• Informacje na temat:

  karolina małysz

Artykuły na temat: karolina małysz
 • Karolina Małysz skończyła już 18 lat! Ale się zmieniła!

  Karolina Małysz, córka Adama Małysza (38 l.), skończyła już 18 lat! Wszyscy pamiętają, jak kibicowała swojemu tacie podczas najważniejszych turniejów. Teraz dziewczynka jest nie do poznania! Ale ten czas szybko leci!

 • Córka Małysza zdradza rodzinne sekrety!

  Często brakowało jej taty. Modliła się o niego, gdy skakał. Zawsze nosi przy sobie różaniec. To dla całej rodziny Małyszów ważny symbol.

 • Córka Adama Małysza zamartwia się o ojca!

  Karolina Małysz bardzo przeżywa każdy start jej taty w rajdach.

 • Adam Małysz polubił chłopaka córki. "Wie, że jest odpowiedzialny i sympatyczny"

  Adam Małysz (40 l.) i jego żona Iza (39 l.) mają powody do radości. Ich córka Karolina (21 l.) odnalazła szczęście w miłości! Ma chłopaka, z którym wiąże swoją przyszłość. "Tata naprawdę go lubi" - wyznała.

 • Izabela Małysz ujawnia! "4 lata nękania naszej rodziny"

  Adam (38 l.) i Izabela (37 l.) Małyszowie od lat przeżywają trudne chwile. Jednak dopiero teraz żona skoczka postanowiła to ujawnić. Okazuje się, że są prześladowani przez nastolatkę, która podobno im nawet groziła!

 • Nie o tym marzyła Iza Małysz

  ..."Adam obiecał Izie, że gdy skończy karierę, pomyślą o powiększeniu rodziny. Ich córka Karolina ma już 13 lat i od dawna marzy o rodzeństwie" - zdradza "Na żywo" znajoma pary. Tygodnik donosi, że(...) przyzwyczaimy się do ludzkiej zawiści. Plotki zwykle skupiały się na mnie, bo Adam wyjeżdżał, a ja zostawałam na miejscu" - wyznała Małysz w wywiadzie dla portalu sport.pl. Podkreślała, że nie wyszła za...

 • Piotr Żyła: jaki jest naprawdę? Żona udzieliła wywiadu, w którym zdradza szczegóły!

  .... Piotr i Justyna sakramentalne "tak" powiedzieli sobie w 2006 roku, kiedy w drodze był ich synek, dziesięcioletni dziś, Kuba. Kilka lat później na świecie pojawiło się ich drugie dziecko, córka Karolina(...) pani Ewa, po czym dodaje: - Kiedyś się krzyczało "Chodź, bo Małysz skacze", a dzisiaj "Chodź, bo Żyła gada" - mówi. *** Zobacz więcej materiałów...

 • Małysza. Pytana o sukces męża, nie kryje, że cieszy się z jego częstej nieobecności w domu. "Lepiej jak go nie ma niż jak potem przyjeżdża i przeszkadza w domowych obowiązkach" - śmieje się...

 • Skiba, Piróg i Młynarska komentują

  W połowie marca na antenie kobiecej telewizji TVN Style rusza nowa seria z cyklu "66 niezapomnianych". Tym razem hasłem przewodnim popularnego programu jest "Cudze chwalicie, swego nie znacie, sami nie wiecie, co posiadacie".

 • Zmarnowany talent Edyty Górniak

  Jak to się stało, że najbardziej utalentowana polska wokalistka po 20 latach kariery funkcjonuje głównie jako celebrytka?

Wideo na temat: karolina małysz
 • Córka Adama Małyszka skończyła 18 lat! Ale się zmieniła!

  Wszyscy pamiętamy Karolinę Małysz jako małą dziewczynkę, która kibicowała swojemu tacie, gdy ten odnosił największe sportowe sukcesy. Teraz córka Adama Małysza ma już 18 lat. Czy ma chłopaka, czy tata jest o nią zazdrosny i czy chodzi z mamą na imprezy? W Wiśle Karolinę Małysz i jej mamę Izę odwiedził Filip Chajzer z "Dzień Dobry TVN". (Dzień Dobry TVN/x-news)