• Informacje na temat:

  karolina lewicka

Artykuły na temat: karolina lewicka
 • Karolina Lewicka odeszła z TVP!

  Karolina Lewicka postanowiła sama zrezygnować z pracy w Telewizji Polskiej...

 • Baby boom wśród gwiazd

  Marieta Żukowska, czyli podkomisarz Aleksandra Lewicka z "Instynktu", urodziła córeczkę, Cezary Pazura, czyli prezes Malicki z "Siły wyższej", doczekał się pierwszego syna, a Monika Pikuła i Marcin Bosak, czyli Kasia z "Rezydencji" i Tomek Malewicz z "Hotelu 52", po raz drugi zostali rodzicami. Rok 2012 był bardzo szczęśliwy nie tylko dla nich!

 • Karolina Lewicka zawieszona przez TVP! Ale i tak prowadziła poranny program

  Karolina Lewicka i prof. Piotr Gliński (61 l.) są bohaterami ostatnich medialnych doniesień. Nie potrafili odbyć merytorycznej rozmowy. Dziennikarka została zawieszona przez swoich pracodawców.

 • Nowe programy w TVP INFO

  W sobotę, 9 stycznia, o godz. 20:00 na antenie TVP INFO zadebiutuje magazyn reporterski "Prawda ekranu", a już od 11 stycznia widzowie kanału będą mogli oglądać nowy program informacyjny "INFO dziennik. Zdarzyło się dziś".

 • Joanna Osińska też pożegnała się z TVP. Po 23 latach pracy!

  ...dniach szeregi TVP Info bardzo się uszczupliły. Ze stacją pożegnali się m.in. Karolina Lewicka, Piotr Maślak, Jarosław Kulczycki, Adam Feder. Kto będzie następny?

 • Powrót "Magdy M."

  Już od połowy sierpnia na ekranach TVN7 będzie można oglądać trzecią serię serial u "Magda M.". Znów będzie można śledzić zawiłe losy i życiowe rozterki młodej prawniczki i jej przyjaciół.

 • Baby boom 2012!

  Marieta Żukowska, czyli podkomisarz Aleksandra Lewicka z "Instynktu", urodziła córeczkę, Cezary Pazura, czyli prezes Malicki z "Siły wyższej", doczekał się pierwszego syna, a Monika Pikuła i Marcin Bosak, czyli Kasia z "Rezydencji" i Tomek Malewicz z "Hotelu 52", po raz drugi zostali rodzicami. Rok 2012 był bardzo szczęśliwy nie tylko dla nich!

 • Piotr Gliński zapowiada, że każdy Polak będzie płacić abonament! "Sposób masowy i bezdyskusyjny"

  ..." wystawiane na scenie. Doszło do przepychanek. Interweniowała policja. Gorąca atmosfera panowała także w studio TVP Info, gdzie starli się ze sobą Karolina Lewicka i Piotr Gliński. Ministrowi nie spodobało...

 • Joanna Racewicz dostała już nową pracę!?

  Joanna Racewicz (43 l.) 28 marca pożegnała się z widzami "Panoramy". Dziennikarka z Telewizji Polskiej jednak nie znika!

 • Smutny Piotr Kraśko żegna się z widzami! "Widzimy się po raz ostatni"

  Piotr Kraśko (44 l.) nieźle zaskoczył w ostatnich "Wiadomościach". Czuje, że to jego koniec w TVP?

Wideo na temat: karolina lewicka
 • Huśtawka

  Karolina Gorczyca, Joanna Orleańska i Wojciech Zieliński w filmowej historii o niejednej miłości. Pełen namiętności film podszyty zmysłowym erotyzmem i psychologicznym realizmem, w którym niepowtarzalny klimat tworzy dynamiczna muzyka i aksamitna filmowa fotografia. 35-letni Michał (Wojciech Zieliński) ma piękną żonę Annę (Joanna Orleańska) i córeczkę Justynę. Nie przeszkadza mu to jednak zakochać się w zmysłowej i niepokornej Karolinie (Karolina Gorczyca). Mężczyzna nie chce rozwodu, ale nie...

 • Żywie Biełaruś!

  "Żywie Biełaruś!" to nowy film Krzysztofa Łukaszewicza, reżysera głośnego "Linczu" oraz współtwórcy pamiętnego "Generała Nila", ukazuje losy czołowego białoruskiego opozycjonisty i realia kraju, zmagającego się z dyktaturą Łukaszenki. Głównym bohaterem historii, napisanej przez Łukaszewicza i Franaka Wiaczorkę - 24-letniego działacza opozycyjnego, na którego losach oparto znaczną część scenariusza, jest muzyk rockowy Miron. Otwarcie kontestując system, prześladujący jego rodaków, zwłaszcza...

 • Karuzela

  Film "Karuzela" portretuje obraz dzisiejszych trzydziestolatków, którzy niedawno wkroczyli w dorosłe życie. Bohaterowie stoją przed najtrudniejszymi życiowymi decyzjami - zakładając własne rodziny, muszą ponieść ciężar odpowiedzialności. Skomplikowane relacje pomiędzy nimi i głęboko skrywane tajemnice nie ułatwiają tego zadania. Jedno kłamstwo z przeszłości powoduje lawinę nieodwracalnych następstw.

Dyskusje na temat: karolina lewicka