• Informacje na temat:

  karolina nolbrzak i kuba wesołowski

Artykuły na temat: karolina nolbrzak i kuba wesołowski
 • "Na Wspólnej": Igor Nowak zakocha się w mężatce?

  Do tej pory Igor Nowak (Kuba Wesołowski) nie miał szczęścia w miłości. Po śmierci Magdy (Karolina Nolbrzak) skupił się na wychowywaniu ich wspólnej córeczki. Czy teraz straci głowę dla pięknej i wrażliwej mężatki Elżbiety (Paulina Chapko)?

 • "Na Wspólnej": Nowy romans?

  Przypadkowe spotkanie Igora (Kuba Wesołowski) z Mają Kochanowską (Agnieszka Żulewska) sprawi, że Nowak nie przestanie myśleć o ukochanej sprzed lat. Czy dla niej zostawi Magdę Żebrowską (Karolina Nolbrzak)? Jak potoczą się dalsze losy bohaterów serialu "Na Wspólnej"?

 • ​Naszyjnik od Igora

  Ewa (Ewa Gawryluk) przywiezie Magdzie (Karolina Nolbrzak) z Manchesteru podarunek od Igora (Kuba Wesołowski). Czy dzięki naszyjnikowi niewierny Nowak zdoła odzyskać Żebrowską?

 • Wesołowski: Z Lindą i Przybylską

  W serialu "Na Wspólnej" Kuba Wesołowski gra od początku, już siedem lat! Na naszych oczach z chłopca zmienił się w przystojnego mężczyznę. Aktorstwo stało się jego pasją. Wkrótce zobaczymy go w nowej roli w "Klubie szalonych dziewic" .

 • Kazik zastąpi Igora?

  W życiu Magdy (Karolina Nolbrzak) nieoczekiwanie pojawi się nowy mężczyzna. Czy Kazik, w roli którego zobaczymy Dobromira Dymeckiego, zastąpi w jej sercu Igora (Kuba Wesołowski)?

 • Dorastał wraz z serialem

  Kuba Wesołowski miał 17 lat, kiedy po raz pierwszy zagrał w "Na Wspólnej". Dziś nie wyobraża sobie życia bez aktorstwa, choć zamiast Akademii Teatralnej ukończył dziennikarstwo.

 • Igor pozna swojego rywala!

  Przypadek sprawi, że Igor (Kuba Wesołowski) natknie się u Magdy (Karolina Nolbrzak) na Kazika (Dobromir Dymecki), który prosto z mostu wyjawi mu, kim jest! Sprawdź, jak Nowak przyjmie wiadomość, że ma rywala!

 • W łóżku z Anną Przybylską

  Kuba Wesołowski świetnie się czuje i w kostiumie z czasów wojny, i gdy gra współczesnego chłopaka.

 • Kuba i Igor dorastali razem

  Kuba Wesołowski miał 17 lat, kiedy po raz pierwszy zagrał w "Na Wspólnej". Dziś nie wyobraża sobie życia bez aktorstwa, choć zamiast Akademii Teatralnej ukończył dziennikarstwo.

 • Pilot serialu "1920. Wojna i miłość"

  "1920. Wojna i miłość" w reżyserii Macieja Migasa z Jakubem Wesołowskim, Wojciechem Zielińskim i Tomaszem Borkowskim w rolach głównych to nowa propozycja TVP1. Pilot serialu Jedynka zaprezentuje już w czwartek, 11 listopada, o godz. 20:20.

Zdjęcia na temat: karolina nolbrzak i kuba wesołowski
Wideo na temat: karolina nolbrzak i kuba wesołowski
 • Tajemnica Westerplatte

  Tajemnica Westerplatte - to film patriotyczny! To polska megaprodukcja, która przedstawi pierwszą bitwę drugiej wojny światowej - bohaterską walkę polskich żołnierzy broniących Wojskowej Składnicy Tranzytowej na Westerplatte przed hitlerowskim najeźdźcą.

 • Huśtawka

  Karolina Gorczyca, Joanna Orleańska i Wojciech Zieliński w filmowej historii o niejednej miłości. Pełen namiętności film podszyty zmysłowym erotyzmem i psychologicznym realizmem, w którym niepowtarzalny klimat tworzy dynamiczna muzyka i aksamitna filmowa fotografia. 35-letni Michał (Wojciech Zieliński) ma piękną żonę Annę (Joanna Orleańska) i córeczkę Justynę. Nie przeszkadza mu to jednak zakochać się w zmysłowej i niepokornej Karolinie (Karolina Gorczyca). Mężczyzna nie chce rozwodu, ale nie...

 • Żywie Biełaruś!

  "Żywie Biełaruś!" to nowy film Krzysztofa Łukaszewicza, reżysera głośnego "Linczu" oraz współtwórcy pamiętnego "Generała Nila", ukazuje losy czołowego białoruskiego opozycjonisty i realia kraju, zmagającego się z dyktaturą Łukaszenki. Głównym bohaterem historii, napisanej przez Łukaszewicza i Franaka Wiaczorkę - 24-letniego działacza opozycyjnego, na którego losach oparto znaczną część scenariusza, jest muzyk rockowy Miron. Otwarcie kontestując system, prześladujący jego rodaków, zwłaszcza...