• Informacje na temat:

  karolina chapko 2012

Artykuły na temat: karolina chapko 2012
 • Serial: Polak w galerii handlowej

  ...telenoweli. Główną bohaterką serialu będzie Karolina - młoda, przebojowa dziewczyna, która po studiach w Mediolanie wraca do Polski. W serialowej galerii chce otworzyć sklep z autorską biżuterią(...) Kalitę, Ewę Bukowską, Joannę Orleańską, Marka Frąckowiaka, Macieja Wojdyłę, Paulinę Chapko, Błażeja Michalskiego, Andrzeja Deskura, Szymona Piotra Warszawskiego, Karolinę Piechotę, Matyldę Kawczak...

 • Karolina Chapko: Stać się kobietą

  10 maja na ekrany kin trafi oparty na faktach dramat "Oszukane". Karolina Chapko, odtwórczyni roli jednej z tytułowych sióstr, przyznała, że obraz w reżyserii Marcina Solarza powinien sprowokować jeśli nie publiczną debatę, to przynajmniej "dialog w rodzinach".

 • Siostry Chapko: Jesteśmy dla siebie konkurencją

  10 maja na ekrany kin trafi oparty na faktach dramat "Oszukane". Główne role sióstr, które podmienione zostały w szpitalu, grają prawdziwe bliźniaczki: Karolina i Paulina Chapko.

 • "Yuma" : Będzie o nich głośno?

  Sujecka i Chapko to nazwiska, które już wkrótce staną się obiektem zazdrości tysięcy fanek Jakuba Gierszała. Wszystko za sprawą ich występu w filmie "Yuma", gdzie obie panie miały szansę rywalizować o względy przystojnego laureata Shooting Stars 2012.

 • Idealista zostaje gangsterem

  Znany z "Wszystko co kocham" i "Sali samobójców" Jakub Gierszał, a także Tomasz Kot i Katarzyna Figura są w obsadzie "Yumy", filmu o młodym idealiście, który na początku lat 90. zostaje gangsterem.

 • "Yuma": Powiew wielkich produkcji

  10 sierpnia na ekrany kin wejdzie "Yuma" - ekscytujące połączenie kina akcji, komedii i romansu z popisową rolą Jakuba Gierszała. U boku gwiazdy "Sali samobójców", laureata tytułu Shooting Star 2012, wystąpił Tomasz Kot, który zaskakuje najbardziej demoniczną rolą w swojej dotychczasowej karierze.

 • Serial: Polak w galerii handlowej

  Rozpoczęły się zdjęcia do telenoweli "Galeria", opowiadającej o Polakach spędzających wolny czas w galeriach handlowych. Nad produkcją czuwa Ryszard Zatorski, znany z takich przebojów, jak "Dlaczego nie!", "Tylko mnie kochaj", "Na dobre i na złe", "M jak miłość", "Kryminalni".

 • Jakub Gierszał jak James Dean

  James Dean powrócił? Nie, to tylko Jakub Gierszał w scenie z filmu "Yuma" Piotr Mularuka...

 • "Oszukane": Czy kiedy zechce odejść, oczy jej nie mrugną?

  "Oszukane" to oparta na faktach, emocjonalnie wyczerpująca, pełna napięcia i niespodziewanych zwrotów akcji opowieść o siostrach, matkach i niekompetentnych lekarzach. Czy popełniona przed laty lekarska pomyłka może wymazać przeszłość, zmienić teraźniejszość i gruntownie zmienić marzenia o przyszłości?

 • Kazik i Gierszał w klimatach "Sin City"

  W najbliższych dniach planowana jest premiera teledysku Kazika Staszewskiego, nakręconego do "Yumy", tytułowego utworu promującego film Piotra Mularuka.