• Informacje na temat:

  kariery kultowych

Artykuły na temat: kariery kultowych
 • "Komisarz Alex": Gwiazdy kultowych seriali u boku Aleksa!

  Już wkrótce u boku czworonożnego detektywa zobaczymy kilka gwiazd znanych z kultowych polskich seriali. Gościnne role w "Komisarzu Aleksie" zgodzili się zagrać m.in. Ewa Szykulska, czyli Lala Koniecpolska z "Kariery Nikodema Dyzmy", Helena Norowicz i Wojciech Duryasz, czyli Greta i porucznik Stolp ze "Stawki większej niż życie".

 • Festiwal filmów kultowych w Katowicach

  Ok. 40 filmów - od kasowych klasyków po filmy niszowe - będzie można obejrzeć podczas rozpoczynającego się w piątek, 15 maja, w Katowicach 18. Festiwalu Filmowego Cropp Kultowe.

 • "Na Wspólnej": 60. rocznica tajnego ślubu aktora kultowych seriali

  Wojciech Pokora, który w historii polskich seriali zapisał się na trwałe jako inżynier Mieczysław Gajny z "Czterdziestolatka", hrabia Żorż Ponimirski z "Kariery Nikodema Dyzmy" i docent Zenobiusz Furman z "Alternatyw 4", uważa się za wielkiego szczęściarza. Mówi, że nie może być inaczej, skoro wciąż ma u boku ukochaną kobietę, której 60 lat temu przysiągł miłość i wierność... Wojciech i Hanna...

 • Aktor Gregory Walcott nie żyje

  Gregory Walcott, gwiazdor kultowego filmu "Plan dziewięć z kosmosu" Eda Wooda, nie żyje. Aktor zmarł w piątek, 20 marca. Miał 87 lat.

 • Kultowe seriale: Nie żyje Glen A. Larson

  Twórca kultowych seriali z lat 70. i 80.: "Battlestar Galactica", "Magnum" czy "Nieustraszony" - Glen A. Larson - zmarł w wieku 77 lat.

 • Dariusz Kordek: Chłopiec z amerykańską urodą filmową

  Aktor, wokalista, konferansjer. W latach 90. gwiazda kultowego serialu "W labiryncie". Prywatnie ciepły mąż i kochający ojciec. 26 stycznia Dariusz Kordek kończy 50 lat.

 • Kultowe seriale: Nadal lubi wyzwania

  ...popularność. Już nie chciał kariery Później młody gwiazdor brał m.in. udział w castingu do filmu "W pustyni i w puszczy" (1973). Roli bohaterskiego Stasia niestety nie dostał. - Wtedy właśnie...

 • Jubileusz Wojciecha Pokory

  2 października Wojciech Pokora skończy 80 lat. Z tej okazji stacja TVP Seriale zorganizowała aktorowi jubileusz w siedzibie TVP, na którym oprócz samego jubilata, pojawiły się też jego ekranowe partnerki z popularnych seriali - Anna Seniuk z "Czterdziestolatka" oraz Hanna Bieniuszewicz z serialu "Alternatywy 4".

 • "Kultowe seriale": Córki słynnych ojców mają trudniej?

  ...słynny ojciec. Jean Claude Van Damme wspiera rozwój jej kariery - zgodził się na gościnny występ w filmie "Alien Uprising". Wystąpili wspólnie również w filmie "6 kul" - tym razem to Bianca grała rolę...

 • Liroy kończy karierę

  Kielecki raper oświadczył na Facebooku, że życie zawodowe przegrało z życiem prywatnym.

Zdjęcia na temat: kariery kultowych
Wideo na temat: kariery kultowych
 • Witamy w Nowym Jorku

  Abel Ferrara, kultowy reżyser "Złego porucznika", powraca z mocną opowieścią inspirowaną głośną aferą z udziałem Dominique'a Strauss-Kahna, uzależnionego od seksu byłego dyrektora zarządzającego Międzynarodowym Funduszem Walutowym. Deveraux (Gérard Depardieu) jest potężnym człowiekiem. Przez jego ręce codziennie przewijają się miliardy dolarów, a decyzje mają wpływ na globalną ekonomię. Jednak afera seksualna z udziałem pokojówki z nowojorskiego hotelu doprowadzi do aresztowania i załamania...

 • Snajper

  Historia kariery wojskowej i życia osobistego Chrisa Kyle'a, który zyskał sławę najlepszego snajpera w historii elitarnej jednostki Navy SEALs.

 • Snajper

  Historia kariery wojskowej i życia osobistego Chrisa Kyle'a, który zyskał sławę najlepszego snajpera w historii elitarnej jednostki Navy SEALs.