• Informacje na temat:

  karolak o kożuchowskiej

Artykuły na temat: karolak o kożuchowskiej
 • Tomasz Karolak dostanie pracę dzięki Małgorzacie Kożuchowskiej?!

  Jak wiadomo Tomasz Karolak (46 l.) i Małgorzata Kożuchowska (46 l.) od 2011 roku grają małżeństwo Boskich w serialu „Rodzinka.pl”. Niewątpliwie ta praca ich do siebie zbliżyła i aktorzy bardzo się polubili!

 • "rodzinka.pl": Święta Adama Zdrójkowskiego

  - Moi rodzice bardzo dbają o to, by nasza Wielkanoc odbywała się zgodnie z tradycją - zdradza Adam Zdrójkowski, czyli serialowy Kuba, średni syn Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika Boskich (Tomasz Karolak) w "rodzince.pl".

 • Tomasz Karolak staje w obronie Małgorzaty Kożuchowskiej!

  Karolak (45 l.), jest oburzony taką postawą internautów. - Ludzie niezwiązani z teatrem i filmem myślą, że Małgosia jest znana wyłącznie z seriali, a to jest przecież świetna aktorka teatralna, która(...) "Dobremu Tygodniowi" Tomasz Karolak. Podkreśla także wielkie serce Małgorzaty i jej zaangażowanie w działalność charytatywną. - Od lat jest związana z fundacją "Mam Marzenie", w której wykorzystuje...

 • Małgorzata Kożuchowska w Pałacu Prezydenckim

  Małgorzata Kożuchowska - pierwszy raz po urodzeniu syna Jasia - pokaże się publicznie. W najbliższy poniedziałek, 8 grudnia, aktorka poprowadzi koncert kolęd, który odbędzie się w Pałacu Prezydenckim.

 • Małgorzata Kożuchowska przekonała Karolaka do monogamii!

  Jeszcze do niedawna Karolak słynął z imprezowego stylu życia i nie wierzył w związki. "Monogamia jest sprzeczna z naturą człowieka" – powtarzał. Tymczasem wieczny kawaler przeszedł ostatnio(...) w jednym z ostatnich wywiadów. Skąd ten przełom? Dwutygodnik "Dobry Czas" przekonuje, że celebryta przewartościował swoje życie pod wpływem partnerki z planu – Małgorzaty Kożuchowskiej! Aktorka...

 • Powstaje sequel "Listów do M."

  Trwają zdjęcia do produkcji TVN "Listy do M.2". Do obsady znanej z pierwszej części filmu dołączyli m.in. Maciej Zakościelny, Małgorzata Kożuchowska i Marta Żmuda Trzebiatowska.

 • Tomasz Karolak da pracę Małgorzacie Kożuchowskiej? "Chcę żeby Gośka pojawiła się w tym projekcie"

  Łączy ich nie tylko praca, ale i wieloletnia przyjaźń. Wiedząc, jak Małgorzata Kożuchowska (46 l.) tęskni za występami w teatrze, Tomasz Karolak (46 l.) chce jej pomóc.

 • Boscy niebawem znów na ekranie

  Ruszyły prace nad "rodzinką.pl" - serialowi aktorzy pojawią się na planie za kilka dni. W 6. sezonie Boskich czeka wiele niespodzianek. Jakich?

 • "Dramat" Kożuchowskiej! Nie zdążyła!

  ...zgromadzeni fotoreporterzy zdążyli już skończyć swoją pracę!  Zdjęciem Gosi z balu pochwalił się jedynie Tomek Karolak, który na ściance zaprezentował również nową przyjaciółkę.  Kożuchowska jednak nie...

 • Katarzyna Dąbrowska: Z "Na dobre i na złe" na plan "rodzinki.pl"

  Katarzyna Dąbrowska, czyli Wiktoria Consalida z "Na dobre i na złe", wystąpi gościnnie w serialu "rodzinka.pl". Poznaj szczegóły!

Zdjęcia na temat: karolak o kożuchowskiej
Wideo na temat: karolak o kożuchowskiej
 • Boska Kożuchowska, boski Karolak

  Małgorzatę Kożuchowską i Tomasza Karolaka możemy oglądać w nowym serialu "rodzinka.pl". Grają tam małżeństwo Boskich.

 • Prawdziwa historia Kota w Butach

  "Prawdziwa historia Kota w Butach" to pełna humoru, uwspółcześniona adaptacja słynnej bajki Charles'a Perrault. Jest to jedna z najdroższych animowanych produkcji tego roku. Młody młynarz dostaje w spadku dziwnego kota, który nie dość, że mówi, to jeszcze chodzi w butach, posiadających magiczną moc. Przy pomocy różnych sztuczek i z nieodłącznym humorem, kot pomoże swojemu nowemu panu zdobyć serce pięknej królewny, której największą życiową pasją jest taniec. Nie obejdzie się przy tym bez...

 • Małgorzata Kożuchowska: Boscy się zestarzeli

  Pierwsze miłości, dziewczyny, bunt i internetowe psikusy - w nowym sezonie "rodzinki.pl" Natalia i Ludwik Boscy (Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak) przekonają się, że kłopoty rosną wraz z dziećmi. Oni sami za to coraz bardziej pragną świętego spokoju...

 • Śniadanie do łóżka

  Tomasz Karolak jako celebryta z przypadku, który zakochuje się w ponętnej stylistce (Małgorzata Socha) i - korzystając z rad najlepszego kumpla (Piotr Adamczyk) - próbuje zaserwować jej śniadanie do łóżka.

Dyskusje na temat: karolak o kożuchowskiej