• Informacje na temat:

  karnawał brazylia

Artykuły na temat: karnawał brazylia
 • Marcelina Zawadzka pokazała się w tym w telewizji! Fani zachwyceni!

  ...pikanterii do scenariusza i przebrali Zawadzką w karnawałowy strój rodem z Brazylii. Podczas prawdziwej karnawałowej zabawy uczestnicy zakładają barwne, skąpe stroje, ozdobione piórami i cekinami i tańczą na ulicach miast. Mając na sobie takie właśnie przebranie, gwiazda rozmawiała ze swoim gościem o modowych trendach podczas karnawału. Wszyscy widzowie byliby wniebowzięci, gdyby mogli oglądać Marcelinę...

 • Kultowe lata 90.: 10 przebojów eurodance

  Połowa lat 90. to okres największego triumfu nurtu eurodance, który rozbijał się po dyskotekach w wielu krajach. Zapraszamy do sentymentalnej podróży, w której nie zabraknie skocznych rytmów, mało skomplikowanych tekstów i... dużej dawki erotyki.

 • Jacyków ucieka z kraju!

  Kontrowersyjny stylista Tomasz Jacyków ma dość! Obraził się na polski show-biznes i zamierza wyjechać za granicę. Jakie ma plany?

 • Bierzcie i kręćcie: "Brazylia moich marzeń"

  Z czym kojarzy się Brazylia? Czy to tylko samba, piłka nożna i karnawał? Trwa konkurs "Brazylia moich marzeń", organizowany w ramach festiwalu Off Plus Camera. Filmy można zgłaszać do 15 listopada.

 • Ive Mendes: Karnawał w Warszawie

  Zmysłowa wokalistka Ive Mendes wystąpiła w sobotę, 29 stycznia, w warszawskim klubie "Fabryka Trzciny", przenosząc zmarzniętą publiczność do słonecznej i karnawałowej Brazylii.

 • Natalia Siwiec: Zaprosili mnie na mundial do Brazylii

  Natalia Siwiec mimo oferty ze strony Brazylijczyków nie zdecydowała się na odwiedzenie ich kraju w czasie mundialu i dopingowanie piłkarzy na trybunach, tracąc tym samym szansę na zdobycie tytułu miss mundialu. Modelka uważa, że jest już na innym etapie swojej kariery i tego typu tytuły już jej nie interesują.

 • Jennifer Lopez i Pitbull razem: "We Are One" hymnem mistrzostw świata w Brazylii

  "We Are One (Ole Ola)" w wykonaniu Pitbulla, Jennifer Lopez i Claudii Leitte to oficjalna piosenka piłkarskich mistrzostw świata w Brazylii.

 • Kraków: Kino Brazylijskie

  W poniedziałek, 6 czerwca, w krakowskim Kinie Pod Baranami rozpoczyna się Przegląd Kina Brazylijskiego. W ramach imprezy pokazane zostaną nowe filmy, w większości nigdy wcześniej nie prezentowane w Polsce.

 • Dzięki podróżom żyjemy mądrzej

  Jarosław Kuźniar nie ukrywa, że cierpi na głód poznawania świata. Niedawno odwiedził wraz z kamerami Rio de Janeiro, by pokazać ciemne oblicze miasta, które kojarzy się przede wszystkim ze słynnym karnawałem. Relację z tej wyprawy zobaczymy już niebawem.

 • Madonna wróciła do Jesusa?

  Rozłąka Madonny i modela Jesusa Luza nie trwała długo. 51-letnia piosenkarka udała się czarterem do Brazylii na romantyczne wakacje, które spędzi właśnie ze swoim 23-letnim chłopakiem.

Wideo na temat: karnawał brazylia
 • Elitarni - Ostatnie starcie

  Pozycja obowiązkowa! Skrzyżowanie "Infiltracji" z "Ojcem chrzestnym". Slash films. Tylko jeden film pokonał w Brazylii w zestawieniach box-office'u "Avatara". "Elitarni - ostatnie starcie" potrzebował zaledwie trzech tygodni na zdobycie tytułu największego hitu XXI wieku. Na ten wynik zapracował nie tylko świetny scenariusz, ale przede wszystkim brawurowo zrealizowane sceny akcji. Zebraliśmy wspaniałą ekipę od efektów specjalnych - mówi reżyser filmu Jose Padilha, w tym m.in. takich...

 • Saga "Zmierzch": Przed świtem - część 1

  Po wspaniałym ślubie Bella (Kristen Stewart) i Edward (Robert Pattinson) wyjeżdżają w podróż do Rio de Janeiro. Wycieczka ma być ich miesiącem miodowym. W Brazylii Bella odkrywa, że jest w ciąży. Wówczas Edward postanawia uczynić swoją żonę nieśmiertelną. Decyzja wampira, a także pojawienie się jego potomka budzi niepokój rodziny Volturi. Arystokraci wśród wampirów czują, że ich władza jest zagrożona. Postanawiają pozbyć się Belli, dziecka i przywrócić dawny porządek.

 • Szkoła Babel

  Pochodzą z Senegalu, Irlandii, Brazylii, Maroka, Chin… Mają pomiędzy 11 a 15 lat i właśnie przybyli do Francji. Przez rok będą wspólnie uczęszczać do tej samej klasy adaptacyjnej w jednej z paryskich szkół. 24 uczniów, 24 różnych narodowości i dwa wspólne cele: opanować język francuski i odnaleźć się w tutejszej rzeczywistości. Francuska szkoła staje się prawdziwą wielokulturową areną. Nastolatki pokazane w filmie przechodzą to samo, co każde dziecko w ich wieku, a zatem fizyczne zmiany...