• Informacje na temat:

  karnawał

Artykuły na temat: karnawał
 • Alessandra Ambrosio z nagim biustem na karnawale w Rio

  Alessandra Ambrosio (38 l.) nie wstydzi się swojego wyglądu i chętnie pozuje w bikini lub topless. Tym razem okazją do pokazania ciała był karnawał w Rio.

 • Chelsea Handler topless w Nowym Orleanie

  Gwiazda amerykańskiej telewizji Chelsea Handler kontynuuje akcję fotografowania się topless. Komiczka zamieściła na Twitterze zdjęcie z karnawału Mardi Gras w Nowym Orleanie, na którym widzimy ją z odsłoniętym biustem.

 • Korona królów

  Jagiełło w głębi duszy obawia się Wilhelma, mimo to zgadza się na spotkanie z Viscontim i na to, by Jadwiga urządziła karnawał na Wawelu. Ragana oddaje...

 • Agustin Egurrola: Polacy szanują tancerzy

  W nadchodzącym karnawale w Polsce przede wszystkim będziemy tańczyć salsę - przewiduje Agustin Egurrola. "Salsa jest tańcem, którego każdy może się szybko nauczyć. Pozwala nam być blisko siebie, pozwala nam bezkarnie flirtować" - mówi znany choreograf.

 • Karnawał i konkurs czas zacząć!

  Kilka dni temu rozpoczął się okres zimowych bali, maskarad, pochodów i zabaw - jednym słowem karnawał! Z tej okazji postanowiliśmy zrobić coś wyjątkowego dla wszystkich fanów "BrzydUli", którzy właśnie mogą śledzić losy Uli Cieplak na antenie TVN7. Możecie wygrać m.in. DVD z Waszym ulubionym serialem oraz gadżety (pamięć USB, długopis, smycz).

 • Ewa Szlachcic i Matt Kowalsky razem (AtomicRED "Ej ty")

  Piosenka "Ej ty" w wykonaniu wokalistki Ewy Szlachcic i DJ-a Matta Kowalsky'ego zapowiada ich wspólny projekt AtomicRED.

 • Karnawał w pełni, zatem błyszczące sukienki są jak najbardziej wskazane. Warto jednak przed wyjściem na publiczną imprezę zajrzeć w lustro, aby upewnić się, że nie zaliczy się wpadki, jaka przydarzyła się ostatnio Christinie Milian (35 l.). Aktorka na premierze „Live By Night” pozowała w długiej błyszczącej kreacji, która na pierwszy rzut oka olśniewała. Niestety w świetle reflektorów czar prysł...

 • Paulla i DJ Adamus razem: Nigdy o tobie nie zapomnę

  Utwór "Nigdy o tobie nie zapomnę" to efekt współpracy wokalistki Paulli i DJ-a Adamusa, jurora programu "Twoja twarz brzmi znajomo".

 • Piotr Cyrwus kończy dziś 52 lata!

  Piotr Cyrwus, czyli nieodżałowany Rysiek Lubicz z "Klanu", kończy dziś 52 lata. Urodziny świętować będzie... na scenie Teatru Polskiego wcielając się w Biskupa w nowej sztuce Sławomira Mrożka "Karnawał czyli pierwsza żona Adama".

 • Iwona Pavlović: Patrzę na męża oczyma kochanki

  Celebruje każdą chwilę, szuka przyjemności i walczy o spełnienie. Kobieta, która ufa intuicji i robi swoje z pomocą talentu, a nie łokci.

Zdjęcia na temat: karnawał
Wideo na temat: karnawał
 • "M jak miłość": Katarzyna Cichopek woli wieczory z dziećmi

  Aktorka przedkłada spokojne życie rodzinne nad imprezy zawodowe. Twierdzi, że przyjmuje tylko zaproszenia od ważnych dla niej ludzi, wieczory woli bowiem spędzać z mężem i dziećmi. Nie robi też konkretnych planów zawodowych, unikając w ten sposób ewentualnego rozczarowania. Na początku kariery zawodowej Katarzyna Cichopek wraz z mężem Marcinem Hakielem często pojawiała się na różnego rodzaju imprezach. Ograniczyła jednak wieczorne wyjścia wraz z przyjściem na świat dzieci – 6-letniego dziś...

Dyskusje na temat: karnawał