• Informacje na temat:

  karpiel bułecka dziewczyna

Artykuły na temat: karpiel bułecka dziewczyna
 • Sebastian Karpiel-Bułecka wreszcie oświadczy się Paulinie Krupińskiej?!

  Choć Sebastian Karpiel-Bułecka (39 l.) jest już ojcem, nie zalegalizował jeszcze związku z Pauliną Krupińską (28 l.). Z tego względu nie może uniknąć pytań o powód takiego stanu rzeczy. Czy wreszcie oświadczy się ukochanej? Co stoi za tym, że tak długo z tym zwleka?

 • - Marzenia się spełniają, znów gramy w Krakowie! - powitał publiczność Sebastian Karpiel Bułecka podczas koncertu w ramach festiwalu muzyki świata Rozstaje. Na krakowskim Rynku Głównym Zakopower nie miał kogo ubić i usiec - wszyscy tupali w rytm.

 • Mama Sebastiana Karpiela-Bułecki zachwycona przyszłą synową!

  Sebastian Karpiel-Bułecka (37 l.) zawsze podkreślał, że mama jest najważniejszą kobietą w jego życiu. Rodzicielka sama go wychowała i uczyła życia, dlatego muzyk postanowił jak najszybciej(...) dzieci, żeby te dzieci rodzić" - wyznała w jednym z wywiadów. Nic więc dziwnego, że pani Karpiel-Bułecka patrzy na nią o wiele przychylniej niż na jej poprzedniczki, dla których kariera była na...

 • "X Factor": Zaskakująca decyzja Kuby

  Czy Ada Szulc, Mats Meguenni i Michał Szpak to faktycznie trzech najlepszych młodych uczestników "X Factor"?

 • Karpiel-Bułecka odbił Samborowi dziewczynę? Oto fakty!

  Jeden w tygodników donosił ostatnio, że Sebastian Karpiel-Bułecka układa sobie życie u boku Marty Dąbrowskiej, dziewczyny Sambora Czarnoty. Mamy komentarz aktora!

 • Taniec czas zacząć!

  Rozpoczęła się zacięta walka o Kryształową Kulę. W niedzielę, 4 września, obejrzeliśmy pierwszy odcinek 13. edycji "Tańca z gwiazdami". Kto był najlepszy, a kto już po debiucie musiał pożegnać się z programem?

 • Karpiel-Bułecka odbił dziewczynę znanemu aktorowi?!

  Krążą plotki, że przystojny góral Sebastian Karpiel-Bułecka (36 l.) spotyka się z Martą Dąbrowską, aktorką i córką byłego ministra kultury.

 • Pavlović: Współczuję gwiazdom

  Zasiadająca w jury "Tańca z gwiazdami" Iwona Pavlović z niecierpliwością oczekuje kolejnej edycji programu, licząc na ogromne emocje, ale też dużo śmiechu i dobrej zabawy.

 • Bułecka wyjedzie z Alicją do Stanów?

  Wspólne zdjęcia Alicji Bachledy-Curuś (30 l.) i Sebastiana Karpiela-Bułecki (37 l.) spacerujących wspólnie na górskich szlakach, wywołały lawinę spekulacji na temat ich domniemanego związku. Coraz(...) Karpiel ma rewelacyjne podejście do dzieci. Podobnie było w przypadku jego byłej, Kayah i jej synka Roha, który również od razu zaakceptował partnera mamy. Rodzina Alicji przekonuje, że...

 • Vena Festival: Od debiutantów do gwiazd

  W sobotę, 16 września, w Łodzi poznamy laureata drugiej edycji Vena Festival . O tym, kto wygra i otrzyma nagrodę w wysokości 100 tysięcy zł, decydowało międzynarodowe, anonimowe jury, złożone z ponad 200 osób z branży muzycznej. Poniżej prezentujemy 15 finalistów, którzy wystąpią na koncercie w klubie "Manufaktura". Patronem medialnym festiwalu jest INTERIA.PL.

Wideo na temat: karpiel bułecka dziewczyna
 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.