• Informacje na temat:

  karolina piechota 2012

Artykuły na temat: karolina piechota 2012
 • To nie jest polska "Ally McBeal"

  ...: Marian Opania, Dorota Pomykała, Jacek Poniedziałek czy Karolina Piechota. Reżyserem serialu jest - Maciej Migas ("Londyńczycy"), producentem Bogumił Lipski, serial trafi na antenę TVN w 2012 roku(...)Główną bohaterką serialu, który na antenie TVN pojawi się w 2012 roku, jest Agata Przybysz (Agnieszka Dygant). Trzydziestoparoletnia dyrektor działu prawnego w wielkim koncernie ubezpieczeniowym...

 • Serial: Polak w galerii handlowej

  ...telenoweli. Główną bohaterką serialu będzie Karolina - młoda, przebojowa dziewczyna, która po studiach w Mediolanie wraca do Polski. W serialowej galerii chce otworzyć sklep z autorską biżuterią(...) serialu pracował także Łukasz Palkowski, reżyser ceniony za "Rezerwat" czy serial "39 i pół". Zdjęcia rozpoczęły się 1 grudnia. Telenowela emitowana będzie w TVP1 w 2012 roku.

 • Ten serial zastąpi "Plebanię"!

  Znamy już nazwę serialu, który oficjalnie zastąpi "Plebanię" w wiosennej ramówce TVP 1 - będzie to "Galeria" - czyli telenowela, której akcja dzieje się w wielkim wrocławskim centrum handlowym.

 • Dygant prawniczką, Kożuchowska jako prokurator

  Trwają zdjęcia do nowego serialu TVN "Prawo Agaty" z Agnieszką Dygant, Małgorzatą Kożuchowską, Darią Widawską oraz Leszkiem Lichotą w rolach głównych. Jednak, wbrew chodzącym po sieci pogłoskom, nie jest to polska wersja "Ally McBeal", tylko zupełnie inny serial.

 • Serial: Polak w galerii handlowej

  Rozpoczęły się zdjęcia do telenoweli "Galeria", opowiadającej o Polakach spędzających wolny czas w galeriach handlowych. Nad produkcją czuwa Ryszard Zatorski, znany z takich przebojów, jak "Dlaczego nie!", "Tylko mnie kochaj", "Na dobre i na złe", "M jak miłość", "Kryminalni".