• Informacje na temat:

  karolina nolbrzak -zyciorys

Artykuły na temat: karolina nolbrzak -zyciorys
 • Karolina Nolbrzak i Włodzimierz Matuszak wybrali się w daleką podróż!

  Karolina Nolbrzak (35 l.) i Włodzimierz Matuszak (69 l.) postanowili odpocząć od codzienności w Azji.

 • Karolina Nolbrzak wraca na ekran

  Ostra i tajemnicza policjantka - w takiej roli zobaczymy niebawem Karolinę Nolbrzak. Gwiazda, która jakiś czas temu zrobiła sobie przerwę od aktorstwa, teraz zagra w "Komisarzu Aleksie".

 • Włodzimierz Matuszak i Karolina Nolbrzak: Co z ich ślubem?

  Włodzimierz Matuszak (69 l.) i Karolina Nolbrzak (34 l.) zgodnie milczą na temat ślubu.

 • Karolina Nolbrzak lubi wyzwania

  Od kilku lat oglądamy ją w "Na Wspólnej" w roli Magdy, która nie potrafi ułożyć sobie życia. Ma córeczkę z Igorem, ale u jej boku częściej pojawia się ostatnio Kazik. Kogo wybierze? Chyba się nie dowiemy, bo bohaterka Karoliny Nolbrzak zniknie z serialu.

 • Karolina Nolbrzak i Włodzimierz Matuszak: Wzorowa rodzina!

  Karolina Nolbrzak (35 l.) i Włodzimierz Matuszak (69 l.) stworzyli synowi aktorki bezpieczną przystań w Warszawie. Chłopiec zaczął nową szkołę.

 • Gwiazda "Na Wspólnej": To ja zabiłam Magdę!

  Karolina Nolbrzak, była gwiazda serialu "Na Wspólnej", debiutuje jako reżyserka spektaklu teatralnego "Monster Chef". Aktorka przyznaje się też do serialowego samobójstwa: "To ja zabiłam Magdę".

 • Karolina Nolbrzak i Włodzimierz Matuszak: Ślub pary tuż-tuż!

  Karolina Nolbrzak (34 l.) i Włodzimierz Matuszak (68 l.) planują kameralną ceremonię.

 • Nie tylko biznes

  Jola to pracoholiczka, pnąca się po szczeblach kariery. Jej neurotyczna osobowość jest przyczyną nieudanego życia prywatnego. Chwiejność i nadwrażliwość sprawiają, że interpretuje wszystko po swojemu - mówi o swojej bohaterce z "Siły wyższej" Karolina Nolbrzak.

 • Karolina Nolbrzak i Włodzimierz Matuszak: Na przekór wszystkim!

  ...para, która zaskakuje swoją obecnością, bo zwykle stara się nie pokazywać razem.  To Karolina Nolbrzak (35 l.) i Włodzimierz Matuszak (70 l.).  Ich związek – przypominamy – budził ogromne emocje(...) swoją miłością.  Poznali się na planie „Plebanii”. Wydawało się, że dzieli ich wszystko: doświadczenie aktorskie, upodobania, ale przede wszystkim wiek. Do tego Karolina jest mamą dziś 13-letniego...

 • "Na Wspólnej": Nowy romans?

  Przypadkowe spotkanie Igora (Kuba Wesołowski) z Mają Kochanowską (Agnieszka Żulewska) sprawi, że Nowak nie przestanie myśleć o ukochanej sprzed lat. Czy dla niej zostawi Magdę Żebrowską (Karolina Nolbrzak)? Jak potoczą się dalsze losy bohaterów serialu "Na Wspólnej"?

Zdjęcia na temat: karolina nolbrzak -zyciorys
Wideo na temat: karolina nolbrzak -zyciorys
 • Huśtawka

  Karolina Gorczyca, Joanna Orleańska i Wojciech Zieliński w filmowej historii o niejednej miłości. Pełen namiętności film podszyty zmysłowym erotyzmem i psychologicznym realizmem, w którym niepowtarzalny klimat tworzy dynamiczna muzyka i aksamitna filmowa fotografia. 35-letni Michał (Wojciech Zieliński) ma piękną żonę Annę (Joanna Orleańska) i córeczkę Justynę. Nie przeszkadza mu to jednak zakochać się w zmysłowej i niepokornej Karolinie (Karolina Gorczyca). Mężczyzna nie chce rozwodu, ale nie...

 • Żywie Biełaruś!

  "Żywie Biełaruś!" to nowy film Krzysztofa Łukaszewicza, reżysera głośnego "Linczu" oraz współtwórcy pamiętnego "Generała Nila", ukazuje losy czołowego białoruskiego opozycjonisty i realia kraju, zmagającego się z dyktaturą Łukaszenki. Głównym bohaterem historii, napisanej przez Łukaszewicza i Franaka Wiaczorkę - 24-letniego działacza opozycyjnego, na którego losach oparto znaczną część scenariusza, jest muzyk rockowy Miron. Otwarcie kontestując system, prześladujący jego rodaków, zwłaszcza...

 • Karuzela

  Film "Karuzela" portretuje obraz dzisiejszych trzydziestolatków, którzy niedawno wkroczyli w dorosłe życie. Bohaterowie stoją przed najtrudniejszymi życiowymi decyzjami - zakładając własne rodziny, muszą ponieść ciężar odpowiedzialności. Skomplikowane relacje pomiędzy nimi i głęboko skrywane tajemnice nie ułatwiają tego zadania. Jedno kłamstwo z przeszłości powoduje lawinę nieodwracalnych następstw.

Dyskusje na temat: karolina nolbrzak -zyciorys