• Informacje na temat:

  karl lagerfeld reżyser

Artykuły na temat: karl lagerfeld reżyser
 • Sofia Coppola praktykowała u Lagerfelda

  Nim Sofia Coppola została reżyserką filmową, marzyła o pracy w modowym magazynie. Praktykowała nawet u samego Karla Lagerfelda. Poszła jednak w ślady swojego ojca Francisa Forda Coppoli i wybrała karierę w branży filmowej.

 • Pierwszy pocałunek Liv Tyler

  Pocałunki są indywidualne i niepowtarzalne, a za każdym kryje się odrębna historia. Jedną z nich, wspólnie z Liv Tyler opowiedział w swoim nowym filmie "Short Film about Kissing" dwukrotnie nominowany do Oscara reżyser Wim Wenders. Grająca w nim główna rolę Liv Tyler, przy dźwiękach fortepianu przechadza się po pustym pokoju i wspomina emocje związane ze swoim pierwszym pocałunkiem.

 • Almodóvar kocha modę

  W klasie biznes oczekuje się luksusów. Pedro Almodóvar nie mógł więc zadowolić się byle czym. W jego najnowszym filmie "Przelotni kochankowie", którego akcja toczy się na pokładzie samolotu, a bohaterami są majętni pasażerowie, nie brakuje wielkiej mody i słynnych marek. Od kosmetyków Chanel po biżuterię Cartier i dodatki od Prady i Diora. U Almodóvara nie podróżuje się tanio.

 • Zanim Lennon został Beatlesem

  Dystrybutorzy doskonale wiedzą, że grudzień to niezbyt fortunny czas na kinowe premiery. W przedświątecznym tygodniu na ekrany naszych kin trafia więc tylko pięć tytułów, w tym dwa filmy biograficzne: "John Lennon. Chłopiec znikąd" oraz "Coco i Strawiński".

 • W czwartek rusza Berlinale

  Międzynarodowa premiera dramatu "Katyń" Andrzeja Wajdy oraz konkursowy pokaz krótkometrażowego filmu animowanego Mariusza Wilczyńskiego pt. "Kizi Mizi" są w programie 58. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie.

 • Parodia władzy, krew wampira

  "Dyktator" z kolejnym komediowym wcieleniem Saszy Barona Cohena oraz "Mroczne cienie" Tima Burtona z wampiryczną rolą Johnny'ego Deppa to najważniejsze premiery tygodnia. Do kin trafia również w piątek "Moje życie" - filmowa spowiedź Romana Polańskiego.