• Informacje na temat:

  karolina malinowska komentuje

Artykuły na temat: karolina malinowska komentuje
 • Karolina Malinowska zachwycona zaręczynami Szulim. "Romantyczne. Niedzisiejsze. Piękne"

  Piotr Woźniak-Starak (32 l.) i Agnieszka Szulim (37 l.) skradli całą uwagę na imprezie stacji TVN. Wszystko przez to, że w trakcie balu milioner oświadczył się dziennikarce! Takim obrotem sprawy zachwycona jest Karolina Malinowska.

 • Ada Fijał oceni styl celebrytów

  Aktorka Ada Fijał zastąpiła Karolinę Malinowską w roli "wyroczni mody". U boku Joanny Horodyńskiej komentuje na łamach "Party" styl polskich gwiazd, a także poprowadzi nową edycję programu "Gwiazdy na dywaniku".

 • Malinowska wściekła na Horodyńską! "Radzę usunąć słomę z butów"

  Przed paru laty Joanna Horodyńska (40 l.) i żona Janiaka Karolina Malinowska na łamach jednego z magazynów oceniały stylizacje gwiazd. Dziś panie oficjalnie się nie znoszą!

 • Zatańczą na lodzie

  Coraz bliżej domknięcia listy gwiazd, które jesienią zaprezentują swoje umiejętności łyżwiarskie. Znamy coraz więcej nazwisk uczestników show "Gwiazdy tańczą na lodzie".

 • Stylistka Korwin odpowiada Horodyńskiej i Malinowskiej

  Joanna Horodyńska i Karolina Malinowska uznały Karolinę Korwin-Piotrowską za jedną z najgorzej ubranych Polek 2011 roku. Głos postanowiła zabrać Malwina Wędzikowska, stylistka dziennikarki.

 • Fijał i Horodyńska: Ptasie plotkary

  Ada Fijał została zaproszona do obsady dubbingowej animowanego filmu "Zambezia", który wejdzie do kin 25 stycznia. Aktorkę w parze z Joanną Horodyńską usłyszymy w roli zabawnych ptasich plotkar.

 • "Krytyk mody to autorytet"

  Joanna Horodyńska i Karolina Malinowska zrecenzowały już ubiory wielu polskich gwiazd. Ich ostra krytyka uświadamia kobietom przed telewizorami, czego nie należy nosić, co jest niewybaczalnym błędem modowym i że celebryci to także ludzie, którym zdarzają się wpadki.PAP Life Joanna Horodyńska opowiada o swojej pasji do mody.

 • Menadżerka gwiazd: Klient jest najważniejszy

  Po pierwsze uczciwość, po drugie zasada: klient jest najważniejszy - zdaniem Aldony Wleklak, która od lat współpracuje z gwiazdami, to priorytety w pracy dobrego menadżera. Ma ona na swoim koncie współpracę z Małgorzatą Sochą, Aleksandrą Kisio, Agnieszką Cegielską, Marią Niklińską i Kasią Cichopek.

 • Viola Kołakowska przerywa milczenie! Wyjawiła całą prawdę o rozstaniu z Tomaszem Karolakiem!

  Karolina Malinowska. Ludzie różnie reagują w trudnych sytuacjach życiowych. Jedni zajadają stres, inni nie są w stanie nic przełknąć. A jak jest z Tobą? Ściska mnie w żołądku i nie jestem w stanie niczego...

 • Edyta Herbuś: "Dobrze mi się żyje"

  Na początku tego roku w polskich mediach na jaw wyszła kolejna afera. Kilka gwiazd, m.in. Edyta Herbuś, Ola Kwaśniewska i Karolina Malinowska w jednym czasie zrezygnowały z usług menadżerki, Małgorzaty Herde. Początkowo nie chciały tego komentować, jednak szybko wyszło na jaw, że chodzi o duże pieniądze, których miały nie dostać od swojej agentki. "Fakt" informował wtedy m.in., że Herde...

Wideo na temat: karolina malinowska komentuje
 • Huśtawka

  Karolina Gorczyca, Joanna Orleańska i Wojciech Zieliński w filmowej historii o niejednej miłości. Pełen namiętności film podszyty zmysłowym erotyzmem i psychologicznym realizmem, w którym niepowtarzalny klimat tworzy dynamiczna muzyka i aksamitna filmowa fotografia. 35-letni Michał (Wojciech Zieliński) ma piękną żonę Annę (Joanna Orleańska) i córeczkę Justynę. Nie przeszkadza mu to jednak zakochać się w zmysłowej i niepokornej Karolinie (Karolina Gorczyca). Mężczyzna nie chce rozwodu, ale nie...

 • Żywie Biełaruś!

  "Żywie Biełaruś!" to nowy film Krzysztofa Łukaszewicza, reżysera głośnego "Linczu" oraz współtwórcy pamiętnego "Generała Nila", ukazuje losy czołowego białoruskiego opozycjonisty i realia kraju, zmagającego się z dyktaturą Łukaszenki. Głównym bohaterem historii, napisanej przez Łukaszewicza i Franaka Wiaczorkę - 24-letniego działacza opozycyjnego, na którego losach oparto znaczną część scenariusza, jest muzyk rockowy Miron. Otwarcie kontestując system, prześladujący jego rodaków, zwłaszcza...

 • Karuzela

  Film "Karuzela" portretuje obraz dzisiejszych trzydziestolatków, którzy niedawno wkroczyli w dorosłe życie. Bohaterowie stoją przed najtrudniejszymi życiowymi decyzjami - zakładając własne rodziny, muszą ponieść ciężar odpowiedzialności. Skomplikowane relacje pomiędzy nimi i głęboko skrywane tajemnice nie ułatwiają tego zadania. Jedno kłamstwo z przeszłości powoduje lawinę nieodwracalnych następstw.