• Informacje na temat:

  karolak w marynarce

Artykuły na temat: karolak w marynarce
 • ​"Baron24": Uciekająca panna młoda

  Stację benzynową Mirka Barona (Tomasz Karolak) odwiedzają najróżniejsi klienci. Tym razem pojawi się na niej pijana panna młoda, która uciekła z wlasnego wesela! W tej roli zobaczymy Sylwię Arnesen, czyli Mirkę z mazurskiej sagi "Nad rozlewiskiem“. Sprawdź szczegóły!

 • Tomasz Karolak aktorem roku!

  Tomasz Karolak, po raz pierwszy nominowany i od razu z Telekamerą! Dzięki 103 659 głosom zdobył Telekamerę 2009 i został najpopularniejszym aktorem minionego roku.

 • Kołakowska, nazwana przez Karoliną i jej kolegę z programu "surogatką" Tomka Karolaka. Była modelka postanowiła więc odgryźć się na Korwin-Piotrowskiej za te zniewagi. Joasia wspaniałomyślnie poprosiła...

 • Finałowy odcinek "39 i pół"

  "To serial , który zmienił moje życie. Ludzie na ulicy wielokrotnie mnie zaczepiali i chwalili mojego bohatera za metody wychowawcze, które stosował. Czego chcieć więcej?" - mówi Tomasz Karolak. We wtorek, 1 grudnia, TVN wyemituje ostatni odcinek serialu "39 i pół".

 • "Cisza nad rozlewiskiem": Panna młoda... do kwadratu

  Sylwię Arnesen w roli panny młodej zobaczymy na wiosnę aż dwukrotnie. W 7. odcinku "Ciszy nad rozlewiskiem" aktorka (jako Mirka) stanie przed ołtarzem u boku Macieja Wierzbickiego, czyli serialowego organisty Macieja, a w 13. odcinku "Barona24" pojawi się w sukni ślubnej na stacji benzynowej prowadzonej przez Mirka (Tomasz Karolak). Obie panny młode grane przez Sylwię wiele jednak będzie różnić...

 • Filmowe rekwizyty na aukcji WOŚP

  Polski Instytut Sztuki Filmowej włącza się w tym roku w zbiórkę pieniędzy na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Podczas 20. finału WOŚP będzie można wylicytować filmowe rekwizyty.

 • Boscy wypoczywają w Gdyni

  Do nadmorskiego kurortu Boscy pojechali w komplecie. Rodzicom, Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwikowi (Tomasz Karolak), towarzyszą nie tylko najmłodszy Kacperek (Mateusz Pawłowski) i średni Kuba (Adam Zdrójkowski), ale nawet najstarszy, pełnoletni już, syn Tomek (Maciej Musiał).  Trzy dni na wakacyjny odcinek Choć według  scenariusza Boscy relaksują się tyle, ile tylko się da, grający...

 • Telekamery coraz bardziej uroczyste

  12. gala rozdania nagród Telekamery "Tele Tygodnia" za nami. Z roku na rok ich znaczenie wzrasta, rosną więc i emocje, a sama ceremonia staje się coraz bardziej uroczysta. Telekamerowy wieczór należał w tym roku do stacji TVN, która zdobyła aż sześć statuetek. Największym przegranym okazał się Polsat - bez żadnej nagrody.

 • "rodzinka.pl": ​Boskie wakacje

  Boscy, bohaterowie kultowej "rodzinki.pl", po raz trzeci w historii swojego serialu wybrali się na wakacje. Tegoroczne lato spędzili w Gdyni. Było i wesoło, i... niebezpiecznie. Jak w raju Do nadmorskiego kurortu Boscy pojechali w komplecie. Rodzicom, Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwikowi (Tomasz Karolak), towarzyszył nie tylko najmłodszy Kacperek (Mateusz Pawłowski) i średni Kuba...

 • Telekamery minuta po minucie

  W poniedziałek, 2 lutego, w Teatrze Polskim w Warszawie odbyła się uroczysta gala Telekamer "Tele Tygodnia" 2009. Poznaliśmy największe osobowości telewizyjne minionego roku. Plebiscyt już od 12 lat organizuje "Tele Tydzień".