w jednym filmie wojennym w prawdzie angielskim ale jednak zagranicznym grała Norweżkę. Film nosi tytuł "Czas bohaterów" aż dziwi mnie czemu nikt o nim nie wspomina przecież zagrała tam sporą rolę. Czyżby zagrała nijako że by o niej wspominać? (moim zdanie film słaby a jej gra przewyższała poziom scenariusza ale tylko ciut ).

 • Re: Jej zagraniczna kariera

  Chyba jest akurat odwrotnie. Jej otwór stoi otworem przed Hollywood

 • Re: Zagraniczna kariera Polki

  chciec to nie wszystko.... Na razie slynna ale wcale nie z powodu rol w filmach, hehehe

 • Re: Zagraniczna kariera Polki

  Pytanie tylko po co ona się umawiała z facetem, który mógłby być spokojnie jej dziadkiem? Chyba nie z miłości ... czyli Żuławski ma prawdopodobnie rację. A czy ona jest piękna to już kwestia gustu.

 • Re: Zagraniczna kariera Polki

  Ładna, sympatyczna, okrągła i taka misiowata :)