• Informacje na temat:

  karpie

Artykuły na temat: karpie
 • ..., ale chłopak chyba nie zrozumiał, o co im chodzi.  Jedna z sióstr przy okazji poucza: "Karpie też mają uczucia. Dlatego trzeba go złapać delikatnie. Ale on gryzie?" - pyta, po czym... wciera sobie...

 • Bartłomiej Topa w święta nie przestrzega diety

  "Jestem coraz bardziej skłonny do tego, żeby w wigilię nie jeść karpia" - zapewnia Bartłomiej Topa, który jest ambasadorem akcji "Jeszcze żywy karp".

 • Magda Gessler (64 l.) uważa, że Polacy nie potrafią przyrządzać wigilijnego karpia. Restauratorka postanowiła więc ich nieco douczyć, podając własny przepis.

 • Karolina Szostak: Na święta... kawior

  "Na moim świątecznym stole znajduje się halibut lub łosoś zamiast karpia. Jest też kawior" - zdradza Karolina Szostak. Ponadto dziennikarka przyznaje, że w pierwszy dzień świąt zajada się kutią, którą uwielbia, a drugi spędza... na nartach.

 • Rafał Brzozowski opowiada o świętach. To on przyrządza w domu karpia

  Jak święta spędza Rafał Brzozowski (36 l.). Dość tradycyjnie: jest rodzina i dużo pysznego jedzenia! Ma nawet swój wkład w przygotowanie wigilijnej wieczerzy. To on przyrządza karpia. Bierze na siebie nieprzyjemny obowiązek zabicia ryby.

 • "Pani z przedszkola": Wigilia z Jandą, Kuleszą i Woronowiczem

  W te święta najbardziej zakręcona rodzina w historii polskiej komedii zaprasza do wigilijnego stołu! Krystyna Janda z papierosem i w asyście Matki Boskiej, Adam Woronowicz w nierównym starciu w karpiem, Karolina Gruszka w przebraniu kobiety-jeża i ubierająca choinkę Agata Kulesza - wszystko to czeka na widzów nowym, świątecznym zwiastunie "Pani z przedszkola".

 • "Przepis na życie": Gwiazdy wspierają kampanię "Jeszcze żywy karp"

  Karpie w Polsce są wciąż traktowane niehumanitarnie. Takiej sytuacji stanowcze "nie" mówi Klub Gaja, który prowadzi kampanię "Jeszcze żywy karp". Ambasadorami tej akcji są m.in. Magdalena Popławska, Magdalena Kumorek, Maja Ostaszewska, czyli Elżbieta Knappe, Anka Adamowicz i Beata Darmięta z "Przepisu na życie", Magdalena Różczka, czyli Alicja Keller z "Lekarzy", Olga Frycz, czyli Ala z "M jak...

 • "Sąsiady": Prawdziwy z niego zabijaka

  W filmie "Sąsiady", wyreżyserowanym przez powracającego po latach wizjonerskiego twórcę Grzegorza Królikiewicza, w jednej z głównych ról zobaczymy kompozytora i wokalistę Marka Dyjaka.

 • Chyba nikt nie wyobraża sobie wigilijnego stołu bez ryb. W polskich domach od lat króluje karp, którego amatorkami muszą być zapewne także nasze rodzime celebrytki. Niektóre najwyrażniej tak w nim zasmakowały, że postanowiły się nieco do niego upodobnić. Na ściankach od jakiegoś czasu panuje bowiem moda na tzw. "rybie usta". Zatem smacznego!

 • Magdalena Popławska: Jestem niewierząca

  Magdalena Popławska w święta będzie jeść... jarskie gołąbki. "Babcia długo nie mogła zaakceptować mojego niejedzenia mięsa, ale w końcu zrozumiała, że nie wygra" - wyznała aktorka. "Generalnie z tradycjami często mam problem" - dodała.

Zdjęcia na temat: karpie
Wideo na temat: karpie
 • Kampania "Jeszcze żywy karp"

  Karpie w Polsce są wciąż traktowane niehumanitarnie. Takiej sytuacji stanowcze „nie” mówi Klub Gaja, który prowadzi kampanię „Jeszcze żywy karp”. Ambasadorami tej akcji są m.in. Magdalena Popławska, Magdalena Kumorek, Maja Ostaszewska, czyli Elżbieta Knappe, Anka Adamowicz i Beata Darmięta z „Przepisu na życie”, Magdalena Różczka, czyli Alicja Keller z „Lekarzy”, Olga Frycz, czyli Ala z „M jak

 • Czy gwiazdy jedzą w Wigilię karpia?

  Czy gwiazdy jedzą w Wigilię karpia? - Jak jest to zjem - powiedział w "Dzień Dobry TVN" wokalista Wojciech Łozowski. - Mama mi specjalnie robi karpia, który jest pieczony w piecu, nie smażony, czyli jest fit - zdradził model Rafał Maślak. A jak jest w domu aktorki Edyty Herbuś? Okazuje się, że tam karp nie gości na stole. Co jest zatem zamiast niego? Śledzie i inne ryby. Dobre rozwiązanie? (x-news/Dzień Dobry TVN_

Dyskusje na temat: karpie