• Informacje na temat:

  karolak 2010

Artykuły na temat: karolak 2010
 • Tomasz Karolak

  ...". Na dużym ekranie pojawił się pierwszy raz w 2000 roku (rola posterunkowego w filmie " Duże zwierzę").  Karolak znany jest głównie z serialu " Kryminalni"  oraz " 39 i pół", w którym przez trzy sezony grał główną rolę. Obecnie jest jednym z aktorów najchętniej obsadzanych w polskich komediach. Pojawił się w " Tylko mnie kochaj"  (2006),  "Lejdis"  (2008), " Ciacho"  (2010).

 • Teatr Tomasza Karolaka działa już 5 lat

  Zdaniem Tomasza Karolaka podstawą dobrze funkcjonującego teatru jest sięganie po niebanalny repertuar i zespół ludzi, którzy znają się od lat i mają do siebie zaufanie. Stołeczna scena IMKA w tym roku świętuje 5-lecie swojej działalności.

 • ​"rodzinka.pl": Tomasz Karolak zatrudnił... Dodę i jest nią zachwycony!

  Tomaszowi Karolakowi, czyli Ludwikowi Boskiemu z "rodzinki.pl", udało się uporać z problemami, z jakimi w ubiegłym roku borykał się stworzony i kierowany przez niego teatr. W dodatku propozycję pracy w IMCE przyjęła jedna z najpopularniejszych polskich piosenkarek - Doda!

 • Serialowe nowości TVP2: Co w marcu w Dwójce?

  "Służby specjalne" Patryka Vegi to jedna z serialowych nowości wiosennej ramówki TVP 2. Widzowie Dwójki ponownie spotkają się także z bohaterami produkcji "Krew z krwi" i "O mnie się nie martw", w marcu na antenę wraca również popularna "rodzinka.pl".

 • "rodzinka.pl": Tomasz Karolak musi zamknąć swój teatr?

  Tomasz Karolak, czyli Ludwik Boski z „rodzinki.pl”, ma powody do zmartwień. Teatrowi IMKA, który założył i którym kieruje, grozi bowiem bankructwo. Aby uratować swoją scenę, aktor musi zdobyć 3 miliony złotych!

 • Karolak nie garnie się do reżyserii

  Odkąd Tomasz Karolak prowadzi swój własny teatr, wciąż słyszy pytanie, czy zamierza kiedyś zająć się także... reżyserią. - Nie jestem reżyserem i nie mam reżyserskich ambicji zmieniania świata - mówi aktor i dyrektor IMKI.

 • Tomasz Karolak zamyka Teatr IMKA?! Brakuje im 3 mln złotych!

  Smutna wiadomość dla bywalców Teatru IMKA, którego założycielem był Tomasz Karolak (44 l.).

 • Tomasz Karolak walczy o przetrwanie

  W "rodzince.pl" jako Ludwik Boski borykał się z wychowaniem trzech synów. W nowym serialu "BarON24" gra właściciela podupadającej stacji benzynowej na prowincji, który musi sobie radzić i z komornikiem, i z gangsterami.

 • "rodzinka.pl": Karolak nie garnie się do... reżyserii

  Odkąd Tomasz Karolak, czyli Ludwik Boski z "rodzinki.pl", prowadzi swój własny teatr, wciąż słyszy pytanie, czy zamierza kiedyś zająć się także... reżyserią. - Nie jestem reżyserem i nie mam reżyserskich ambicji zmieniania świata - mówi aktor i dyrektor IMKI.

 • Karolak, Socha, mikser i płyn do płukania ust

  "Śniadanie do łóżka" , reż. Krzysztof Lang, Polska 2010, dystrybutor Kino Świat, premiera kinowa 10 listopada 2010 roku.

Wideo na temat: karolak 2010
 • Prawdziwa historia Kota w Butach

  "Prawdziwa historia Kota w Butach" to pełna humoru, uwspółcześniona adaptacja słynnej bajki Charles'a Perrault. Jest to jedna z najdroższych animowanych produkcji tego roku. Młody młynarz dostaje w spadku dziwnego kota, który nie dość, że mówi, to jeszcze chodzi w butach, posiadających magiczną moc. Przy pomocy różnych sztuczek i z nieodłącznym humorem, kot pomoże swojemu nowemu panu zdobyć serce pięknej królewny, której największą życiową pasją jest taniec. Nie obejdzie się przy tym bez...

 • Śniadanie do łóżka

  Tomasz Karolak jako celebryta z przypadku, który zakochuje się w ponętnej stylistce (Małgorzata Socha) i - korzystając z rad najlepszego kumpla (Piotr Adamczyk) - próbuje zaserwować jej śniadanie do łóżka.

 • Milion dolarów

  Przewrotny komediodramat w reżyserii Janusza Kondratiuka o małym szczęściu, wielkich pieniądzach i absurdach dzisiejszego świata. Bożena (Kinga Preis), urzędniczka z wielkiego banku wierzy, że naprawdę żyje tylko ten, kto kupuje. A pieniędzy ciągle brak! Następnym powodem frustracji Bożeny jest jej mąż, Stasinek (Tomasz Karolak), który powinien być "szatańskim kochankiem najpiękniejszej kobiety świata" a w rzeczywistości jest zwykłym leniem i niedojdą. I oto pewnego razu trafia jej się tzw....