• Informacje na temat:

  karolina rawa

Artykuły na temat: karolina rawa
 • Rawa Blues 2001

  Znany jest już skład uczestników XXI Rawa Blues Festival, który odbędzie się 6 października w katowickim Spodku. W środę, 4 lipca, specjalna komisja pod przewodnictwem Ireneusza Dudka zakwalifikowała polskich wykonawców na małą i dużą scenę.

 • Rawa Blues bez telewizji

  Od wielu lat tradycją Rawa Blues Festival, największego w Polsce i jednego z największych festiwali bluesowych w Europie, było to, że widzowie Telewizji Polskiej mogli na żywo śledzić to, co najważniejszego w ramach danej edycji dzieje się na scenie w katowickim "Spodku". W tym roku Ireneusz Dudek, organizator imprezy, zdecydował, że będzie inaczej. O przyczynach swej decyzji poinformował licznie

 • Wygraj bilety na Rawa Blues Festival

  6 października, po raz 21. Ireneusz Dudek powita wielbicieli bluesa z całej Polski na Rawa Blues Festival. Główną gwiazdą imprezy, która odbędzie się w katowickim Spodku w tym roku będzie legendarna grupa Canned Heat. Od 10 września na stronach www.rawablues.com trwa specjalny konkurs, w którym wygrać można bilety na tegoroczną edycję festiwalu.

 • Rawa Blues 2001: Wspaniały występ Michaela Hilla

  6 października już po raz 21. odbył się Rawa Blues Festival. Gwiazdami tegorocznej edycji imprezy byli Big Town Playboys, duet Cephas & Wiggins, Michael Hill's Blues Mob oraz legendarna amerykańska formacja Canned Heat. Spośród polskich gwiazd bluesa nie zabrakło oczywiście Sławka Wierzcholskiego promującego swój najnowszy album "Przejściowy stan". W katowickim "Spodku" bawiło się ponad pięć

 • Święto bluesa w Katowicach

  W sobotę (10 października) w katowickim Spodku po raz 29. spotkają się miłośnicy bluesa - rozpoczyna się Rawa Blues Festival.

 • "Żywie Biełaruś!": O muzyce, miłości i wojsku

  O muzyce, miłości, wojsku i walce o wolność na Białorusi - film "Żywie Biełaruś!" w reżyserii Krzysztofa Łukaszewicza 19 kwietnia trafi do polskich kin. W rolach głównych wystąpili Dźmitry Vinsent Papko i Karolina Gruszka.

 • Światowe gwiazdy na 26. Rawa Blues Festiwal

  Gwiazdy amerykańskiej sceny bluesowej Nora Jean Bruso, Paul Geremia i Roy Roger wystąpią podczas tegorocznej edycji Rawa Blues Festiwal, który odbędzie się 7 października w katowickim Spodku.

 • Proud Mary pojadą do Nowego Jorku?

  Wygląda na to, że blues naszego rodzimego pochodzenia zdobywa sobie coraz większe uznanie na świecie. Niedawno do udziału w nagraniu płyty w hołdzie grupie Fleetwood Mac zaproszony został Sławek Wierzcholski, a teraz szansę na udział w prestiżowych warsztatach Acoustic Blues And Slide Guitar Workshop szansę mają Karolina Koriat i Aleksandra Siemieniuk, tworzące duet Proud Mary.

 • Popielewicz wzięła ślub

  Ach, co to był za ślub! Bajkowa biała suknia z długim trenem i welonem a u boku mężczyzna życia! 6 sierpnia w Sanktuarium Matki Bożej Miłosiernej w Białej Rawskiej Agnieszka Popielewicz ślubowała "miłość i wierność" swojemu ukochanemu Mikołajowi Witowi.

 • Spotkania z twórcami w Warszawie

  Podczas 17. Warszawskiego Międzynarodowego Festiwalu Filmowego odbywają się nie tylko pokazy filmów. Organizatorzy aranżują również spotkania festiwalowej publiczności z twórcami niektórych prezentowanych obrazów oraz autorami ciekawych filmów, które czekają na swą premierę. We wtorek, 9 października, odbędą się aż trzy konferencje.

Wideo na temat: karolina rawa
 • Huśtawka

  Karolina Gorczyca, Joanna Orleańska i Wojciech Zieliński w filmowej historii o niejednej miłości. Pełen namiętności film podszyty zmysłowym erotyzmem i psychologicznym realizmem, w którym niepowtarzalny klimat tworzy dynamiczna muzyka i aksamitna filmowa fotografia. 35-letni Michał (Wojciech Zieliński) ma piękną żonę Annę (Joanna Orleańska) i córeczkę Justynę. Nie przeszkadza mu to jednak zakochać się w zmysłowej i niepokornej Karolinie (Karolina Gorczyca). Mężczyzna nie chce rozwodu, ale nie...

 • Żywie Biełaruś!

  "Żywie Biełaruś!" to nowy film Krzysztofa Łukaszewicza, reżysera głośnego "Linczu" oraz współtwórcy pamiętnego "Generała Nila", ukazuje losy czołowego białoruskiego opozycjonisty i realia kraju, zmagającego się z dyktaturą Łukaszenki. Głównym bohaterem historii, napisanej przez Łukaszewicza i Franaka Wiaczorkę - 24-letniego działacza opozycyjnego, na którego losach oparto znaczną część scenariusza, jest muzyk rockowy Miron. Otwarcie kontestując system, prześladujący jego rodaków, zwłaszcza...

 • Karuzela

  Film "Karuzela" portretuje obraz dzisiejszych trzydziestolatków, którzy niedawno wkroczyli w dorosłe życie. Bohaterowie stoją przed najtrudniejszymi życiowymi decyzjami - zakładając własne rodziny, muszą ponieść ciężar odpowiedzialności. Skomplikowane relacje pomiędzy nimi i głęboko skrywane tajemnice nie ułatwiają tego zadania. Jedno kłamstwo z przeszłości powoduje lawinę nieodwracalnych następstw.