• Informacje na temat:

  karl urban

Artykuły na temat: karl urban
 • Zagraniczne hity na jesień 2014

  Kennexowi (Karl Urban), który niedawno stracił przyjaciela przez decyzję robota. Powoli zmienia zdanie, gdy jego partnerem zostaje Dorian (Michael Ealy), wcześniejszy model obdarzony inteligencją...

 • Festiwal Muzyki Filmowej: "Star Trek Live in Concert" na finał

  Dwa symultaniczne pokazy filmowych przebojów z muzyką na żywo, każdy nagrodzony owacjami na stojąco. Projekcjami "Bogów" z muzyką Bartosza Chajdeckiego oraz "Star Treka" z nominowaną do nagrody Grammy ścieżką dźwiękową Michaela Giacchino zakończyła się w niedzielę, 31 maja, 8. edycja Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie.

 • "Loft": Pozamałżeńskie romanse, ukryte fantazje i krwawa zbrodnia

  Pięciu żonatych mężczyzn potajemnie wynajmuje penthouse, w którym mogą swobodnie wdawać się w pozamałżeńskie romanse i spełniać ukryte fantazje. Seksualna idylla kończy się, gdy jeden z nich znajduje w apartamencie zwłoki brutalnie zamordowanej kobiety. Oto punkt wyjścia filmu "Loft", który 20 lutego wchodzi na ekrany polskich kin.

 • Eomer i "Doom"

  Przedstawiciele studia Universal Pictures prowadzą rozmowy z Dwaynem "The Rock" Johnsonem ( "Król Skorpion" , "Witajcie w dżungli" ) dotyczące roli w filmowej adaptacji komputerowej gry "Doom". W produkcji weźmie udział również Karl Urban ( "Krucjata Bourne'a" , "Kroniki Riddicka" ), który zagra główną rolę Johna Grimma.

 • Eomer ściga Jasona Bourne'a

  Karl Urban ( "Statek widmo" , "Władca Pierścieni: Dwie Wieże" ) zagra czarny charakter w filmie "Bourne Supremacy" . Obraz będzie kontynuacją przeboju "Tożsamość Bourne'a" . W tytułowego bohatera, tajnego agenta, ponownie wcieli się Matt Damon ( "Utalentowany pan Ripley" ).

 • Eomer kontra Riddick

  Nowozelandzki aktor Karl Urban, znany z "Władcy Pierścieni: Dwóch Wież" , zagra obok Vina Diesela ( "xXx" ) w filmie "Riddick". Być może do obsady tego widowiska dołączy również piękna Thandie Newton ( "Mission: Impossible 2" ). Poinformowano również, że rozpoczęcie zdjęć do "Riddicka" nieco się opóźni.

 • Pike w adaptacji gry "Doom"

  Brytyjska aktorka Rosamund Pike ( "Śmierć nadejdzie jutro" ) zagra w najnowszej produkcji Universal Pictures. Film będzie adaptacją komputerowej gry "Doom".

 • Ruszyły zdjęcia "Krucjaty Bourne'a"

  W Niemczech rozpoczęły się prace nad zasadniczą częścią zdjęć do kontynuacji kasowego dreszczowca "Tożsamość Bourne'a" z 2002 roku. "Krucjatę Bourne'a" , opartą podobnie jak pierwsza część cyklu, na powieści Roberta Ludluma, reżyseruje Paul Greengrass ( "Krwawa niedziela" ). Tytułową rolę agenta Jasona Bourne'a po raz drugi objął Matt Damon ( "Buntownik z wyboru" , "Gerry" ).

 • Pościgi Johna McTiernana

  John McTiernan, twórca m.in. dwóch "Szklanych pułapek", wyreżyseruje thriller akcji "Run". Główną rolę w filmie zagra Karl Urban ("Tożsamość Bourne'a").

 • "Dredd 3D": Krwawy sędzia

  "Dredd 3D" to remake filmu "Sędzia Dredd" (1995), w którym w tytułowego bohatera wcielił się Sylvester Stallone. W najnowszej produkcji w roli krwawego sędziego wystąpił Karl Urban.

Wideo na temat: karl urban
 • Dredd 3D

  Ameryka przyszłości. Radioaktywne pustkowie, na którym życie stało się luksusem. Ludzie przenieśli się do rządzących się własnymi prawami, ogromnych miast-państw. Na wschodnim wybrzeżu, rozpostarte na obszarze sięgającym od dawnego Bostonu aż po były Waszyngton, leży Mega City One, gigantyczna, ociekająca przemocą metropolia, której 400 milionów mieszkańców żyje w nieustannym strachu. Jedynymi, którzy próbują utrzymywać porządek i sprawiedliwość w tym gigantycznym mieście grzechu, są...

 • Riddick

  Trzecia odsłona słynnej serii science fiction, którą zapoczątkowały filmy "Pitch Black" i "Kroniki Riddicka". Zdradzony przez przyjaciół i pozostawiony na obcej planecie Riddick musi przetrwać w walce ze śmiertelnie groźnymi wrogami. Staję się jeszcze potężniejszy i niebezpieczniejszy niż kiedykolwiek wcześniej. Łowcy nagród ścigający go przez całą galaktykę staną się jedynie pionkami w grze, dzięki której Riddick rozpocznie odsiecz swojej planety, stojącej w obliczu zagłady.

 • Ksiądz 3D

  Film zrealizowany na podstawie znanego i bardzo popularnego komiksu autorstwa Min-Woo Hyunga Paul Bełtany wcieli się w postać księdza Ivana Issaca, który wypowie posłuszeństwo kościołowi i wyruszy śladem bandy wampirów, które porwały jego siostrzenicę.

Dyskusje na temat: karl urban