• Informacje na temat:

  karolak dyrektor teatru

Artykuły na temat: karolak dyrektor teatru
 • "rodzinka.pl": Tomasz Karolak musi zamknąć swój teatr?

  Tomasz Karolak, czyli Ludwik Boski z „rodzinki.pl”, ma powody do zmartwień. Teatrowi IMKA, który założył i którym kieruje, grozi bowiem bankructwo. Aby uratować swoją scenę, aktor musi zdobyć 3 miliony złotych!

 • Tomasz Karolak: Udowodnić sobie, że jeszcze mogę

  - Ja bardzo lubię grać przed kamerami, natomiast teatr jest o wiele trudniejszą sztuką - mówi Tomasz Karolak ("Testosteron", "Kac Wawa", "rodzinka.pl", "Prawo Agaty"). Aktor opowiada o nowym programie "Ekspedycja", w którym rozwiązuje z dziecięcą drużyną zagadki logiczne i nie tylko...

 • Tomasz Karolak da pracę Małgorzacie Kożuchowskiej? "Chcę żeby Gośka pojawiła się w tym projekcie"

  Łączy ich nie tylko praca, ale i wieloletnia przyjaźń. Wiedząc, jak Małgorzata Kożuchowska (46 l.) tęskni za występami w teatrze, Tomasz Karolak (46 l.) chce jej pomóc.

 • Tomasz Karolak: Moje dzieciaki chcę dopieszczać

  Tomasz Karolak opowiada o swojej największej roli - roli ojca - w życiu, a nie w serialu. Aktor zdradza, jaką pasją zaraził swoją córkę Lenę, co czyta oraz dlaczego "nie usiedzi w miejscu".

 • "rodzinka.pl": Tomasz Karolak w bollywoodzkiej produkcji!

  Tomasz Karolak nadchodzącej wiosny zaskoczy widzów. Wystąpi w bollywoodzkim filmie. - To było bardzo ciekawe doświadczenie, niesamowita przygoda móc spotkać się z hinduskimi gwiazdami - mówi aktor. Zapowiada też, że powstanie kolejna seria "rodzinki.pl"

 • Teatr Tomasza Karolaka działa już 5 lat

  Zdaniem Tomasza Karolaka podstawą dobrze funkcjonującego teatru jest sięganie po niebanalny repertuar i zespół ludzi, którzy znają się od lat i mają do siebie zaufanie. Stołeczna scena IMKA w tym roku świętuje 5-lecie swojej działalności.

 • Tomek Karolak został magistrem!

  Tomek Karolak (45 l.) uzyskał tytuł magistra sztuki na PWST w Krakowie. Skąd niemal 20-letnie opóźnienie?

 • "Obce ciało" Zanussiego z 12 nominacjami do Węży

  Akademia Węży ogłosiła nominacje do 4. edycji swoich nagród przyznawanych corocznie złym polskim filmom oraz ich twórcom. Nominacje zdominowało "Obce ciało" Krzysztofa Zanussiego.

 • „Świat według Kiepskich”: Bartosz Żukowski będzie miał własny teatr

  .... szefowa Teatru Polonia Krystyna Janda, czyli Barbara Lewicka-Lucas z "Bez tajemnic", dyrektor naczelny Teatru 6. Piętro Michał Żebrowski, czyli profesor Andrzej Falkowicz z "Na dobre i na złe", właściciel Teatru Kamienica Emilian Kamiński, czyli Wojciech Marszałek z "M jak miłość", współwłaścicielka i dyrektor artystyczna Teatru Capitol Anna Gornostaj, czyli Róża Cieślak z "Barw szczęścia" oraz...

 • Karolak nie garnie się do reżyserii

  Odkąd Tomasz Karolak prowadzi swój własny teatr, wciąż słyszy pytanie, czy zamierza kiedyś zająć się także... reżyserią. - Nie jestem reżyserem i nie mam reżyserskich ambicji zmieniania świata - mówi aktor i dyrektor IMKI.

Zdjęcia na temat: karolak dyrektor teatru
Dyskusje na temat: karolak dyrektor teatru
 • Re: "Belle Epoque": Kryminał, jakiego nie było

  przewodniczacego Petru do poslanki Joanny. Aktorzy na barykadach. Dyrektor zbankrutowanego teatru z aktorami walcza o culture i publiczne pieniadze. Kawal pozadnego kina. Tytul serialu "Czlowiek z faktur"(...)Nasze elity aktorskie powinny wreszcie zrobic super produkcje o KODzie. Taki Shtur, Poniedzialek, Cielecka, Janda, Karolak, Linda I inni. Powinni pokazac swiatu jak wygladalo Aleppo na ulicach

 • Re: "Belle Epoque": Kryminał, jakiego nie było

  TVNu, romans przewodniczacego Petru do poslanki Joanny, rozgoryczona prof Sroda, ze to przeciez polnoc mija a ona wciaz niczyja. Aktorzy na barykadach. Dyrektor zbankrutowanego teatru z aktorami(...)Nasze elity aktorskie powinny wreszcie zrobic super produkcje o KODzie. Taki Shtur, Poniedzialek, Cielecka, Janda, Karolak, Linda i inni. Powinni pokazac swiatu jak wygladalo Aleppo na ulicach