• Informacje na temat:

  karolina korwin piotrowska marcin tyszka

Artykuły na temat: karolina korwin piotrowska marcin tyszka
 • Karolina Korwin-Piotrowska dogryza blogerce!

  Karolina Korwin-Piotrowska stanęła po stronie Marcina Tyszki i również zaatakowała jedną z blogerek modowych!

 • Małgorzata Rozenek: Nietrafiony wybór?

  Małgorzata Rozenek była perfekcyjną panią domu, rozdawała mieszkania, a teraz sieje postrach wśród właścicieli hoteli. Wiele osób uważa jednak, że tym razem nie jest właściwą osobą na właściwym miejscu.

 • Dawid Woliński uratował życie Karolinie Korwin-Piotrowskiej!

  Dawid Woliński (36 l.) postanowił pochwalić się, że to dzięki niemu Karolina Korwin-Piotrowska (42 l.) wciąż chodzi po tym świecie...

 • Największy hit TVN-u?

  Od 8 września na antenie TVN, w każdą środę, zobaczyć będzie można polską wersję amerykańskiego programu "American Top Model". W "Top Model. Zostań Modelką" polskie dziewczyny, wyłonione na castingach w całej Polsce, oceniać będą Karolina Korwin Piotrowska, Dawid Woliński oraz Marcin Tyszka.

 • Nowy reality show z Krupą i Korwin-Piotrowską

  ...zasiądą: najbardziej znany polski fotograf na świecie, mistrz w swoim fachu - Marcin Tyszka; projektant mody - Dawid Woliński oraz dziennikarka telewizyjna i radio wa Karolina Korwin Piotrowska. To...

 • Marcin Tyszka: Zakochałem się...

  Od kilkunastu dni trwają zdjęcia do nowej edycji show "Top Model. Zostań modelką". Ponownie zobaczymy w niej znanego fotografa Marcina Tyszkę. Juror opowiada o przygotowaniach do programu.

 • Wędzikowska zastąpi Korwin-Piotrowską w „Top Model”?

  Czy to stylistka Malwina Wędzikowska (30 l.) zastąpi Karolinę Korwin-Piotrowską (41 l.) w 3. edycji programu "Top Model - Zostań modelką"?

 • Modelki na start! Hit jesieni?

  Już dziś, 8 września, o godz. 21.30 w telewizji TVN startuje "najbardziej oczekiwana premiera telewizyjna tej jesieni"! W pierwszym odcinku nowego programu rozrywkowego "Top Model. Zostań modelką" jury wybierze najpiękniejsze i najbardziej intrygujące dziewczyny spośród tych, które pojawiły się na castingu w Sopocie oraz w Warszawie.

 • Korwin demaskuje Kożuchowską

  ...książce Karolina Korwin Piotrowska, nie jest to do końca prawdziwy wizerunek Małgosi... "Kożuchowska, o czym nie każdy wie, ma dwie twarze. Ta oficjalna to twarz uduchowionej felietonistki gazety(...) z luksusowych magazynów, w której wzór skromności chętnie eksponował swoje pośladki... Karolina z sentymentem wspomina Małgosię z czasów "Kilera" - spontaniczną i szaloną. U progu kariery aktorka nie bała się...

 • Wygrała show. Zostanie modelką?

  Zakończyła się pierwsza edycja programu "Top Model. Zostań modelką". W finałowym odcinku show widzowie, w SMS-owym głosowaniu, przyznali zwycięstwo 19-letniej Paulinie Papierskiej.

Zdjęcia na temat: karolina korwin piotrowska marcin tyszka