• Informacje na temat:

  karolak w spa

Artykuły na temat: karolak w spa
 • Wiadomo co dolegało Karolakowi! Znamy przyczynę operacji!

  Tomasz Karolak (45 l.) w wielkanocny poniedziałek trafił na ostry dyżur szpitalnego oddziału ratunkowego w Wadowicach i przeszedł tam natychmiastową operację. Wiemy już co dolegało aktorowi!

 • Wychudzony Karolak na imprezie! Dalej choruje?!

  Tomasz Karolak (45 l.) ma ostatnio spore problemy ze zdrowiem. Przeszedł niespodziewaną operację wycięcia wyrostka robaczkowego i na tym chyba nie koniec jego kłopotów. Ostatnio aktor pojawił się na jednej z imprez branżowych i nie wyglądał zbyt dobrze.

 • Tomasz Karolak trafił do szpitala! Wielkanoc spędzał z Kożuchowską w Wadowicach!

  Jak podaje portal Wadowice24.pl, Tomasz Karolak (45 l.) musiał być natychmiast operowany. Co się stało?

 • Viola Kołakowska (40 l.) odpoczywa po ciężkim rozstaniu z Tomaszem Karolakiem (46 l.). Po wakacjach nad Morzem Bałtyckim celebrytka poleciała do Grecji.

 • Boscy na wakacjach w Lubuskiem

  ..., których grają Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak, zostawiają dzieci w domu z dziadkami i tylko we dwoje wyruszają na krótkie wakacje. Natalia wybrała Ziemię Lubuską. Była tam przed laty, jeszcze(...)-wieczną winną beczką w tle. Ta scena szczególnie spodobała się Tomaszowi Karolakowi, odtwórcy roli Ludwika, bo w czasie gdy Natalia rozmawiała przez skype'a z mamą, on miał za zadanie podjadać coś przy...

 • Piękne aktorki na czerwonym dywanie

  ...elegancką Magdę Boczarską i skromniejszą, ale również wspaniale się prezentującą Dominikę Kluźniak. Wśród pierwszych widzów nowej komedii Andrzeja Saramonowicza dostrzegliśmy też Tomasz Karolaka, Izę Kunę(...) (Dominika Kluźniak) i Maja (Maja Hirsch) - poznają w ekskluzywnym SPA piękną masażystkę Kornelię (Magda Boczarska), która wciąga je w wir szalonych przygód. W trakcie tych przeżyć dziewczyny połączy...

 • Obsada "Cellulitu" z nagrodami

  Dominika Kluźniak - grająca główną rolę w najnowszej komedii Andrzeja Saramonowicza "Jak się pozbyć cellulitu" - oraz Grzegorz Małecki, Aleksandra Popławska i Ewa Konstancja Bułhak - wcielający się w tym filmie w role drugoplanowe - otrzymali prestiżowe nagrody teatralne Feliksy Warszawskie.

 • Coś więcej, niż "Och, Karol 2"

  - Pomysł na ten film początkowo miał być kontynuacją "Lejdis", ale uznałem, że nie należy wchodzić dwa razy do tej samej rzeki i że polscy widzowie zasługują na coś więcej niż "odgrzewane kotlety" w rodzaju "Och, Karol 2" - Reżyser Andrzej Saramonowicz opowiada o idei, stojącej za nową komedią "Jak się pozbyć cellulitu".

Zdjęcia na temat: karolak w spa
Wideo na temat: karolak w spa
 • Prawdziwa historia Kota w Butach

  "Prawdziwa historia Kota w Butach" to pełna humoru, uwspółcześniona adaptacja słynnej bajki Charles'a Perrault. Jest to jedna z najdroższych animowanych produkcji tego roku. Młody młynarz dostaje w spadku dziwnego kota, który nie dość, że mówi, to jeszcze chodzi w butach, posiadających magiczną moc. Przy pomocy różnych sztuczek i z nieodłącznym humorem, kot pomoże swojemu nowemu panu zdobyć serce pięknej królewny, której największą życiową pasją jest taniec. Nie obejdzie się przy tym bez...

 • Śniadanie do łóżka

  Tomasz Karolak jako celebryta z przypadku, który zakochuje się w ponętnej stylistce (Małgorzata Socha) i - korzystając z rad najlepszego kumpla (Piotr Adamczyk) - próbuje zaserwować jej śniadanie do łóżka.

 • Milion dolarów

  Przewrotny komediodramat w reżyserii Janusza Kondratiuka o małym szczęściu, wielkich pieniądzach i absurdach dzisiejszego świata. Bożena (Kinga Preis), urzędniczka z wielkiego banku wierzy, że naprawdę żyje tylko ten, kto kupuje. A pieniędzy ciągle brak! Następnym powodem frustracji Bożeny jest jej mąż, Stasinek (Tomasz Karolak), który powinien być "szatańskim kochankiem najpiękniejszej kobiety świata" a w rzeczywistości jest zwykłym leniem i niedojdą. I oto pewnego razu trafia jej się tzw....