• Informacje na temat:

  karolina jakubik

Artykuły na temat: karolina jakubik
 • Gwiazdy na premierze filmu „Chce się żyć”

  ...i Katarzynę Zawadzką oklaskiwali m.in. Antoni Pawlicki, czyli Michał Orlicz z "Komisarza Aleksa", Agnieszka Kawiorska, czyli Kinga Zawadzka z "Barw szczęścia", Karolina Piechota, czyli Eva Luna z "Blondynki(...) Barbara Złotopolska ze "Złotopolskich", Arkadiusz Jakubik, czyli prokurator Bohdan Sobecki z "Paradoksu", oraz Anna Karczmarczyk, czyli Ola Pietrzak z "Na dobre i na złe". Za rolę Mateusza Dawid...

 • "Obce ciało" Zanussiego z 12 nominacjami do Węży

  Akademia Węży ogłosiła nominacje do 4. edycji swoich nagród przyznawanych corocznie złym polskim filmom oraz ich twórcom. Nominacje zdominowało "Obce ciało" Krzysztofa Zanussiego.

 • Serialowy przewodnik

  ...został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej. Barwy szczęścia odc. 1359 Wreszcie dochodzi do spotkania Agnieszki z Adamem. Rozżalona dziewczyna pyta Jakubika, dlaczego zerwał z nią kontakt(...) Kasi, że ma zamiar walczyć o uczucie Jakubika. Tymczasem Mirek odkrywa, że któraś z pracownic okrada firmę Huberta ze środków czyszczących. Przyłapana na gorącym uczynku Marika proponuje, że jeśli...

 • Węże, czyli Złote Maliny po polsku. Sprawdzamy!

  Już 1 kwietnia poznamy laureatów kolejnej edycji Węży, czyli nagród honorujących najgorsze polskie produkcje filmowe roku. Zanim dowiemy się, który tytuł okaże się chałą sezonu, sprawdzamy, jak wężowych kandydatów oceniali recenzenci Interii.

 • Serialowy przewodnik

  .... 1362 Po długim namyśle Sara postanawia szczerze opowiedzieć Adamowi o swoich uczuciach. Jednak w tym samym czasie Jakubik spotyka się z Agnieszką, która mu wyznaje, że nadal jej na nim zależy(...) Zacisznej dwóch nieznajomych mężczyzn napada na Adama. Jakubik jednak ma dużo szczęścia - kilka chwil później pojawia się Borys i przegania bandytów. Jednak całe wydarzenie przekonuje Adama, że nie udało...

 • 111 filmów na Warszawskim Festiwalu Filmowym

  111 produkcji z prawie 60 krajów, m.in. "Serce, serduszko" Jana Jakuba Kolskiego i "Obce ciało" Krzysztofa Zanussiego, znajdzie się w programie 30. edycji Warszawskiego Festiwalu Filmowego - poinformował jego szef Stefan Laudyn. Impreza potrwa od 10 do 19 października.

 • Serialowi rekordziści

  ...z najciekawszych aktorów młodego pokolenia. Największą popularność i uznanie krytyki zdobył jako Adam Jakubik w "Barwach szczęścia". Teraz pokaże swoje nowe oblicze jako Maciej Budny w "Apetycie na...

 • Orły 2015: Nominacje ogłoszone!

  Ogłoszono nominacje do Polskich Nagród Filmowych Orły 2015, dorocznych nagród Polskiej Akademii Filmowej. O nagrodę w kategorii najlepszy film roku konkurować będą produkcje "Bogowie", "Jack Strong" i "Miasto 44". Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się 2 marca 2015 roku.

 • Polskie debiuty 2014: Doświadczonego debiutanta przygarnę

  Kończący się 2014 rok nie obfitował w zjawiskowe debiuty, to fakt. Jednak na polskim rynku muzycznym przez ostatnie 12 miesięcy pojawiło się parę debiutanckich albumów-perełek, które warte są przesłuchania. O jakie płyty chodzi? Odpowiedź znajdziecie poniżej. W pierwszej 10 znalazła się m.in. Natalia Nykiel, która była finalistką drugiej edycji "The Voice of Poland".

 • Prawdziwe zawody serialowych gwiazd!

  Arkadiusz Jakubik, czyli prokurator Sobecki z "Paradoksu", pracował kiedyś w... sekstelefonie, Ada Fijał, czyli Karolina z "Klanu", przez pięć lat leczyła zęby w przychodni stomatologicznej, a Marcin Dorociński, czyli Szymon Kowalczyk z "Bez tajemnic", był kelnerem w modnej restauracji.