• Informacje na temat:

  karima el mahroug ruby

Artykuły na temat: karima el mahroug ruby
 • Bohaterka bunga-bunga w filmie Woody'ego Allena

  ...18-letnia Ruby , bohaterka skandalu obyczajowego z udziałem premiera Włoch Silvio Berlusconiego, napisała list do Woody'ego Allena w nadziei na to, iż będzie mogła zagrać w jego filmie.

 • Clooney uczestniczył w orgiach?

  Nazwisko zdobywcy Oscara znajduje się na liście 78 VIP-ów świata polityki i show-biznesu, które rzekomo uczestniczyły w bunga-bunga, czyli słynnych już orgiach seksualnych, które miał urządzać premier Włoch Silvio Berlusconiego (74 l.). Prostytutka Karima El Mahroug znana jako Ruby, która jako siedemnastolatka zabawiała premiera i jego gości, twierdzi, że wśród nich był też George Clooney (51

 • Clooney i Ronaldo bawili się u Berlusconiego?!

  Mahroug, znaną jako Rubi. Zaprzecza on jednak, jakoby kiedykolwiek płacił za seks i twierdzi, że przyjęcia w jego willach były "normalne". To jednak nie jedyny wątek w całej sprawie. Sąd będzie musiał zdecydować, czy Berlusconi nie nadużył swojej władzy, pomagając wyciągnąć Ruby z aresztu, do którego trafiła podejrzana o kradzież. 74-letni premier nie zgadza się ze stawianymi mu zarzutami i twierdzi...

 • Skandalistka chce zagrać u Allena

  18-letnia Ruby, bohaterka skandalu obyczajowego z udziałem premiera Włoch Silvio Berlusconiego, napisała list do Woody'ego Allena w nadziei na to, że będzie mogła zagrać u niego w filmie. Amerykański reżyser rozpoczyna wkrótce zdjęcia w Rzymie.

 • Co Clooney wie o bunga bunga?

  Prawnicy Silvio Berlusconiego powołali na świadków aktora George'a Clooneya i piłkarza Cristiano Ronaldo. Gwiazdor kina i sportowiec będą zeznawać w sprawie włoskiej seks afery zwanej "Bungagate". Premier Włoch jest oskarżony o seks z nieletnią.