• Informacje na temat:

  karolina kalina

Artykuły na temat: karolina kalina
 • "M jak miłość": Paweł wybierze... Kalinę?

  ...pięknych pań - Kaliny (Karolina Sawka) i Julki (Joanna Kuberska). Na nagraniu nie była obecna Katia (Joanna Jarmołowicz), co może oznaczać, że małżeństwo Zduńskiego nie potrwa długo, a kandydatkami na jego nową ukochaną będą właśnie wspomniane wcześniej bohaterki. Czyżby Kalina przestała interesować się Zduńskim tylko na gruncie zawodowym? O tym przekonamy się jesienią!

 • Borys Szyc nagrodzony

  Aktorzy Karolina Gruszka, Borys Szyc i Marcin Hycnar, reżyser Grzegorz Wiśniewski oraz scenograf Jerzy Juk-Kowarski to laureaci corocznych nagród miesięcznika "Teatr" za sezon 2009/2010.

 • "Na Wspólnej": Kogo wybierze Kalina?

  Los sprawi, że Sylwek (Karol Pocheć) przypadkowo zauważy całujących się przed domem Kalinę (Karolina Nowakowska) i Norberta (Michał Malinowski). Powie żonie, że wie o jej romansie. Kalina zapewni(...). Zapewni, że ona i syn są dla niego wszystkim i chce dla nich jak najlepiej. Efekt? Kalina powie Norbertowi, że nie mogą być razem. Wybrała ojca swojego dziecka, choć nic do niego nie czuje. Jakiś...

 • Annę Dereszowską możemy obecnie oglądać aż w czterech serial ach: jako Karolinę w "Tylko miłość", Kalinę w "Złotopolskich", Milenę w "Naznaczonym" i Sandrę w "M jak miłość". Aktorka nie kryje, że to dla niej wyjątkowy czas.

 • "M jak miłość": Paweł dowie się, że Kalina jest w nim do szaleństwa zakochana!

  Kalina (Karolina Sawka) poprosi Pawła (Rafał Mroczek), by pojechał z nią do Łodzi. W drodze powrotnej Marczewska odbierze telefon od Katii (Joanna Jarmołowicz), która - nie wiedząc, że Zduński słyszy każde jej słowo - zapyta przyjaciółkę, czy wyznała już Pawłowi, iż jest w nim do szaleństwa zakochana!

 • "Góra Góry" na Scenie Faktu

  "Góra Góry" Marka Millera i Piotra Wojciechowskiego w reżyserii Pawła Woldana to dramat dokumentalny, którego bohaterem jest dominikanin o. Jan Góra - niezwykła postać polskiego Kościoła katolickiego. Utwór prezentuje różne postawy, trudne wybory młodzieży i ich duchowych przewodników. W tych wyborach zapisana jest nasza współczesność. Postać charyzmatycznego, niepokornego zakonnika kreuje Krzysztof Globisz.

 • "M jak miłość": Karolina Sawka dołącza do obsady serialu

  ...przed telewizory rekordową liczbę widzów. Grająca Nel Karolina Sawka wspomina, że jej współpraca z czworonogami nie była miła. 9-letnia wtedy Karolina nie lubiła szorstkiej i wiecznie ociekającej(...). Kupiłam sobie za to 30 pluszowych wielbłądów, a po powrocie do Polski rozdałam je koleżankom i kolegom z klasy - mówiła w wywiadzie Karolina Sawka. Dla młodziutkiej Karoliny Sawki rola Nel była...

 • "M jak miłość": Dobre intencje, złe konsekwencje - rozmowa z Karoliną Sawką

  Gdy miała osiem lat, zagrała Nel w ekranizacji powieści Henryka Sienkiewicza „W pustyni i w puszczy”. Teraz, po latach, przypomina się widzom rolą w „M jak miłość”. Jej bohaterka, Kalina, wykorzysta kłopoty finansowe Pawła Zduńskiego i ściągnie na niego niebezpieczeństwo.

 • Karolina Sawka dołączy do "M jak miłość". Kogo zagra?

  Do obsady serialu "M jak miłość" dołączy 26-letnia Karolina Sawka, która jako 10-latka zyskała popularność rolą Nel w ekranizacji powieści Henryka Sienkiewicza "W pustyni i w puszczy". Jej postać zadebiutuje w serialu już 10 kwietnia.

 • "M jak miłość": Błaganie o powrót

  Kalina nie zaprzeczy, że zakochała się w Zduńskim.

Zdjęcia na temat: karolina kalina
Wideo na temat: karolina kalina
 • "M jak miłość": Odcinek 1369.

  Zduńskiego w szpitalu odwiedza Magda. Przyjaciółka ma dla niego szczególny prezent. Szybko ucieka, żeby Andrzej nie był zazdrosny o byłego kochanka. Paweł odkrywa, że ma w szpitalu gigantyczny dług, bo nie płacił ostatnio składek i stracił ubezpieczenie. Kalina, dziewczyna, którą Zduński poznał po wypadku, proponuje mu pracę w należącej do niej firmie. Karolina zdobywa kolejne informacje

 • "M jak miłość": Klęska urodzaju

  ​W 1371 odcinku "M jak miłość" (emisja 8 maja) Paweł (Rafał Mroczek) rozpocznie pracę w firmie Kaliny (Karolina Sawka). Już pierwszego dnia szefowa poprosi go o przysługę... Marczewska najpierw przedstawi mu swoją przyjaciółkę Katię (Joanna Jarmołowicz), a potem zasugeruje Zduńskiemu, by wziął z dziewczyną fikcyjny ślub. - To tylko papierek, formalność! I szansa na dodatkowy zarobek, ale możesz

Dyskusje na temat: karolina kalina