• Informacje na temat:

  karolak z kożuchowską

Artykuły na temat: karolak z kożuchowską
Zdjęcia na temat: karolak z kożuchowską
Wideo na temat: karolak z kożuchowską
 • Boska Kożuchowska, boski Karolak

  Małgorzatę Kożuchowską i Tomasza Karolaka możemy oglądać w nowym serialu "rodzinka.pl". Grają tam małżeństwo Boskich.

 • Prawdziwa historia Kota w Butach

  "Prawdziwa historia Kota w Butach" to pełna humoru, uwspółcześniona adaptacja słynnej bajki Charles'a Perrault. Jest to jedna z najdroższych animowanych produkcji tego roku. Młody młynarz dostaje w spadku dziwnego kota, który nie dość, że mówi, to jeszcze chodzi w butach, posiadających magiczną moc. Przy pomocy różnych sztuczek i z nieodłącznym humorem, kot pomoże swojemu nowemu panu zdobyć serce pięknej królewny, której największą życiową pasją jest taniec. Nie obejdzie się przy tym bez...

 • Małgorzata Kożuchowska: Boscy się zestarzeli

  Pierwsze miłości, dziewczyny, bunt i internetowe psikusy - w nowym sezonie "rodzinki.pl" Natalia i Ludwik Boscy (Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak) przekonają się, że kłopoty rosną wraz z dziećmi. Oni sami za to coraz bardziej pragną świętego spokoju...

 • Śniadanie do łóżka

  Tomasz Karolak jako celebryta z przypadku, który zakochuje się w ponętnej stylistce (Małgorzata Socha) i - korzystając z rad najlepszego kumpla (Piotr Adamczyk) - próbuje zaserwować jej śniadanie do łóżka.

Dyskusje na temat: karolak z kożuchowską
 • Re: "Druga szansa": Topa odchodzi przez Kożuchowską?!

  nie rozumiem jak cała ta elita ,,gwiazd'' typu Kurdej-Szatan Sienkiewicz ,Karolak była za Komorowskim nie było problemu ,a tu jak Kożuchowska jest za PISem jest problem..Co kogo to obchodzi??

 • Re: "Świat według Kiepskich": Małżeński kryzys?

  A po co ten burak Karolak w tym serialu widać że ten film schodzi na psy jak ma zagrać Karolak tam gdzie on gra to są same nudy niech jeszcze Kożuchowską weźnie ze sobą

 • Re: "Druga szansa": Straci wszystko

  taaaa. Na pewno będzie rewelacyjny. Z Kożuchowską w obsadzie. I może jeszcze Karolak do tego ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha. Nie dziwię się, że dzieci rodzi się coraz mniej. Żaden normalny facet nie weźmie sobie takiego garba jak tępa blondyna traktująca seriale i to co się w nich dzieje jako prawdziwe życie.

 • Re: "rodzinka.pl": Boscy jak jedna wielka włoska rodzina!

  karnego się nadają, a nie do życia w rodzinie. No może najmłodszy chopiec przypomina rochę człowieka. Najgorsze,że na wielu kanałach to puszczają. Strach lodówkę otworzyć, bo Karolak z Kożuchowską wyskoczą. O wiele lepszym serialem o podobnej tematyce jest "Ja to mam szczęście", skecze są inteligentne i mają jakąś sensowną puentę. Niestety Karolak też się pojawia, ale jako postać drugoplanowa, można

 • Re: "rodzinka.pl": Kożuchowska nie straciła roli

  Nie przepadam za panią Kożuchowską, zwłaszcza w tym serialu, bo kojarzy mi się tylko z wiecznym krzykiem. Fajni są chłopcy, tatuś-Karolak, ale matka-Kożuchowska to tragedia. Być może takie było zamierzenie scenarzystów, ale raczej niekorzystne dla serialu oraz dla samej pani Kożuchowskiej, która kojarzy mi się tylko z wrzeszczącą babą z tego filmiku.

 • Re: "Baron24": Już dziś premiera nowego serialu Dwójki

  Właśnie, jak to ma być jeszcze takie jak rodzinka.pl to świadczy o tym, że TVP ma widzów za debili. Na całe nieszczęście potrzebny tam znowu obleśny i beznadziejny Karolak. Jedyną zaletą jest to, że nie trzeba będzie patrzeć na jeszcze bardziej beznajdziejną Kożuchowską. Pozostaje tylko nadzieja że szybko to zdejmą z anteny.

 • Serialowa oferta TVP 1 na nadchodzącą jesień

  Ci sami aktorzy w różnych serialach, w dodatku nadawanych w tym samym czasie to kretyństwo podyktowane polowaniem na kasę dzięki niby popularnym aktorom. Tyle, że jak się widzi pustą Dereszowską czy próżną Kożuchowską, tępą Brodzik czy tę niby zdolną dla niektórych przechodzącą od niani do roli prawniczki, do tego wszędzie obleśny Karolak to się robi niedobrze.