• Informacje na temat:

  karolina alicja

Artykuły na temat: karolina alicja
 • "Barwy szczęścia": Łukasz i Alicja na tropie mafii...

  Prowadząc dziennikarskie śledztwo w sprawie młodziutkiej modelki, która zmarła w Algierii w niewyjaśnionych okolicznościach, Łukasz (Michał Rolnicki) i Alicja (Monika Dryl) wpadną na trop handlarzy żywym towarem. - Weszliśmy w oko cyklonu - stwierdzi Sadowski.

 • 55. Krakowski Festiwal Filmowy: Laureaci

  Poznaliśmy wszystkich laureatów 55. Krakowskiego Festiwalu Filmowego. W sobotę, 6 czerwca, wieczorem w kinie Kijów.Centrum odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród. Bohaterkami tegorocznego festiwalu okazały się polskie dokumentalistki, które zgarnęły trzy główne nagrody w Międzynarodowym Konkursie Dokumentalnym, w którym rywalizowało ze sobą 20 dokumentów z różnych stron świata.

 • Karolina Chapko wzięła ślub w tajemnicy

  Kilka tygodni temu Karolina Chapko (32 l.) urodziła synka. Teraz dowiadujemy się, że niedawno zmieniła także stan cywilny.

 • Marian Dziędziel zaprasza na kozetkę

  "W końcu ktoś musiał wyciągnąć z rąk Mariana Dziędziela siekierę i butelkę wódki! Mi się udało, choć w zamian obdarowałem go... snajperką i filiżanką z miśnieńskiej porcelany" - żartuje Marcin Krzyształowicz.

 • Karolina Korwin-Piotrowska (43 l.) godnie zastąpiła Sarę May w fotelu internetowej hejterki i dziś jest prawdziwym postrachem rodzimych celebrytek.

 • Przyjaciele dla Alicji Borkowskiej (teledysk "Magia Świąt")

  Pod szyldem reALICJA zebrała się grupa artystów, znajomych i przyjaciół Alicji Borkowskiej, aktorki i wokalistki z musicalu "Metro", która na początku listopada przeszła udar i potrzebuje rehabilitacji oraz wsparcia finansowego dla siebie i dla swojej 10-letniej córki Vesny.

 • "Pod powierzchnią": Nowy serial z Alicją Bachledą-Curuś!

  ..."Pod powierzchnią" - jak sugeruje sam tytuł - wciągnie widzów wgłąb tajemniczych relacji między bohaterami. Akcja będzie skupiona wokół czwórki bohaterów, których zagrają Alicja Bachleda-Curuś(...)"), a wszystkie osiem odcinków wyreżyseruje Borys Lankosz ("Rewers", "Paradoks"). Kierownikiem produkcji jest Krzysztof Łojan, a producentem - Karolina Izert. Za zdjęcia odpowiedzialny jest operator...

 • Kto Najpiękniejszy w 2009 roku?

  Zbliża się rozwiązanie siódmej edycji plebiscytu tygodnika "Gala", w którym Róże Gali mają trafić do rąk najpiękniejszych Polaków.

 • "Pod powierzchnią": Alicja Bachleda-Curuś znika z serialu! Wiemy, kto ją zastąpi

  Alicja Bachleda-Curuś opublikowała oficjalne oświadczenie na swoim Instagramie. Wyjaśniła w nim, dlaczego nie może wziąć udziału w projekcie: "Niestety z przyczyn osobistych i rodzinnych nie będę(...) października, a realizowane będą w Warszawie oraz w Płocku, w którym to osadzona została fabuła. Kierownikiem  produkcji serialu "Pod powierzchnią" jest Krzysztof Łojan, a producentem - Karolina Izert...

 • Gruszka najseksowniejsza

  "Najwięcej witaminy" ma... Karolina Gruszka. 28-letnia gwiazda zwyciężyła w rankingu "Playboya" na najseksowniejszą polską aktorkę.

Zdjęcia na temat: karolina alicja
Wideo na temat: karolina alicja
 • Córka Krzysztofa Hołowczyca: Tata jest od zarabiania pieniędzy!

  Danuty. W programie wypowiedziały się także jego dorosłe córki, Alicja i Karolina. "Tata przyjeżdża do domu na dwa, trzy dni, pójdziemy gdzieś na obiad, i znowu gdzieś jedzie. Mamy go naprawdę mało" - żaliła się Karolina. Alicja dodała z uśmiechem, że "tata nie sprząta, nie gotuje, nie pracuje, jest za to od tych większych rzeczy, m.in. zarabiania pieniędzy"! (UWAGA! TVN/x-news)

Dyskusje na temat: karolina alicja
 • Re: "M jak miłość": Sprawdzian uczuć

  Wykaz imion z którymi zabawi się Andrzejek ; Ada, Adela, Adelajda, Adriana, Adrianna, Afrodyta, Agata, Agnieszka, Aida, Aisza, Aldona, Aleksa, Aleksandra, Aleksja, Alfreda, Alicja, Alina, Amalia(...), Karolina, Kasandra, Kasjana, Katarzyna, Kazimiera, Kinga, Kira, Klara, Klarysa, Klaudia, Klaudyna, Klementyna, Kleopatra, Klotylda, Kolumba, Konstancja, Konstantyna, Kornelia, Kryspina, Krystiana, Krystyna

 • Karolina Lutczyn i Alicja Kalinowska

  będzie bardzo brakowac to jest jeden z lepsszych seriali dziekuje wszystkim bioracym w nim udzial pa duzo buziakow

 • Re: Karolina Lutczyn i Alicja Kalinowska

  Bardzo lubiałam detektywów są świetni proszę wznowcie emisję tego serialu albo chociaż powtarzajcie przesyłam buziaki wszystkim detektywom

 • Re: Karolina Lutczyn i Alicja Kalinowska

  Roksanki bedzie najbardziej brakowac :)

 • Re: Tancerze

  Mam nadzieję że Alicja i Krzysztof będą razem... Oni pasują do siebie

 • Re: "Na dobre i na złe": Kim jest tajemniczy Hubert?

  Dr Alicja Nowak (Danuta Stenka) Dr Kamil Gawryło (Paweł Małaszyński) Dr Edyta Gawryło (Magdalena Różczka) Dr Basia Miller (Agnieszka Sienkiewicz) Dr Karolina Consalida (Małgorzata Socha) Lucyna Goldberg (Bożena Stachura) Klaudia Radwan (Magdalena Kumorek) i Ewa Radwan (Magdalena Boczarska)