• Informacje na temat:

  karolina korwin piotrowska jej matka

Artykuły na temat: karolina korwin piotrowska jej matka
 • Korwin Piotrowska opowiada Wellman o swojej chorobie, śmierci matki i utraconej miłości!

  Karolina Korwin Piotrowska (47 l.) udzieliła "szczerego" wywiadu Dorocie Wellman. Opowiedziała w nim m.in. o swojej chorobie, chorobie matki, pożarze mieszkania i rozstaniu z ukochanym...

 • Korwin Piotrowska: Aspołeczna psychopatka

  W swojej debiutanckiej książce "Bomba czyli alfabet polskiego szołbiznesu" Karolina Korwin Piotrowska bezkompromisowo opisuje czołowych polskich celebrytów. We wstępie autorka opowiedziała także o samej sobie. Wspomina m.in., że jako dziecko wylądowała u psychologa.

 • Glaca odpowiada Korwin-Piotrowskiej: Suck my fucking dick, Slut!

  Karolina Korwin-Piotrowska (47 l.) upubliczniła konflikt wokalisty Sweet Noise Piotra "Glacy" Mahomeda (48 l.) z byłą żoną dotyczący alimentów na 19-letnią córkę. Artysta postanowił odpowiedzieć dziennikarce w dość osobliwy sposób!

 • Odkryła sekret znanej aktorki

  Doskonale wiemy, że Frania Maj (Agnieszka Dygant) ma bzika na punkcie gwiazd. Wśród nich jest sławna aktorka Ewelina Lang (Ewa Kasprzyk), która ma zagrać w najnowszym filmie Maksa. Kiedy ta wiadomość dociera do najlepiej zorientowanej w świecie show-biznesu Niani, postanawia ona zrobić wszystko, by poznać aktorkę.

 • Kolejna wojna! Matka Oli Kisio odpowiada Korwin-Piotrowskiej!

  Karolina Korwin-Piotrowska (43 l.) publicznie współczuje Oli Kisio matki - Izabelli Kisio-Skorupy. Ta nie pozostaje dłużna dziennikarce...

 • Modelki na start! Hit jesieni?

  Już dziś, 8 września, o godz. 21.30 w telewizji TVN startuje "najbardziej oczekiwana premiera telewizyjna tej jesieni"! W pierwszym odcinku nowego programu rozrywkowego "Top Model. Zostań modelką" jury wybierze najpiękniejsze i najbardziej intrygujące dziewczyny spośród tych, które pojawiły się na castingu w Sopocie oraz w Warszawie.

 • Karolina Korwin Piotrowska w roli żony! Marzy o mężu?

  Czy Karolina Korwin Piotrowska (45 l.) jeszcze kiedyś pozna miłość swojego życia?

 • Talk-show Kwaśniewskich w TVN Style

  Wśród nowości w jesiennej ramówce TVN Style znalazł się m.in. program prowadzony przez Jolantę i Aleksandrę Kwaśniewską.

 • Karolina Korwin-Piotrowska atakuje Dorotę Gardias!

  Jakiś czas temu pogodynka pożaliła się w mediach, że jej 2-letnia córka Hania sprawia problemy wychowawcze. "Zaczęła się obrażać, najpierw próbowałam ją udobruchać, ale przekonałam się, że to nie(...) fotoreporterzy. Cała sytuacja nie uszła także uwadze Karoliny Korwin-Piotrowskiej, która na Dorocie nie zostawiła suchej nitki! "Celebryctwo w Polsce jest dziedziczne i jak widać, przechodzi już z matki na...

 • Mordy zamiast twarzy, czyli... szczuropolacy

  15 lat temu na ekranach kin zadebiutował film Janusza Zaorskiego "Szczęśliwego Nowego Jorku". "Spojrzenie na Polaków i Polskę z emigracyjnej perspektywy" odniosło spory sukces frekwencyjny, głównie za sprawą gwiazdorskiej obsady.

Wideo na temat: karolina korwin piotrowska jej matka
 • Anna Wendzikowska: Decyzja o porodzie przez cesarskie cięcie to nie fanaberia

  to, że to nie dotyczy nikogo innego poza mną - mówi Wendzikowska. Wypowiedź Wendzikowskiej, a zwłaszcza jej wyznanie o cierpieniu spowodowanym bolesnymi miesiączkami, wykpiła m.in. Karolina Korwin-Piotrowska. Wystąpienie przyszłej matki w programie śniadaniowym określiła jako „zejście poniżej pasa”.