• Informacje na temat:

  karolak get low

Artykuły na temat: karolak get low
 • "rodzinka.pl": Tomasz Karolak zostanie gwiazdą... Bollywood!?

  Tomasz Karolak, czyli Ludwik Boski z "rodzinki.pl", kilka razy mówił w wywiadach, że chciałby spróbować swych sił w filmach zagranicznych. Nie przypuszczał jednak, że zainteresują się nim producenci i reżyserzy z... Bollywood! Jeszcze w lipcu aktor pojawi się na planie indyjskiego filmu "Bangistan".

 • Karolak zostanie gwiazdą Bollywood?

  Tomasz Karolak kilka razy mówił w wywiadach, że chciałby spróbować swych sił w filmach zagranicznych. Nie przypuszczał jednak, że zainteresują się nim producenci i reżyserzy z Bollywood. Jeszcze w lipcu aktor pojawi się na planie indyjskiego filmu "Bangistan".

 • Karolak marzy o synu i chce podbić Amerykę

  Tomek Karolak (41) ma dwa marzenia, które właśnie realizuje...

 • Tomasz Karolak robi karierę

  Myśleliśmy, że obecnie tylko Paweł Deląg jest "Bachedą-Curuś wśród polskich aktorów", ale nie - okazało się, że także Tomasz Karolak wystąpi w międzynarodowej produkcji u boku hollywoodzkich sław.

 • Karolak zarobił fortunę

  ...39-letni Tomasz Karolak nie oszczędza się. Nie może narzekać na brak propozycji zawodowych, a ponieważ nie jest zbyt wybredny, tylko w ciągu ostatniego roku jego konto powiększyło się o okrągły milion złotych.

 • Tomasz Karolak daje czadu

  Niedawno odbył się koncert zespołu Tomasza Karolaka w warszawskim klubie Hard Rock Cafe. Czy granie rocka jest jak jedzenie kozy w Himalajach?

 • Szyc kpi z Karolaka?

  ..."Informację o tym, że Borys Szyc ma grać u boku Bruce'a Willisa, Tomasz Karolak przyjął z kwaśnym uśmiechem" - donosi jeden z tygodników. Aktor ponoć wciąż nie może pogodzić się z tym, że wszystkie sceny z filmu "Get Low" z jego udziałem zostały wycięte.

 • W Hollywood zakpili z Karolaka?

  Tomasz Karolak wystąpił u boku Billa Murraya i Roberta Duvalla w hollywoodzkiej produkcji "Get Low". Zapowiadano międzynarodową karierę. Jak się jednak okazuje, wszystkie sceny z polskim aktorem zostały wycięte.

 • Karolak wraca do szkoły

  Szykuje nam się zmasowany polski atak na Hollywood. Wszystko wskazuje na to, że Tomasz Karolak (39 l.) pozazdrościł Borysowi Szycowi (32 l.) i też postanowił robić karierę za wielką wodą. Jest tylko jeden problem...

 • Karolak: Żaden polski aktor nie podbije Hollywood

  Tomasz Karolak, którego obecnie oglądać można w filmie "Listy do M.", jest pewny, że kariery w Hollywood już nie zrobi. A wszystko - jak twierdzi - przez język angielski.

Zdjęcia na temat: karolak get low
Wideo na temat: karolak get low
 • Aż po grób

  Nie robi się jaj z pogrzebu? Oni zrobili! Gdy interes w branży pogrzebowej nieco podumiera, a pojawia się klient, który chce wyprawić pogrzeb z wielką pompą i płaci gotówką, tylko idiota nie skorzystałby z takiej okazji. Może dla kogoś byłoby problemem to, że ów pogrzeb ma się odbyć za życia zleceniodawcy, ale w słowniku Franka Quinna (rewelacyjna rola Billa Murraya "Dzień Świstaka", "Między słowami"), właściciela zakładu pogrzebowego, nie ma słowa "niemożliwe". Tym bardziej, że niecodziennym...

 • Uwolnić Mikołaja!

  Święty Mikołaj spowodował wypadek swoimi saniami i jest poszukiwany przez policję. Znajduje schronienie u 9-letniego Toma i jego ojca – Steve'a, który niedawno wyszedł z więzienia, nie chce pakować się w kłopoty i trzyma się od stróżów prawa z daleka. Jednak kiedy Mikołaj trafi za kratki, próbując odbić z przytułku dla zwierząt swojego renifera, Tom zmusi tatę do interwencji. Wspólnie postarają się uwolnić Mikołaja i umożliwić mu powrót do Laponii.

 • Dorwać gringo

  "Zabójcza broń" w stylu Tarantino! A miało być tak pięknie. Udany skok i góra kasy do podziału, a na koniec niekończące się wakacje w rajskim kurorcie. Wakacje może i będą, tylko kurort zmienił się w meksykańskie więzienie, partner nie żyje, a kasa się ulotniła. Driver od lat w rubryce "zawód" może wpisać "przestępca", ale w takich tarapatach jeszcze nie był. Trafił do paki, która jest właściwie małym ogrodzonym miasteczkiem. Żyje tu mnóstwo bandziorów, szczurów i bezpańskich psów, ale także...