• Informacje na temat:

  karolina sawka i adam fidusiewicz

Artykuły na temat: karolina sawka i adam fidusiewicz
 • Adam Fidusiewicz i Karolina Sawka spotkali się po latach! Znowu razem!

  Adam Fidusiewicz (33 l.) i Karolina Sawka (26 l.) poznali się lata temu na planie filmu "W pustyni i w puszczy". Od tego czasu minęło 17 lat, a aktorzy mieli niedawno okazję, by znów się zobaczyć.

 • Gwiazdy po latach: 10. rocznica premiery "W pustyni i w puszczy"

  ...w telewizyjnym wywiadzie. Obecnie Karolina studiuje nauki społeczne na Uniwersytecie Warszawskim i, jak twierdzi, nie zamierza wracać do show-biznesu. Z kolei Adam Fidusiewicz tuz po premierze(...), cieszył się ogromną popularnością. Trzy 45-minutowe odcinki przyciągnęły przed telewizory rekordową liczbę widzów. Film i serial "W pustyni i w puszczy" z udziałem Adama Fidusiewicza jako Stasia...

 • Ruszają zdjęcia do filmu "W pustyni i w puszczy"

  Już w tym tygodniu rusza produkcja nowej wersji filmu "W pustyni i w puszczy". Po miesiącach poszukiwań wybrano nareszcie odtwórców głównych ról. Nel zagra ośmioletnia Karolina Sawka, córka znanego rysownika Henryka Sawki. W postać Stasia wcieli się piętnastoletni Adam Fidusiewicz.

 • "W pustyni i w puszczy" w Cannes

  Film "W pustyni i w puszczy" będzie pokazany na tegorocznych targach filmowych, które odbędą się równolegle z festiwalem filmowym w Cannes. "Pokazy ' W pustyni i w puszczy ' zaplanowaliśmy na 12, 14 i 17 maja. Na pierwszą projekcję przyjedzie ekipa twórców: Gavin Hood, Adam Fidusiewicz, Karolina Sawka, Artur Żmijewski, Andrzej Strzelecki i Konrad Imiela" - poinformował Artur Godlewski

 • "W pustyni i w puszczy": Zbliża się premiera

  i Nel, zobaczymy Adama Fidusiewicza i Karolinę Sawkę.

 • Polskie kino 2001

  Bieżący rok będzie obfitował w wiele niezwykłych premier polskich filmów. O ich realizacji pisała prasa, prace na planie śledziły media, a tytułom towarzyszy wyjątkowa, jak na polskie warunki, promocja. W 2001 roku zobaczymy długo oczekiwane filmy: "Quo Vadis", "Przedwiośnie", "Wiedźmin", "W pustyni i w puszczy" oraz "Chopin. Pragnienie miłości". W nowym roku szykują się także nowe produkcje.

Zdjęcia na temat: karolina sawka i adam fidusiewicz