• Informacje na temat:

  karol krawczyk

Artykuły na temat: karol krawczyk
 • Mikołaj Krawczyk po raz pierwszy zagra w teatrze w Warszawie!

  Mikołaj Krawczyk, czyli Paweł Krzyżanowski z "Pierwszej miłości", choć od jego debiutu teatralnego minie wkrótce... 20 lat (tak, to nie pomyłka!), nigdy nie miał okazji wystąpić na scenie przed stołeczną publicznością. Dopiero za kilka dni po raz pierwszy zagra w Warszawie!

 • Krawczyk w hołdzie papieżowi

  "Ojcu Świętemu śpiewajmy..." to album Krzysztofa Krawczyka, pierwotnie wydany w 1999 roku, a teraz - wydany w nowej, poszerzonej wersji - dedykowany został zmarłemu na początku kwietnia papieżowi Janowi Pawłowi II. Pierwotnie miał to być prezent na 85. urodziny papieża, które przypadały 18 maja. Premiera wydawnictwa odbędzie się w poniedziałek, 6 czerwca.

 • "M jak miłość": Nowy komendant

  Niebawem służbowe przeniesienie do Grabiny otrzyma Maciej Jaracz, w roli którego zobaczymy Marcina Janosa Krawczyka, czyli niezapomnianego księdza Antoniego Króla z telenoweli „Plebania”.

 • K. Krawczyk: W hołdzie papieżowi

  Krzysztof Krawczyk jest jedną z gwiazd Koncertowego Lata , wielkiej plenerowej imprezy organizowanej przez radio RMF FM, tygodnik "Naj" i telewizję Polsat, której patronem jest portal INTERIA.PL. Wokalista na bis wykonuje utwory, które dedykuje zmarłemu w kwietniu papieżowi Janowi Pawłowi II. Wśród nich jest słynna "Barka", ulubiona pieśń Karola Wojtyły.

 • "Pensjonat nad rozlewiskiem": Gwiazdy nad rozlewiskiem

  ...popularna prezenterka telewizyjna (Anna Popek jako... Anna Popek), sławny krytyk kulinarny (w tej roli zobaczymy Jerzego Bończaka) oraz aktor i prowadzący teleturniej "Familiada", czyli Karol Strasburger(...)-kosmetycznego należącego kiedyś do Elwiry, a także Mikołaj Krawczyk. Aktora, znanego m.in. z "Przyjaciółek", tym razem zobaczymy jako Adama - tajemniczego biznesmena gotowego na wszystko, byle tylko zdobyć...

 • Wadowice zaśpiewały Ojcu Świętemu

  Wieczorny koncert na wadowickim rynku "Ojcu Świętemu śpiewajmy razem" był ostatnim akordem uroczystości beatyfikacyjnych w rodzinnym mieście Jana Pawła II. Wśród wykonawców byli m.in. Krzysztof Krawczyk, Golec uOrkiestra, Alicja Węgorzewska i Mietek Szcześniak.

 • "Miodowe lata": Mija 20 lat od premiery kultowego sitcomu

  ...i Flap Po emisji 1. odcinka serialu telewidzowie wręcz oszaleli na punkcie Karola Krawczyka i Tadzia Norka oraz ich zwariowanych żon - Aliny i Danuty. Cezary Żak, czyli Karol - motorniczy tramwaju(...)... Wydaje mi się, że serial podobał się głównie dlatego, że był o nas. Karol Krawczyk to przecież typowy Polak - marzy o zrobieniu wielkich pieniędzy, więc ciągle robi jakieś interesy i ciągle mu one nie...

 • Przyznano Fryderyki 2004!

  We wtorek (15 marca) wieczorem w warszawskim klubie "Traffic" już po raz 11. wręczono Fryderyki, najważniejsze nagrody polskiego przemysłu muzycznego. Najwięcej statuetek - bo aż po 3 - zdobyli Ania Dąbrowska, Sidney Polak i SiStars.

 • "Pensjonat nad rozlewiskiem" aktorzy już na planie zdjęciowym

  Perfect, Karol Strasburger, Anna Popek, Jerzy Bończak i Anita Rywalska - Sosnowska. Na mazury zawita też ekipa programu TVP1 "Rolnik szuka żony". W nowej serii w życiu bohaterów nie zabraknie(...) aż trzech nowych bohaterów: Adam, tajemniczy gość Pensjonatu, który będzie miał znaczący wpływ na dalsze losy bohaterów, w tej roli Mikołaj Krawczyk. Dagmara grana przez Julię Pogrebińską oraz Jowita...

 • W plebiscycie Superjedynki 2007 internauci mogą wybierać swoich faworytów m.in. w kategorii "płyta pop". W tym roku wybór jest bardzo zróżnicowany.

Zdjęcia na temat: karol krawczyk
Dyskusje na temat: karol krawczyk