• Informacje na temat:

  karolina nowakowska m jak miłość

Artykuły na temat: karolina nowakowska m jak miłość
 • Karolina Nowakowska dopiero teraz opowiedziała o ślubie!

  Gorące uczucie może przyjść w każdej chwili. Przekonała się o tym Karolina Nowakowska, którą oglądamy w roli Beaty w "Przyjaciółkach". Popularność zdobyła dużo wcześniej, grając Olgę w serialu M jak miłość, a także występując w programach "Gwiazdy tańczą na lodzie" i "Jak oni śpiewają". Niestety, dużo gorzej wiodło się aktorce w życiu prywatnym. 4 lata temu wyszła za Macieja Zwolińskiego, jednak...

 • Karolina Nowakowska: Do ślubu o kulach

  Kiedy Karolina Nowakowska (31 l.) poznała Macieja Zwolińskiego, od razu wiedziała, że spotkała mężczyznę swojego życia. I bez wahania ustaliła datę ślubu.

 • Karolina Nowakowska potwierdza ciążę! Kto jest ojcem?

  Aktorka, znana m.in. z "M jak miłość", w zeszłym roku po 10 miesiącach małżeństwa postanowiła się rozwieść z Maciejem Zwolińskim. Od tamtej pory przestała specjalnie bywać na salonach i nie komentowała żadnych plotek na swój temat. A plotkowało się sporo... Jeden z tygodników doniósł bowiem, że Nowakowska spodziewa się dziecka i to bynajmniej nie z byłym już mężem. Jej ostatnie publiczne...

 • Samobójstwo w "M jak miłość"?

  Kłopoty małżeńskie Olgi (Karolina Nowakowska) i Jakuba (Przemysław Cypryański) z "M jak miłość" wkrótce doprowadzą do ogromnej tragedii.

 • Karolina Nowakowska pokazała córeczkę?! Jej poród utrzymany był w tajemnicy!

  Karolina Nowakowska (32 l.) urodziła już jakiś czas temu? Dlaczego to ukrywała?

 • Miłość w "M jak Miłość"!

  Widzowie nie mieli jeszcze okazji dobrze poznać serial owej Olgi, ale Karolina Nowakowska już ma swoich wielbicieli. Nic dziwnego! Jest miłą i bezpretensjonalną dziewczyną. W serialu gra nową miłość Kuby (Przemysław Cypryański.).

 • Karolina Nowakowska potwierdza rozwód po 10 miesiącach małżeństwa!

  Dlaczego gwiazda "M jak Miłość" Karolina Nowakowska (31 l.) rozwiodła się niecały rok po ślubie?

 • Nowa postać w "M jak miłość"

  Kubę Ziobera (Przemysław Cypryański) czeka prawdziwa życiowa rewolucja! Rozwód z Olgą (Karolina Nowakowska), walka o Krzysia (Wojtek Traczyński) i kłótnia z Marzeną (Marieta Żukowska). Do tego w jego życiu pojawi się nowa kobieta - Ala (Julia Pietrucha).

 • Karolina Nowakowska rozstała się z mężem. Rozwód 10 miesięcy po ślubie!

  Znana z serialu "M jak miłość" Karolina Nowakowska (31 l.) i jej mąż Maciej Zwoliński 25 maja mieli obchodzić pierwszą rocznicę ślubu. Niestety, właśnie się rozstali!

 • Kolejna para poza lodowiskiem

  Już tylko pięcioro uczestników zostało w lodowym show "Gwiazdy tańczą na lodzie". Kolejną zawodniczką, która musiała opuścić lodowisko jest Karolina Nowakowska, widzom znana z serial u "M jak miłość".

Zdjęcia na temat: karolina nowakowska m jak miłość
Wideo na temat: karolina nowakowska m jak miłość
 • Miłość na wybiegu

  "Miłość na wybiegu" to komedia romantyczna rozgrywająca się w magicznym świecie mody. Julka (Karolina Gorczyca) mieszka w małej nadbałtyckiej miejscowości i szczerze nienawidzi codziennych obowiązków, które polegają głównie na smażeniu ryb dla wczasowiczów. Marzy o studiach artystycznych w wielkim mieście. Niestety, zawód miłosny sprawia, że oblewa egzamin, ale przyrzeka sobie, że nie wróci w rodzinne strony, tylko spróbuje jakoś sobie poradzić w Warszawie. Znajoma rodziców, pani Marta...

 • Miłość. Film Sławomira Fabickiego

  Nowy film Sławomira Fabickiego to historia skomplikowanej relacji małżeńskiej Marii i Tomka, trzydziestolatków, którym pozornie nie brakuje niczego do szczęścia. Maria odnosi sukcesy zawodowe, Tomek również spełnia się w swojej pracy. Wspólnie urządzają mieszkanie, spodziewają się dziecka. Wydaje się, że nic nie jest w stanie zburzyć ich związku. Maria jednak zataja pewne wstrząsające wydarzenie, które zmienią nie tylko ją, ale także ich związek. Miłość tych dwojga zostaje poddana...

 • Jak się pozbyć cellulitu

  "Jak się pozbyć" cellulitu to pełna niespodzianek komedia o kobiecej przyjaźni wystawionej na ekstremalną próbę. Dwie przyjaciółki - Ewa (Dominika Kluźniak) i Maja (Maja Hirsch) - poznają w ekskluzywnym SPA piękną masażystkę Kornelię (Magdalena Boczarska), która wciąga je w wir szalonych przygód. W trakcie tych przeżyć dziewczyny połączy głęboka przyjaźń, której fundamentem jest prosta prawda życiowa: natrętny facet bywa gorszy od cellulitu i jeszcze trudniej się go pozbyć.