• Informacje na temat:

  kariery poznaliśmy

Artykuły na temat: kariery poznaliśmy
 • Krzysztof Cugowski: Czasami warto zaryzykować

  Nie stawia przed sobą wielkich wyzwań. Cieszy się z tego, co już osiągnął. I choć nie odcina jeszcze kuponów od swojej kariery, teraz woli się skupić na czymś innym. Co to takiego?

 • Honorata Skarbek "Damy radę": Nadchodzi trzecia płyta

  "Damy radę" to najnowszy teledysk Honoraty Skarbek, zapowiadający zbliżającą się trzecią płytą 22-letniej wokalistki.

 • "Na dobre i na złe": Sylwia ukrywa chorobę

  Po obiecującym początku kariery Magdalena Turczeniewicz, wyjechała do Francji, by skupić się na wychowywaniu synka. Tej jesieni przypomni się widzom dużą rolą w „Na dobre i na złe”. Jej bohaterka Sylwia Mróz, wybitny neurochirurg, zacznie wprowadzać swoje metody w Leśnej Górze, co nie spodoba się Wiktorii. Ważną rolę w życiu nowej doktor odegra Krzysztof Radwan.

 • Lari Lu: Od 11 lat nie oglądam telewizji (wywiad)

  Lari Lu, czyli Anna Józefina Lubieniecka, po odejściu z Varius Manx postanowiła zamknąć stary rozdział i rozpocząć solową karierę. Zrobiła to w sposób najlepszy z możliwych, wydając jedną z ciekawszych polskich płyt w 2014 roku. O tym jak powstawała ta płyta, dlaczego wokalistka śpiewa po polsku oraz czy nie kusiło jej, by po odejściu z zespołu Roberta Jansona wziąć udział w talent show, opowiada w naszym wywiadzie.

 • Edyta Herbuś tęskni za Barańskim i odbije go Halejcio?!

  ...zaczynali swoje kariery. Trenowali razem i bardzo szybko wspólna pasja przerodziła się w coś więcej. Para zakochała się w sobie, ale sielankę i ich wielką miłość zakończyły... ambicje Herbuś. Zamarzyła jej(...) zżyci. Poznaliśmy się jako dwunastoletnie dzieciaki. Przetańczyliśmy razem 20 lat. Szliśmy przez życie razem, za rękę. To była więź nie do rozdarcia, czasem nawet próbowaliśmy to zrobić i jakoś nigdy...

 • Leonard Pietraszak: Los był dla mnie bardzo łaskawy

  - Mam w sobie niegasnącą ciekawość świata, a granie nadal sprawia mi wielką przyjemność - mówi Leonard Pietraszak, twórca niezapomnianych ról filmowych i teatralnych. - Całe życie zajmowałem się tym, co mnie uszczęśliwiało. Myślę o wykonywanym zawodzie, bo nic innego nie potrafiłbym robić - dodaje aktor, obchodzący jubileusz 55-lecia pracy artystycznej.

 • Agata Błaszczykowska i cała rodzina trzymają kciuki za Kubę! Kim jest żona naszego "Orła"?

  ...małżeństwa. Wszystko zaczęło się za czasów gry Kuby w Wiśle Kraków, z którą związany jest aż do dziś i w której planuje zakończyć zawodową karierę. "Poznaliśmy się przez naszego wspólnego znajomego. To było(...) kariery. To jest gest podziękowania, bo wiele w jego karierze powinien zawdzięczać mamie, z góry nad nim czuwa" - wyjawił brat Dawid. *** Zobacz więcej materiałów dot. świata celebrytów...

 • Jan Kliment: Metryka nie ma znaczenia

  Nie wyobraża sobie życia bez tańca, choć na parkiet po raz pierwszy wyszedł jako 18-latek. Jan Kliment opowiada o przyjaźni ze swoją partnerką, aktorką Ewą Kasprzyk, z którą odpadli w ćwierćfinałowym odcinku show, oraz zdradza, z kim chciałby zatańczyć w kolejnej edycji.

 • Szósty sezon "Pielęgniarek" od 29 sierpnia

  ...złamanie może oznaczać koniec jego kariery? Zawód pielęgniarki to praca z ludźmi, ale także umiejętność radzenia sobie z ich emocjami. W każdym odcinku poznamy inną poruszającą historię, ale stały(...) samochodowym Hubertem i zazdrosnym o zbytnią zażyłość między nimi Kubą.  Do szpitala wróci również Greg Kowalczyk, Polonus i masażysta, którego poznaliśmy w poprzednim sezonie. Jaki jest powód jego...

 • Dla widzów w każdym wieku

  Propozycje dla młodych ("Uwolnić Mikołaja!", "Kacper i Emma - zimowe wakacje"), nieco starszych ("Dziewczynka z kotem", "Love, Rosie") i całkiem dorosłych ("John Wick", "Obce ciało") widzów przygotowali na pierwszy weekend grudnia rodzimi dystrybutorzy.

Zdjęcia na temat: kariery poznaliśmy
Wideo na temat: kariery poznaliśmy
 • Snajper

  Historia kariery wojskowej i życia osobistego Chrisa Kyle'a, który zyskał sławę najlepszego snajpera w historii elitarnej jednostki Navy SEALs.

 • Snajper

  Historia kariery wojskowej i życia osobistego Chrisa Kyle'a, który zyskał sławę najlepszego snajpera w historii elitarnej jednostki Navy SEALs.

 • Artysta i modelka

  Starszy rzeźbiarz zamieszkuje ze swoją żoną południową Francję. Kiedy wydaje mu się, że to schyłek kariery i życia, ukochana daje schronienie młodej emigrantce.