• Informacje na temat:

  karolina wolska

Artykuły na temat: karolina wolska
 • Prawo Agaty

  ...zbieranie informacji i donoszenie swojemu pracodawcy. Dziewczyna zupełnie nie liczy się z Bartkiem i próbuje przypodobać się Dębskiemu. Dębski i Dorota prowadzą sprawę 40-letniej Wiktorii Drozd (Karolina...

 • Robert Gonera: Szukając siebie

  Adam Borecki z "Długu", Jerzy Pawlak z "Gliny", "Jacek Milecki z "M jak Miłość", Piotr Skotnicki z "Determinatora"... Co łączy tych panów? Wszyscy mają skomplikowany charakter, każdemu życie wywraca się do góry nogami. W tym momencie zwolennicy prostych przełożeń stwierdzą, że grający ich Robert Gonera (45 l.) jest odtwórcą idealnym. Życie prywatne ma równie pogmatwane jak jego bohaterowie.

 • Czas uwolnić emocje

  35 odcinków przez 7 tygodni. Codziennie inny problem. Wszystko zagrane tak świetnie, jakby zdarzyło się za ścianą... Czym zaskoczą nowi pacjenci Andrzeja Wolskiego (Jerzy Radziwiłowicz), a jakie tajemnice odkryje on sam?

 • "Żywie Biełaruś!": O muzyce, miłości i wojsku

  O muzyce, miłości, wojsku i walce o wolność na Białorusi - film "Żywie Biełaruś!" w reżyserii Krzysztofa Łukaszewicza 19 kwietnia trafi do polskich kin. W rolach głównych wystąpili Dźmitry Vinsent Papko i Karolina Gruszka.

 • Zdrady wyjdą na jaw!

  Kamil (Kazimierz Mazur) przez przypadek zdradzi się przed Magdą (Karolina Nolbrzak), że wiedział o romansie Igora (Kuba Wesołowski)... To nie jedyna zdrada w "Na Wspólnej", która ujrzy światło dzienne!

 • Aktorski debiut dekady

  Małgorzata Kożuchowska i Karolina Gruszka znalazły się wśród dziesięciu kandydatek, mających szansę na tytuł aktorskiego debiutu dekady. Laureatkę poznamy 21 czerwca podczas gali zakończenia Koszalińskiego Festiwalu Debiutów Filmowych "Młodzi i Film".

 • Nowy facet Kaśki?

  ...doszło z winy personelu klubu - bo podłoga była mokra. Natomiast Anita (Karolina Porcari) będzie pewna, że ją wytarła. Intuicja podpowie Kaśce, że czekają ją z tego powodu kłopoty. I, rzeczywiście...

 • "Bez tajemnic": Czas uwolnić emocje

  35 odcinków przez 7 tygodni. Codziennie inny problem. Wszystko zagrane tak świetnie, jakby zdarzyło się za ścianą... Czym zaskoczą nowi pacjenci Andrzeja Wolskiego (Jerzy Radziwiłowicz), a jakie tajemnice odkryje on sam?

 • "Komisarz Alex": Gwiazdy u boku Aleksa

  ...okaże, niedawno dowiedziała się, że mąż ją zdradza, więc miała motyw, by pozbyć się go ze swego życia. Policjanci z łódzkiej komendy szybko jednak zorientują się, że Wolska jest niewinna. Tymczasem...

 • Legenda rocka w "Żywie Biełaruś!"

  Koncertował z Pidżamą Porno, jest legendą alternatywnego rocka na Białorusi, a już 19 kwietnia będzie można usłyszeć jego piosenki w najnowszym filmie reżysera "Linczu" pt.: "Żywie Biełaruś!". To Lawon Wolski - niezwykle utalentowany, otwarcie wyrażający sprzeciw, buntownik z wyboru, który nie boi się Łukaszenki ani żadnej dyktatury.

Zdjęcia na temat: karolina wolska
 • Robert Gonera i Karolina Wolska
Wideo na temat: karolina wolska
 • Huśtawka

  Karolina Gorczyca, Joanna Orleańska i Wojciech Zieliński w filmowej historii o niejednej miłości. Pełen namiętności film podszyty zmysłowym erotyzmem i psychologicznym realizmem, w którym niepowtarzalny klimat tworzy dynamiczna muzyka i aksamitna filmowa fotografia. 35-letni Michał (Wojciech Zieliński) ma piękną żonę Annę (Joanna Orleańska) i córeczkę Justynę. Nie przeszkadza mu to jednak zakochać się w zmysłowej i niepokornej Karolinie (Karolina Gorczyca). Mężczyzna nie chce rozwodu, ale nie...

 • Żywie Biełaruś!

  "Żywie Biełaruś!" to nowy film Krzysztofa Łukaszewicza, reżysera głośnego "Linczu" oraz współtwórcy pamiętnego "Generała Nila", ukazuje losy czołowego białoruskiego opozycjonisty i realia kraju, zmagającego się z dyktaturą Łukaszenki. Głównym bohaterem historii, napisanej przez Łukaszewicza i Franaka Wiaczorkę - 24-letniego działacza opozycyjnego, na którego losach oparto znaczną część scenariusza, jest muzyk rockowy Miron. Otwarcie kontestując system, prześladujący jego rodaków, zwłaszcza...

 • Karuzela

  Film "Karuzela" portretuje obraz dzisiejszych trzydziestolatków, którzy niedawno wkroczyli w dorosłe życie. Bohaterowie stoją przed najtrudniejszymi życiowymi decyzjami - zakładając własne rodziny, muszą ponieść ciężar odpowiedzialności. Skomplikowane relacje pomiędzy nimi i głęboko skrywane tajemnice nie ułatwiają tego zadania. Jedno kłamstwo z przeszłości powoduje lawinę nieodwracalnych następstw.

Dyskusje na temat: karolina wolska
 • Re: "Barwy szczęścia": Chce mieć drugie dziecko!

  Nowa postać Agnieszka Walawska (Marika) Agata Nowak (Paulina Chapko) Klaudia Nowak (Karolina Chapko) Sylwia Pyrka (Anna Ilczuk) Beata wolska (Julia Kamińska) Klaudia Pyrka (Małgorzata Socha) i Lucyna Pyrka (Małgorzata Kożuchowska) Kasia Pyrka (Joanna Brodzik) Hania Rybińska (Daria Widawska)