• Informacje na temat:

  karolak i zielona góra

Artykuły na temat: karolak i zielona góra
 • Nie wyszedł z roli

  Sprawdź, co łączy 39-letniego Tomasza Karolaka z Darkiem Jankowskim z sitcomu "39 i pół"?

 • "Czarny sport" Karolaka

  Darek Jankowski (Tomasz Karolak) - główny bohater serialu "39 i pół" - podejmuje niedługo kolejne wyzwanie - powoła do życia "Dirty Track Speedway Rock Cafe". Czy uda mu się zarazić warszawiaków miłością do "czarnego sportu"?

 • Boscy na wakacjach w Lubuskiem

  Tłem jednego z odcinków najnowszego, trzeciego już sezonu "rodzinki.pl", będzie Zielona Góra i jej najpiękniejsze okolice, które coraz częściej nazywane są polską Toskanią. Natalia i Ludwik Boscy, których grają Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak, zostawiają dzieci w domu z dziadkami i tylko we dwoje wyruszają na krótkie wakacje. Natalia wybrała Ziemię Lubuską. Była tam przed laty, jeszcze...

 • "Czarny sport" Karolaka

  Darek Jankowski (Tomasz Karolak) - główny bohater serial u "39 i pół" - podejmuje niedługo kolejne wyzwanie - powoła do życia "Dirty Track Speedway Rock Cafe". Czy uda mu się zarazić warszawiaków miłością do "czarnego sportu"?

 • John "Broadway" Tucker, Cichoński i Karolak na trasie

  Polscy fani bluesa ostatnio nie mają powodów do narzekań. Nie skończyła się jeszcze klubowa trasa Billa Dowey'a i jego Blues Devils, a już 24 października serię koncertów nad Wisłą rozpocznie John "Broadway" Tucker. Skład towarzyszącego mu zespołu jest naprawdę imponujący. Znaleźli się w nim bowiem Leszek Cichoński i Wojciech Karolak.

 • Gra w czterech serialach

  Jako Ludwik, głowa serialowej rodziny Boskich jest świetnym ojcem. Prywatnie Tomasz Karolak niedługo zostanie tatą po raz drugi. Może właśnie dlatego zrezygnował z ekstremalnych sportów i wrażeń.

 • Feel kontra Maryla Rodowicz

  Drugi tydzień z rzędu Maryla Rodowicz i zespół Feel okupują dwa czołowe miejsca zestawienia najlepiej sprzedających się albumów w Polsce. Ponownie górą okazał się zespół Feel.

 • Boscy w plenerze

  Prawie zawsze z synami, ale raz na 26 odcinków - sami. Natalia i Ludwik Boscy mogą sobie przypomnieć czasy narzeczeństwa. Tym razem zobaczymy ich na wakacyjnej wyprawie w Lubuskie.

 • "W muzyce wszystko już zostało wymyślone"

  Amila Zazu to nowa twarz na polskiej scenie muzycznej, która przebojem zdobyła internet - jest najpopularniejszym obecnie wykonawcą w serwisie Muzzo.pl (zobacz jej profil ). Album "My Stories" to wynik wygranej młodej wokalistki w castingu. W rozmowie z Emilią Chmielińską Amila opowiedziała o towarzyszących jej plotkach, szczęściu i fascynacji żużlem.

Wideo na temat: karolak i zielona góra
 • Garfield: Koty górą

  W najnowszym filmie o przygodach rudego, leniwego kocura, Garfield będzie musiał porzucić swój dotychczasowy styl życia (jedzenie, spanie, jedzenie i? spanie) i pomóc Garzooce - superkocurowi ze świata komiksu, który przybył do animowanej krainy z przerażającymi wieściami. Okazuje się, że zła kocica Vetvix zaatakowała planetę Dorkon i ukradła urządzenie, za pomocą którego zamierza podbić zarówno komiksowy, jak i animowany świat. Tym urządzeniem jest specjalny pistolet - osobnik, którego trafi...

 • Tajemnica zielonego królestwa

  Najnowszy film twórców słynnej "Epoki lodowcowej", zrealizowany w technice animacji komputerowej 3D. Opowieść o armii bohaterskich owadów, które z pomocą mitycznej istoty bronią swego ogrodu przed złą królową pająków.

 • Prawdziwa historia Kota w Butach

  "Prawdziwa historia Kota w Butach" to pełna humoru, uwspółcześniona adaptacja słynnej bajki Charles'a Perrault. Jest to jedna z najdroższych animowanych produkcji tego roku. Młody młynarz dostaje w spadku dziwnego kota, który nie dość, że mówi, to jeszcze chodzi w butach, posiadających magiczną moc. Przy pomocy różnych sztuczek i z nieodłącznym humorem, kot pomoże swojemu nowemu panu zdobyć serce pięknej królewny, której największą życiową pasją jest taniec. Nie obejdzie się przy tym bez...