• Informacje na temat:

  karolak syn

Artykuły na temat: karolak syn
Zdjęcia na temat: karolak syn
Dyskusje na temat: karolak syn
 • Re: "rodzinka.pl": Policja w domu Boskich!

  Czy zauważyliście, że Kożuchowska ma włosy proste, Karolak proste, a środkowy syn kręcone? Otóż kręcone włosy to cecha dominująca, gdyby syn odziedziczył ją od któregoś z rodziców, to u tego rodzica byłoby widać tą cechę, czyli kręcone włosy. Wniosek stąd taki, ze Kożuchowska w serialu dała na boku.

 • Re: Zakochany syn to wielki kłopot

  Mnie najbardziej podoba się Karolak, chętnie bym go ...... dosiadła :)

 • Re: "rodzinka.pl": Tomasz Karolak zostanie gwiazdą... Bollywood!?

  To syn ubeka,kupiony przez lewacką międzynarodówkę na starej zasadzie: ty rozwalasz chrześcijańską moralność, my załatwiamy ci kontrakty.

 • Re: ​"rodzinka.pl" kontra "Ranczo"! Rusza festiwal komedii w Lubomierzu

  rodzinka to NAJGORSZY SERIAL od lat w tv, najmłodszy bachor którym większość się zachwyca jest tragiczny, a najstarszy syn to cymbał jakich mało, takich zniewieściałych nastolatków to ja dawno nie(...) matką była Kożuchowska, a ojcem Karolak to sam bym się oddał.

 • Re: To koniec "rodzinki.pl"? "Czują się oszukani"?

  ". Tam wszyscy mają ADHD. Dziadkowie są izolowani, ignorowani, wykpiwani. Karolak i Kożuchowska, to niby rodzice, ale bachory ich nie szanują, bo też na to nie zasługują, jak oni wychowują dzieci, jak się po chamsku do nich odnoszą!! Tam wciąż trwa walka. Do tego wujek i ciotka też, albo piją, albo głupoty opowiadają. Ten ich średni syn jest tak wkurzający, że wymaga terapii. Uchowaj panie od takich

 • Re: ​"rodzinka.pl" kontra "Ranczo"! Rusza festiwal komedii w Lubomierzu

  rodzinka to NAJGORSZY SERIAL od lat w tv, najmłodszy bachor którym większość się zachwyca jest tragiczny, a najstarszy syn to cymbał jakich mało, takich zniewieściałych nastolatków to ja dawno nie(...) matką była Kożuchowska, a ojcem Karolak to sam bym się oddał. ej to jest tylko serial jak chcesz to możesz się sam oddac do adopcji. po za tym ten mały extra się śmieje a najstarszy jest sławny pewnie