• Informacje na temat:

  karolina niania

Artykuły na temat: karolina niania
 • Karolina Malinowska lansuje nianię swoich dzieci w śniadaniówce!

  Karolina Malinowska (33 l.) dołączyła ostatnio do coraz większego grona "pisarzy-celebrytów". Żona Oliviera Janiaka (42 l.) napisała bowiem poradnik, w którym podpowiada, jak wychować dzieci. Czy nauczyła ją tego niania jej synów, która zabrała ze sobą do śniadaniówki?

 • "Niania" wraca na plan

  Ekipa serial u "Niania" do końca lutego będzie pracować nad dziewiątą serią. Obok znanych i lubianych twarzy, pojawią się też nowe. Jaką role odegrają w życiu bohaterów?

 • Przygody sympatycznej i pełnej życia kobiety, która pracuje jako opiekunka do dzieci w domu producenta filmowego Maksymiliana Skalskiego. Bezpośrednia Frania szybko zyskuje sympatię domowników i przyjaźń dzieci. Jedyną osobą, która nie potrafi znieść jej obecności, jest przyjaciółka pana Skalskiego, Karolina.

 • "Niania" z szansą na Emmy

  Serial "Niania" ma szansę powalczyć o miano najlepszego serial u zagranicznego w tegorocznej edycji nagród Emmy. Amerykański producent Sony Pictures zgłosił go do Emmy Award, najważniejszej nagrody telewizyjnej.

 • Marzena Fliegel i Maciek Friedek prowadzą biuro detektywistyczne. Ich wieloletnie doświadczenie pozwala im podjąć się najtrudniejszych spraw. Współpracują z nimi Krzysztof Dziób, który zna wschodnie sztuki walki i znakomicie radzi sobie w sytuacjach ekstremalnych, oraz asystenci: Alicja Kalinowska, Karolina Lutczyn, Roksana Roguś, Marcin Halbiniak. Detektywi pomagają ludziom w dramatycznych...

 • Superniania u "Niani"

  Dorota Zawadzka, czyli Superniania, złoży wizytę serial owej Niani. Jednak tym razem nie tylko zajmie się relacjami w rodzinie Skalskich, ale także zadecyduje, kto jest najlepszą kandydatką na żonę Maksa. Frania czy Karolina?

 • Gwiazdy po latach: "Niania"

  Franciszka Maj, szalona sprzedawczyni z salonu sukien ślubnych, zostaje wyrzucona z pracy i przypadkiem trafia do rezydencji Sklaskich. Splot zabawnych wydarzeń sprawia, że głowa rodziny - Maks - zatrudnia ją jako opiekunkę do dzieci. Nie wie jeszcze, że Frania wywróci jego życie do góry nogami! Zobaczcie, co działo się z bohaterami serialu "Niania" po zakończeniu serialu!

 • Niania Frania w "Fabryce Snów"

  Franię i Maksa czeka niesamowita wyprawa do Hollywood.

 • Karolina Malinowska ostro o mamach celebrytkach!

  Wygląda na to, że Karolina Malinowska (32 l.) postanowiła zdyskredytować swoje konkurentki! Wywoła burzę w show-biznesie?

 • Przedostatni odcinek "Niani"

  W sobotę, 17 października, zobaczymy przedostatni odcinek serial u "Niania". Widzowie mogą być pewni, że jak na Franię przystało, atrakcji nie zabraknie. Skalscy będą świętować swoją pierwszą rocznice ślubu. Konrad po raz kolejny oświadczy się Karolinie. Romantyczną atmosferę zakłóci jednak Frania, która utknie w windzie i zacznie w niej rodzić!

Zdjęcia na temat: karolina niania
Wideo na temat: karolina niania
 • Karolina Malinowska lansuje nianię swoich dzieci w śniadaniówce!

  "Zosia jest członkiem rodziny i przyjaciółką" - powiedziała w "Dzień Dobry TVN" o niani swoich dzieci Zofii Pędich-Ziomek Karolina Malinowska. Jak panie się poznały oraz jak znaleźć wspólny język nianią? "To jest właściwy człowiek na właściwym miejscu" - stwierdziła. (Dzień Dobry TVN / x-news)

Dyskusje na temat: karolina niania
 • Re: Karolina Gorczyca wspiera WOŚP

  wyobraź sobie że wiedziałam. Ale myślałam że twoim zdaniem wszyscy aktorzy grający w serialach są źli a tu prosze Pokora ,,Teraz albo nigdy" Celińska ,,Sama słodycz" Pazura (tego aktora lubię i kojarzę go z kilku produkcji) ,,Ja wam pokarze" ,,Oficerowie" ... ,,Skrzydlate świnie" ... Kotys ,,Niania" Grabowski ,,Świat według Kiepskich" (to chyba najgorszy polski serial)

 • Re: Czy Marcin zgodzi się jej pomóc - i odna...

  do tej pory Kisielowa była jak niania z Muppetów