• Informacje na temat:

  karolina chapko barwy szczęścia

Artykuły na temat: karolina chapko barwy szczęścia
 • "Barwy szczęścia": Karolina Chapko wróciła do roli, z którą pożegnała się siedem lat temu...

  W roli prostytutki Dominiki w "Barwach szczęścia" Karolinę Chapko po raz pierwszy mieliśmy okazję oglądać w 2009 roku. Świeżo upieczona wtedy absolwentka krakowskiej szkoły teatralnej wcielała się w tę postać przez dwa lata. Wkrótce ponownie zobaczymy ją w nagrodzonym Złotą Telekamerą "Tele Tygodnia" serialu.

 • Karolina Chapko pochwaliła się ciążowym brzuszkiem!

  Karolina Chapko (32 l.) już niebawem zostanie mamą!

 • "Barwy szczęścia": To już jest koniec

  ...swoich gości, Jaworski (Jacek Kałucki) zauważy dawną znajomą z osiedla - prostytutkę Dominikę (Karolina Chapko). - Nie poznajesz mnie? - krzyknie i podejdzie, by się przywitać. Dopiero po chwili wyjdzie...

 • "Barwy szczęścia": Sebastian zakocha się w byłej prostytutce?

  Sebastian (Marek Krupski) nie najlepiej radzić sobie będzie bez Magdy (Honorata Witańska). Zdecyduje się zatrudnić sprzątaczkę i przyjmie do pracy... Dominikę (Karolina Chapko) - byłą prostytutkę i striptizerkę, która niedawno zmieniła zawód.

 • Mezalians wisi na włosku

  ..., który pod koniec I wojny światowej zdezerterował z jej szeregów, aby walczyć o wolną Polskę. Władek pomaga hrabiemu Olszyńskiemu opanować bunt chłopski i zakochuje się w jego córce - Zosi (Karolina Chapko(...) Łapińskiego w roli ordynansa Ambrożego, znanego z filmu "Operacja Dunaj" Macieja Nawrockiego oraz kojarzonego m.in. z serialem "Barwy szczęścia" Marcina Czarnika.

 • Karolina Chapko: Stać się kobietą

  10 maja na ekrany kin trafi oparty na faktach dramat "Oszukane". Karolina Chapko, odtwórczyni roli jednej z tytułowych sióstr, przyznała, że obraz w reżyserii Marcina Solarza powinien sprowokować jeśli nie publiczną debatę, to przynajmniej "dialog w rodzinach".

 • "Barwy szczęścia": Desperacja!

  Kamil (Kamil Półtorak) z "Barw szczęścia" już odkrył, czym się zajmuje jego ukochana. Ale jego uczucie przetrwało nawet tę próbę. Jest gotowy na wszystko, byle tylko być z Dominiką (Karolina Chapko). Do czego doprowadzi go desperacka miłość?

 • "Barwy szczęścia": Zostanie sama?

  Cena jednego błędu, chwili zauroczenia przystojnym Włochem jest bardzo wysoka. Paweł nie chce wybaczyć żonie zdrady. To może być koniec ich związku.

Wideo na temat: karolina chapko barwy szczęścia
 • Połów szczęścia w Jemenie

  Co mogło połączyć dwójkę tak różnych ludzi? Zamknięty w sobie Fred (Ewan McGregor) pracuje dla rządowego departamentu ds. rybołówstwa i nie może odnaleźć życiowej drogi tkwiąc w nieudanym małżeństwie. Piękna i odnosząca sukcesy Harriet (Emily Blunt) jest energiczną managerką w wielkiej korporacji. Poznają się za sprawą pewnego szalonego marzenia jemeńskiego szejka, który chce sprowadzić ławicę łososi na... pustynię! W sfinansowanie projektu zaangażowany jest brytyjski rząd - władze Wielkiej...

 • Oszukane

  Film, który pokazuje jak nieprawdopodobną siłę potrafi w sobie znaleźć człowiek, gdy los wystawia go na wielką próbę. Przypadkowe spotkanie dwóch bardzo podobnych do siebie nastolatek prowadzi je do odkrycia nieprawdopodobnej pomyłki sprzed lat. Historia sióstr podmienionych w jednym ze szpitali, nagłośniona przez media wzbudziła ogromne emocje. Wstrząsnęła życiem dwóch rodzin, które od tego momentu nie było już takie samo... Nowe życie odnalezionych po latach sióstr, szybko okaże się mieć...

 • Huśtawka

  Karolina Gorczyca, Joanna Orleańska i Wojciech Zieliński w filmowej historii o niejednej miłości. Pełen namiętności film podszyty zmysłowym erotyzmem i psychologicznym realizmem, w którym niepowtarzalny klimat tworzy dynamiczna muzyka i aksamitna filmowa fotografia. 35-letni Michał (Wojciech Zieliński) ma piękną żonę Annę (Joanna Orleańska) i córeczkę Justynę. Nie przeszkadza mu to jednak zakochać się w zmysłowej i niepokornej Karolinie (Karolina Gorczyca). Mężczyzna nie chce rozwodu, ale nie...

Dyskusje na temat: karolina chapko barwy szczęścia