• Informacje na temat:

  karnawal w notting hill

Artykuły na temat: karnawal w notting hill
 • Blu Cantrell i Wyclef Jean okradzeni

  Blu Cantrell i Wycef Jean zostali okradzeni podczas tradycyjnego karnawału w londyńskiej dzielnicy Notting Hill. Gwiazdy stały się ofiarami złodziei w poniedziałek, 25 sierpnia. Nie zepsuło im to jednak humoru na tyle, aby opuścić wieczorną imprezę w klubie "10 Rooms".

 • Gwiazda padła na ulicy

  Lily Allen (22 l.) musiała być ratowana przez przypadkowych przechodniów na ulicach Londynu.

 • Blak Twang, jeden z najbardziej znanych brytyjskich raperów, wystąpi 9 lutego na jednym koncercie w Polsce, w krakowskim klubie "38 -10,5 Club". Oprócz czarnoskórego wokalisty zagra także polska hiphopowa formacja "Trzyha".

Wideo na temat: karnawal w notting hill
 • Silent Hill: Apokalipsa 3D

  Heather Mason przez całe życie ucieka przed niebezpiecznymi siłami, których nie może wytłumaczyć. W dniu swoich osiemnastych urodzin nawiedzona kolejnymi koszmarami i zniknięciem ojca, odkrywa że nie jest osobą, za którą się dotychczas uważała. To odkrycie wprowadza ją w głąb świata pełnego demonów. Jeżeli ich nie przezwycięży, utknie w Silent Hill na zawsze.

 • Hop

  Hop

  Animacja realizowana przez producentów "Epoki lodowcowej". To opowieść o niezatrudnionym nigdzie obiboku, który pewnego wieczoru uderza samochodem w wielkanocnego zajączka. Złamana noga sprawia, że zajączek nie może podjąć swoich świątecznych obowiązków. Aby ocalić Wielkanoc, do działania zostaje zmuszony nasz bohater.

 • Facet do dziecka

  Minęła 22.00. Czy wiesz gdzie są twoje dzieci? Kiedy najgorszy babysitter na świecie bierze pod opiekę trójkę bardzo rozwydrzonych dzieciaków wiadomo, że noc będzie pełna wrażeń. Czy przygoda w Nowym Jorku zakończy się bezpiecznym powrotem do domu? To się okaże... Prowokacyjny. Wulgarny. Łamiący schematy. Taki jest film "Facet do dziecka". Już pierwsze kilka minut pokazuje widzom, że czeka ich produkcja pełna bluzgów, bijatyk w barach, ucieczek przed dealerami i innych atrakcji. Pośród...