• Informacje na temat:

  karol modzelewski

Artykuły na temat: karol modzelewski
 • "Comedy Club" 3: Żarty się nie skończyły! Premiera 1 kwietnia

  Najnowsze odcinki trzeciego sezonu "Comedy Club" widzowie zobaczą już od 1 kwietnia, od poniedziałku do czwartku o 22:00 na antenie Comedy Central Polska. Na scenie "Comedy Club" wystąpi plejada najlepszych polskich stand-uperów m.in.: Rafał Rutkowski, Tomasz Jachimek, Karol Modzelewski, Wiolka Walaszczyk, Jacek Stramik, Michał Pałubski, Ola Petrus, Mieszko Minkiewicz, Juliusz Sipika, Paulina...

 • Dziś poznamy laureatów Wiktorów

  Już dziś wieczór poznamy laureatów Wiktorów - nagród przyznawanych wybitnym osobowościom polityki, sportu, kultury, dziennikarstwa i show-biznesu. Galę pokaże TVP 1 o godz. 20.25.

 • "M jak miłość": Ilona Łepkowska rzuciła pracę przy serialach z... szacunku dla widzów!

  ...film "Warsaw by Night", którego jest koproducentką. Propozycja, by wyłożyć własne pieniądze na produkcję filmu Natalii Korynckiej-Gruz ze scenariuszem Marka Modzelewskiego, przyszła do Ilony Łepkowskiej(...) odcieniach miłości, nie ma w nim - co podkreśla autorka nieśmiertelnego hitu "Och, Karol" - słodkiej miłości znanej z komedii romantycznych. - Dziś, jeżeli komedia, to zwykła. Z dobrymi żartami, na...

 • "Pokłosie": Film mądry i potrzebny

  Twórcy filmu "Pokłosie" odebrali w środę, 12 czerwca, w Warszawie statuetki Orła Jana Karskiego - przyznawane tym, którzy "godnie nad Polską potrafią się zafrasować". Wyróżnieni zostali także: były prezydent, przywódca Solidarności Lech Wałęsa oraz wybitny działacz opozycji w PRL Karol Modzelewski.

 • Nagroda dla "Pokłosia"

  Na festiwalu w Jerozolimie film "Pokłosie" w reżyserii Władysława Pasikowskiego został nagrodzony nagrodą prezesa Yad Vashem, Avnera Shaleva.

 • Festiwal Gala Gwiazd Międzyzdroje

  Ponad stu polskich artystów weźmie udział w Festiwalu Gala Gwiazd Międzyzdroje 2007, który rozpocznie się 5 lipca. Zaplanowano m.in. projekcje filmów na plaży, koncerty, wernisaże i spektakle oraz odsłonięcie kilku specjalnych ławek, dedykowanych polskim serialom - poinformowano na konferencji prasowej.

 • Premiera filmu Spielberga na "Nurcie 2005"

  Polska premiera filmu "Into the West" Stevena Spielberga ( "Terminal" , "Wojna światów" ), koncert Grażyny Auguścik, spotkania z twórcami - to tylko niektóre z atrakcji XI Ogólnopolskiego Niezależnego Przeglądu Form Dokumentalnych "Nurt 2005", który rozpocznie się w poniedziałek, 21 listopada, w Kielcach.

 • Orzeł Jana Karskiego dla "Pokłosia"

  Tegorocznymi laureatami prestiżowej Nagrody Orła Jana Karskiego zostali: film "Pokłosie" w reżyserii Władysława Pasikowskiego, wyprodukowany przez Apple Film Production i profesor Richard Pipes, wybitny historyk z Harvard University.

 • "Pokłosie" Pasikowskiego w USA

  30 lipca "Pokłosie" Władysława Pasikowskiego miało amerykańską prapremierę na festiwalu w San Francisco. Był to pierwszy pokaz filmu na kontynencie amerykańskim, obecnie trwają rozmowy o dystrybucji kinowej w Stanach Zjednoczonych.

 • Najstarszy polski festiwal

  W dniach 24-30 czerwca odbędzie się 37. Lubuskie Lato Filmowe - najstarszy w Polsce międzynarodowy festiwal filmowy, prezentujący dokonania twórców z krajów Europy Środkowej i Wschodniej.