• Informacje na temat:

  karnawał 2012

Artykuły na temat: karnawał 2012
 • Irena Jarocka: Już pięć lat, jak jej nie ma

  Promienny uśmiech, pogoda ducha i wielka zachłanność na życie. Te cechy wyróżniały Irenę Jarocką (†66) i sprawiały, że ludzie chcieli przebywać w jej otoczeniu. Na krótko przed 5. rocznicą śmierci (21.01.2012 r.), w księgarniach ukaże się książka „Wymyśliłam cię. Irena Jarocka we wspomnieniach” Marioli Pryzwan. Jej premiera odbyła się 23 listopada.

 • Maja Ostaszewska: To nasz karnawał

  Maja Ostaszewska jest jedną z gwiazd trwającego właśnie festiwalu filmowego w Gdyni. Aktorka opowiada o konkursowych produkcjach i swoich planach zawodowych.

 • Jerzy Schejbal: Córka była moją studentką. Buntowała się!

  ...2012 roku gra w Teatrze Polskim w Warszawie. Obecnie możemy go oglądać m.in. w spektaklach: "Król Lear", "Karnawał" i "Qvo Vadis". Swój jubileusz świętować będzie w sztuce francuskiej pisarki Jasminy...

 • K.A.S.A. z karnawałowym przebojem

  Wiosną 2012 roku ma się ukazać nowy album K.A.S.Y. z remiksami jego najnowszych przebojów. A już na karnawał wokalista przygotował piosenkę "2.0.1.2.".

 • Maja Ostaszewska: Ostrzygłam włosy, pożegnałam się z "Beatką"

  ...zabawa. To nasz filmowy karnawał. W tym roku byłaś na festiwalu w Berlinie. Można choć trochę porównać go z Gdynią? - To są zupełnie dwie inne imprezy, więc nie ma co porównywać. Festiwal(...) także w serialach, m.in. w "Czasie honoru" i w "Przepisie na życie". W 2012 roku artystka otrzymała Telekamerę w kategorii aktorka.   Rozmawiała: Dominika Gwit (PAP Life)

 • "Kac Vegas 3": Koniec karnawału

  "Kac Vegas 3" to - przynajmniej wedle deklaracji producentów - ostatnia odsłona komediowej serii w reżyserii Todda Phillipsa. Spokojny jajogłowy Stu (Ed Helms), twardziel Phil (Bradley Cooper) i socjopatyczny nerd Alan (Zach Galifianakis) po raz ostatni przeżyją w niej szaloną przygodę.

 • Uczesz się jak znane z seriali gwiazdy!

  ...prowadziła galę Eska Music Awards 2012 w Kołobrzegu, a Sonia Bohosiewicz, czyli Aida Misztal z "Aidy", w koku przyszła na prezentację kolekcji Łukasza Jemioła. Wielką fanką koczka jest też Agnieszka Wagner...

 • Marcin Daniec: Wejdziemy do ćwierćfinału

  Artysta kabaretowy Marcin Daniec jest wielkim piłkarskim kibicem. Jak powiedział, wierzy w to, że Polska wejdzie do ćwierćfinału Mistrzostw Europy: "Wiele rzeczy przemawia za tym, że po prostu musimy to wygrać".

 • Jak gwiazdy spędzą ostatni dzień roku?

  ..., a na planie zdarzają się także takie. Życzę wszystkim ekipom serialowym, żeby praca przynosiła im tyle radości, ile dostarcza nam. Agata Nizińska: Kobieta upadła 2012 rok był dla niej bardzo(...), zaczyna się karnawał, ludzie chcą się bawić. Doszliśmy do wniosku, że będzie lepiej, gdy zostaniemy. Oboje mamy plany koncertowe. Mimo że zdecydowałam się zostać w Warszawie w ostatniej chwili, dostałam...

 • Natalia Siwiec: Zaprosili mnie na mundial do Brazylii

  Natalia Siwiec mimo oferty ze strony Brazylijczyków nie zdecydowała się na odwiedzenie ich kraju w czasie mundialu i dopingowanie piłkarzy na trybunach, tracąc tym samym szansę na zdobycie tytułu miss mundialu. Modelka uważa, że jest już na innym etapie swojej kariery i tego typu tytuły już jej nie interesują.